| DeeaM a întrebat:

Hello kiss Problema mea este atat de comuna si totusi atat de importanta pentru mine... Dar hai sa incep :

Anul acesta am intrat in clasa a 9a si m-am indragostit de unul dintre noii mei colegi. El este foarte sweet cu mine, tot timpul glumim, vorbim, ne "batem"... Vorbim pe mess.Eu credeam ca si el ma place dar, s-a intamplat ceva care mi-a schimbat parerea. A fost ziua unei colege iar el a fost invitat iar eu, nu. Iar atunci cand il intreaba colega mea daca mai vrea sa vina altcineva, el se uita la mine si spune NUsad.(ei nu stiau ca eu ascultam laughing... M-am nimerit prin preajma big grin Voi ce credeti? Merita sa ma mai gandesc la el?:-s Sau el ma considera un tovaras de distractie si nimic mai mult...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te consiera o prietenawinking. Daca te vede cu alti ochi, ce conteaza decizia pe care a luat-o?winking Poate a vrut sa se distreze si el cu vreo fata pe-acolo, sa bea, si-i era rusine de tine(ii era teama sa nu-ti schimbi parerea fata de el).
Nu schimba o prietenie doar pentru o fapta a carei explicatie nu o destii.

2 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, ce simte numai el poate sti, poate daca ai vorbi cu el si i-ai spune ce simti a-i afla cum sta treaba.Nimeni nu poate sti ce gandeste si ce simte el, poate te place sau poate doar glumeste cu tine si fiind colegul tau se comporta asa cu tine si nimic mai mult. Dar e posibil ca el sa te placa, cine stie.
Incearca sa afli cumva, vb si tu cu el sa il descosi, bafta!

| itsahappyday a răspuns:

Cred ca merita sa te mai gandesti la el...Crede-ma ca daca as fi in locul lui si eu as fi spus la fel, pentru ca pribabil el nu a vrut sa stie colega voastra ca lui ii place de tine...