| seena8616 a întrebat:

Hello! stau acum cu un baiat de la mine din clasa. El e indragostit de mine si se vede asta cu ochiul liber, numai ca eu nu am aceleasi sentimente fata de el. pur si simplu nu simt nimic pentru el.
Oare de ce?

fundawinking

Răspuns Câştigător
| Candice a răspuns:

Nu-ti poti impune pe cine sa placi si pe cine nu. Acest lucru pur si simplu se intampla fara sa vrei. Mai bine ii spui direct ca vrei sa fiti doar prieteni, ca esti intr-o perioada de derutare si nu te simti prea bine. El va intelege desi la inceput va fi suparat.