| TSUNADE_8237 a întrebat:

Hello...sunt disperata deci am cautat peste tot si nu gasesc melodia de la fly project goodbye stiti cand incepe sa cante fata aia o see goodbye. ei bine asa este pe youtube originala dar cand vreau sa o descrac de undeva in partea aia cand canta fata are o voce falsa parca ar fi vocea unuia din veveritele alvin va roog daca stiti de unde o pot descarca pe cea originala va multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Rustin a răspuns:

Http://benderconverter.com/
copiezi URL de la share in chenaru ala de langa convert

1 răspuns:
| flower_3416 a răspuns:

Buna,ai incercat direct depe youtube sa descarci? scrie pe google dowloand youtube mp3 si deschizi un program din lista ce tio da si i pui url-u dela melodia dorita si i dai sa ti-o copieze.