| vrabianumoare a întrebat:

Hello. Sunt noua in Galati si nu stiu mai nimic pe aici. Daca vrea cineva sa imi spuna cam cum sunt liceele (in special Racovita si Sfanta Maria), as aprecia mult.
Mersi anticipat

2 răspunsuri:
| Xdreaper21 a răspuns:

Daca poti du-te la lva dupa mine
Vrei sa inveti inveti nu vrei atunci nu
Galati e destul de frumos si destul de multe cartiere sunt pasnice(unele chiar de loc)
O sa te obisnuiesti repede dupa mine din cauza ca e destul de usor sa mergi cu busu sau chiar pe jos
Din micro 17 pana la gradina publica faci in jur de o ora pe jos si daca prinzi busu in jir de juma de ora si nu sunt multi smart2
Liceele sunt ok sunt destule licee bune dar si mai proaste

| vrabianumoare explică:

Spuna*