| LastSong a întrebat:

Hello TPU:* Am de facut un reportaj despre copilaria parintilor, bunicilor ceva de genu raised eyebrows Si chiar n`am idee straight faceMa puteti ajuta va rog mult! FUndoi:X

2 răspunsuri:
| claustrofob a răspuns:

Incepe mai intai prin a povesti cu parintii si bunicii tai despre copilaria lor. Cauta poze cu ei... Poti sa le prezinti simplu intr-un colaj sau poti sa faci un mic filmulet in care sa iti apara pozele cu bunicii/parintii tai si sa il termini prin imagine lor in prezent dar si cu ocupatiile pe care le au acum. Evidentiaza ce faceau ei atunci cand erau mici si ce fac copii din ziua de azihappy Spor la lucruhappy

| StefanMosneaguID a răspuns:

Hai sa te-ajut cu ceva inspiratie. Spune ca multi copii nu pot crede ca si parintii sau bunicii au fost copii; Ca vor sa previna ceea ce ei au facut in copilarie si le pare rau acum dar cateodata sunt prea PROTECTORI. Sper ca ti-am fost de ajutor.Bafta!