| Piㄨㄨy a întrebat:

Hello TPU...am mare nevoie de ajutor. La logica avem de facut pentru la scoala un proiect iar despre una din cerinte nu gasesc absolut nimiccrying...Ma puteti ajuta cu un referat sau ceva despre erorile in constructia argumentelor cu propozitii compuse? Funda:*:*:*

1 răspuns:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Http://www.isj.tm.edu.ro/......-judeteana gasesti aici ce poti scrie in referat. pe la mijloc si in josu paginii. o sa iti fie de folos. si eu am facut referatul asta. te pup. funda? te rog.