| janine9815 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am de facut un proiect in powerpoint despre structura si activitatea parlamentului. Am terminat cu structura, problema este ca nu gasesc nimic despre activitate. Ma puteti ajuta sad? Multumesc

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Ăsta cred că este cel mai bun banc cu aspect politic pe care l-am citit vreodată laughing Păi în parlament se fură, se doarme și se votează legi anapoda.

| mixxjim a răspuns:

Ca activitate ti-au spus mai inainte care e :)) ca atributii, adica ce ar trebui sa faca, gasesti aici http://www.scribd.com/doc/31743091/Atributiile-Parlamentului-Romaniei

pui verbele la prezent, persoana a treia singular, adica: 1. Parlamentul are atributii legislative, stabileste... face... daca nu te lamuresti peste tot mai intreaba-ma

| DantePlacebo a răspuns:

Care activitate?