| NiiiaaRawwr a întrebat:

Hello TPU! Am nevoie de putin ajutor, la sfarsitul lunii se organizeaza Halloween-ul si trebuie costum obligatoriu. Ce costum as putea sa imi fac? Vreau ceva usor de facut, care sa nu coste mult. Fundita celor mai multe idei si metode!

1 răspuns:
| edy2196 a răspuns:

Pai si eu am avut aceeasi problema pana am mers ieri in Afi cu niste colege si surpriza... la patinoar era Trill the world, care icludea mai mult de 80 de pusti costumati in zombie, dar mai sunt multe alte alternative. Daca vrei mai multe detalii just add edy2196@yahoo.com