| VladGangstaBoy a întrebat:

am urgenta nevoie de ajutor, in seara asta se organizeaza un bal mascat si vreau sa-mi spuneti ce costum as putea sa-mi fac(personaje de filme, din jocuri sau din anime-uri), dar costumul sa fie usor de facut si sa-mi spuneti cum as putea sa-l fac, Va implooor muuuuuult de tot, peste cateva ore trebuie sa fiu gata, va implooooor, Dau

Răspuns Câştigător
| Vichtory a răspuns:

Ai putea sa te imbraci intr-un costum la cravata si sa-ti pui o palarie, si niste carti de joc sa ai in miina, vei fi magician. Poti sa te imbraci in costum si sa-ti pui o pelerina ( o materie neagra in spate ) si niste dinti de vampir ( se gasesc oriunde ). Poti sa te imbraci mai sportiv si sa-ti faci parul ca Justin Bieber, vei fi el, sau poti sa te imbraci ca Michael Jackson, doar ca iti trebuie o peruca si niste accesorii.
Distractie placuta.
P.S. alta data sa te gindesti din vreme.
Funda?