| deliutza1234 a întrebat:

Hello,tpu..Am o intrebare urgenta...Cum fac sa pozez o,,imagine"? De exemplu,pe facebook, cand o pagina are 200 like-uri, poate sa pozeze imagine in care scrie asta si apoi sa o posteze.Cum face asta? Va rog, ajutati-ma:*

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Uita-te pe tastatura langa tasta DELETE(putin mai sus) ai un buton mai mic unde scrie Print screen(sau print sc, etc) apesi bunonul cand vrei sa faci poza, apoi te duci in paint--> edit--> paste.Succes!

2 răspunsuri:
| BeetweenUs a răspuns:

Apesi pe butonul Print Screen, apoi intri in Paint si dai Paste. Dupa o salvezi si o postezi happy

| AddA12345 a răspuns:

Apesi shift+print screen