| deliutza1234 a întrebat:

Hello,tpu..am o intrebare urgenta..deci,pe Fundatia Dan Voiculescu am completat 2 teste la engleza(avansati + incepatori)..la avansati am luat 7 si la incepatori 9, 50..maine trebuie sa dau test,dar doar la una dintre variante...ce sa aleg, avansati sau incepatori?

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Se spune ca este bine sa incepi cu ce este mai greu, pentru a iti fi si mai usor la stagiul de incepatori... in locul tau as alege incepatori, insa vad ca ai luat 7 la avansati. Totusi daca vrei nota foarte mare, alege incepatorithinking Bafta! happy