| Luvly a întrebat:

Hello TPU!
Am si eu de ales dintre telefoanele acestea :
1. Nokia C3
2. Lg T300
3. Samsung Corby
Asi vrea sa stiu cam cat costa ele la un abonament e 5 euro. Pentru ca mama mea vrea sa si-l prelungeasca si sa stiu cam la ce ma astept big grin
Vreau pareri personale despre ele, nu copy /paste de pe net ca am citit o gramada.
L-asi lua pe Nokia C3 dar... mama mi-a spus sa nu aleg unu peste 1 milion o. O...
Voi ce spuneti?{scuzati categoria}
Multumesc si dau fundita si voturi happy

1 răspuns:
| dracidus a răspuns:

Eu am Nokia C3. E foarte fain, ai WiFi, tastatura QWERTY si posibilitate de a extinde memoria (carduri) pana la 8 giga.

Restul sunt telefoane cu touchscreen. Nu sunt foarte rezistente, desi sunt "smechere" in aparenta. Fratele meu are Corby si, dupa 1 an si ceva, ecranul e crapat in 2-3 locuri. Doar prin folosire, nu trantire sau altele...