| anonim_4396 a întrebat:

Hello, TPU! Am si eu nevoie de niste imagini (poze) cu indragostiti undeva intr-un decor de iarna cu zapada, intr-un parc, ceva frumos si artistic, cand se saruta, cand se tin de mana ( momente dulci) etc. Sa nu fie banal :-P Cine ma poate ajuta? >sickNu uit de funditawinking

5 răspunsuri:
| justDaisy a răspuns:

Ca sa ma pot face mai clara : cu zapada, intr-un decor de iarna.

| RalucaFee a răspuns:

Https://www.facebook.com/......media/set/ aici gasesti si poze din astea si statusuri :* pup.