| Taaci a întrebat:

Hello TPU! Am un id de mess facut acum, recent si astazi am incercat sa trimit unele contacte pe acest id, de pe al id de`al meu.Problema e ca, contactele se salveaza in adress book si daca incerc sa le dau add imi spune
"You request to add a contact has taken longer than expected to complete.
The operation may have succeeded.Please check you Messenger List later."

De ce imi spune asa? Ce as putea sa le fac ca sa pot sa le dau add si sa si mearga? Fundapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Malyna_5085 a răspuns:

Atunci cand bagi in lista un id tastezi id-ul si dupa ce dai next iti apare ''choose or enter a Messenger List group, si iti alegi unde vrei sa intre idul: in ce lista ai tu sau in adressbook sau in altele daca mai ai, si dai enter. sper sa iti fie de folos. funda?