| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Este vorba despre Yahoo Messenger. Saptamana trecuta mi s-au sters toate contactele din lista, si am dat pe restaurare. Dar cateva mi s-au salvat in lista, foarte putene din 200 si ceva de contacte, iar restul s-au salvat in Address Book. Iar cand vreau sa le bag in lista imi apare:
"Your request to add a contact has taken longer than expected to complete. The operation may have succeeded.Please check your Messengrer List later".
Ce sa fac? Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| stronzzo a răspuns:

Mi se intampla si mie dupa ce bag cateva id-uri, problema este de la servarul lor o data ce ai bagat peste 700 de id-uri incepe sa faca errori, merge sa bagi care 3-4 pe zi, sau incearca sa intri de pe alt pc, aceasta problema nu se rezolva doar cu alt id, sau poate ai viteza slaba la net asta poate sa fie o problema grava pentru messenger pentru ca :adaugarea unui id are un timp, daca dureaza mai mult te stopeaza.