| Maria1401 a întrebat:

Hello TPU! As dori sa stiu ce trebuie sa fac/mananc ca sa imi creasca sanii mai repede. Toate fetele pe care le cunosc au sanii mult mai mari desi sunt mai putin dezvoltate. Mentionez ca am 12 ani si am 76cm la bust. P. S: NU doresc raspunsuri gen,, mai asteapta ca o sa-ti creasca". Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| Ąnnٱʒ a răspuns:

Îmi pare rău să te dezamăgesc, dar singurul lucru pe care poţi să-l faci e să-ţi faci operaţii estetice la ambii sâni, sau să-ţi iei sutien cu push-up, nu ai ce să faci, m-am informat.

| Siimiiiiii a răspuns:

La 12 ani eu nic 76cm nu aveam... acum am 15 ani si mi-au crescut sanii, si eu vroiam sani mai mari la 12 ani dar dupa varsta de 14 ani au inceput sa-mi creasca, stai calma ca nu vei ramane fara sani.

| Crazyfish a răspuns:

Mai asteapta ca o sa-ti creasca!