| Aollioo a întrebat:

Hello TPU! As vrea sa imi schimb numele dupa facebookwinking ma numesc Mihaela ma ajutati puppy dog eyes pana acum am avut Miha Ella vreau sugestii! daw fundita love struck puppy dog eyes :* multumesc :*hee hee

Răspuns Câştigător
| DaNeo a răspuns:

Ellenuk fara suparare dar alea is mai cocalaresti...
Miha Ella ii un nume frumos nu vad de ce ar trebui sa cauti altul plus ca "Ella" ar putea fi prescurtarea numelui tau pe care te striga altiitongue (pe mine ma striga Neolaughing )

1 răspuns:
| ellenuk a răspuns:

MyKKy, myMYsHoR, mYKaEla, myKeyLa, MyHa nu mai stiu altele! funda?