| Andrutza34 a întrebat:

Hello TPU! Dau funda! Cine stie niste remedii naturiste pentru cosurii

Răspuns Câştigător
| xPikaChux a răspuns:

Cel mai bine este sa amesteci pudra de argila cu iaurt si sa iti dai pe fata. Dupa vreo jumatate de ora te catesti cu apa si in maxim 1 zi cosurile dispar. Funda?big grin

5 răspunsuri:
| IgoToHellForThis a răspuns:

Http://www.unica.ro/......-8098.html Aici eu am incercat cu aspirina :P si merge destul de bine.Si un sfat de produs BB cream de la garnier eu am si e foarte buna aproape ca mi'au disparut toate si e buna pentru mai multe chestii citeste si tu un review pe net ^_^ Bafta!

| anytzza97 a răspuns:

Eu am folosit masti cu tarate, banane si miere. Bafta!

| Blayr a răspuns:

Am auzit că mixtura mentolată le-ar arde şi le-ar face mici, apoi ar dispărea. O găseşti la farmacie şi este în jur de 5 lei.

| elisaby a răspuns:

Buna,poti sa razi castravete si sa il pui pe fata timp de o jumatate de ora si apoi sa te speli, poti sa storci lamai si sa iti dai cu zeama aia pe fata, sau sa te freci cu usturoi pe cosuri sa cureti pielea. Sper ca ti-am fost de ajutor, si bafta sa scapi de cosuri!