| DeeDee01 a întrebat:

Hello, TPU...de curand mi-am luat un Samsung star 3 si vreau sa imi instalez aplicatii si jocuri si nu gasesc nici un site de unde pot sa descarc, ma puteti ajuta puppy dog eyes! Dau funda :*

4 răspunsuri:
| Pufffx a răspuns:

Pe mobile9 eu am Samsung star 2 si de acolo le descar daca nu poti imi lasi mesaj cu id tau te bag in lista si ti le descarc eu si ti le trimit. Funda?

| DeeDee01 explică (pentru Pufffx):

Nu pot adica le descarc dar ma trimite pe diferite pagini de pe net iar acelea nu merg astept o gramada sa se incarce

| ralucaella28 a răspuns:

Getjar.com

| DeeDee01 explică (pentru ralucaella28):

Nu merge spune ca nu imi gaseste telefonul :*