| mitzy49 a întrebat:

Hello TPU! Dintre facultatea de arta si cea de arhitectura din Cluj, la ambele sectiunea de design interior, care facultate ati alege o? Cei care sunteti studenti acolo sau ati intrat de curand imi puteti spune daca e greu si din ce s a dat admiterea? Cati ani dureaza facultatea cu si fara master? Imi puteti da site urile oficiale ale ambelor facultati? Cei care ati terminat v ati gasit loc de munca? Cum e mai convenabil; sa fii angajat la o firma sau sa ti faci firma ta? Cam cat ar fi venitul pe o luna in ambele cazuri? Stiu ca sunt multe intrebari dar va rog sa raspundeti cat mai multi si cat mai sincer fiindca am mare nevoie de ajutorul vostru. Multumesc anticipat:*big grin

1 răspuns:
| Bogdaaan a răspuns:

Eu sunt elev in arte in Cluj clasa 12. eu m-as duce mai departe cu facultatea de arta!