| DegeteRapide a întrebat:

Hello TPU! Nu stiu ce sa mai fac in week-end-uri? Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| nicoleee30 a răspuns:

Uita-te la seriale, mergi cu prieteni afara la zapada(daca a nins la tine in localitate), dar daca nu ai putea iesi putin afara la o plimbare. dupa sa mergeti la o ciocolata calda.Sau ati putea tu cu prietenii tai sa organizati la unul dintre voi acasa o seara a filmul : va strangeti la el in camera, puneti fiecare bani si cumparati chips-uri, sucuri, dulciuri, etc si vizionati filme, jucati remi, carti, jocuri de societate. In weekend, cel mai fain si distractiv e sa fii alaturi de prieteni. Ei iti imfrumuseteaza ziua si te fac sa te simti mai bine.

3 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Mergi afara si juacate cu prietenii. Daca la tine e zapada.

| Claudys a răspuns:

A venit iarna, e deschis la patinoar, mergi la prietene, mergi la teatru, la muzeu, cofetari, in parc chiar daca e frig. ai putea sa faci sport (in caz ca nu faci deja). happy

| Protopopitericescovici_Dan_1993 a răspuns:

Citeste o carte!