| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU, pana la sfarsitul acestei saptamani trebuie sa redau un proiect la engleza. Treaba sta cam asa, tematica proiectului este "fashion" si eu trebuie sa vin cu ceva inedit ( ne-a spus sa nu venim cu banalele referate pe coli de scris ) ceva care sa se incadreze in tema aceasta si despre care sa spuem cateva vorbe.
Aveti ceva idei? Fiti cat mai creativi, va rog, eu nu prea am idei.

Multumesc frumos! happy

3 răspunsuri:
| Evileye6 a răspuns:

Ai putea sa faci combinatii inedite de haine. Poti sa imprumuti haine si accesotii de la prietene si poate sa le rogi sa te ajute, sa-ti fie modele. Sa organizezi o prezentare de moda.

| SuntFataa a răspuns:

Sa predau un proiect *

| diana436 a răspuns:

Poti releza niste designul unei rochii sau niste haine care sa fie pe gustul tau si apoi sa incerci sa il prezinti