| anonim_4396 a întrebat:

Am de facut un proiect la Engleza si ne-a lasa profa sa alegem o tema din toate astea ART, DESIGN, STYLE AND FASHION. Nu stiu ce aleg ma gandeam sa fac despre TATUAJE sau despre MUZICA. alte idei?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Muzica cred ca-i cel mai potrivit, poti scrie multe si ai de ce te lega. Poti alege de asemenea Fashion.Esti cumva in clasa a-9 a? acolo am intalnit subiectele astea.

| wolder a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu. a XI, dar sunt la un modul legat de style and fashion si cred ca d-asta ne-a dar proiectul.

| 78buc a răspuns:

Ai putea lua si design,sa scrii ceva despre cum ai putea decora o camera, o vaza, un carnet, cum ai putea confectiona diferite obiecte decorative de unul singur sa spre ex ca luminarile dau o ambianta placuta, sau ai putea scrii si despre SWAG style...

| Karynamaria a răspuns:

Eu zic sa scrii despre Fashion. Despre ce haine ai purta tu la un eveniment foarte special... sau ai putea sa faci un desen cu ce haine ai inventa tu... sau sa desenezi pe o foaie A4 o prezentare de moda, cu manechine pe care poti sa desenezi niste haine!