| Danette a întrebat:

Hello >TPUhappy-.stiti cumva cum fac sa schimb ringtonul la messenger.de exemplu.am vazut la o colega ca atunci cand intra cineva pe mess spunea:"A intrat cineva!". cand iesea spunea:"A iesit cineva! si cand ii zicea cineva ce. spunea:"Te cauta cineva! MA puteti ajutava rog. fudita!big grin

Răspuns Câştigător
| Saraaaa_6669 a răspuns:

Ala nu e un ringtone, e un program, l-am avut si eu si n-am stiut dupa aia cum sa scap de el. E foarte naspa, nu il recomand la nimeni straight face.
Daca ai multi in lista, iti intra mereu si-ti zice: a intrat unu', a iesit altu, te cauta cineva, sau buzzz, buzzzzz, buzzzz. Nu poti asculta o melodie de la cap la coada ca ba iti intra cineva, ba iese cineva. E stresant.

2 răspunsuri:
| Liviu222 a răspuns:

Http://www.stealthsettings.com/yahoo-messenger-in-limba-romana.html intra aici si vezi ca mai jos scrie asta "Download Y! M Limba Romana – ym8ro. exe

| lifeislife a răspuns:

Trebuie sa le descarci dupa netbig grin