| grapefruit a întrebat:

Aveam mai demult un program la mess care de ex. cand intra unu pe mess spunea O INTRAT UNU sau cand imi dadea unu un mesaj zicea
TE CAUTA UNU va rog daca il stiti cum se numeste programu sau de unde sa-l iau spuneti-mi.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| edyman a răspuns:

Mda eu il am dar din pacate nu mai am instalarea se numea yahoo mesenger voce in romana daca nu ma insel. Da si tu o funda pls. Ms anticipat.

| tzutzy_3632 a răspuns:

Http://www.ymlover.com/tag/sunete/

descarca de aici.sunt mai multe feluri de sunete de messenger