| βǿβǿ a întrebat:

Hello TPU happy.
Va rog dati-mi si mie cateva poezioare frumoase pentru sonete:d
Sunt clasa a 8`a si vreau sa strang cateva poezii care sa le scriu pe sonete la sf. de an >:"

Multumesc. big hug [Dau funda :* ]

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

Superb.dar mi se pare pun deplasată chestia happy Anyway, eu zic că poeziile luate de pe undeva de pe net nu exprimă nimic. Scrie ce simţi pentru persoanele respective, şi va fi ok.

2 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Stai puţin, sonete la sfârşit de clasa a 8 a?
Asta e nouă pentru mine...

| βǿβǿ explică (pentru DarQueen):

Da! sonete la sf. de a 8-a happy

| DarQueen a răspuns (pentru βǿβǿ):

Superb.dar mi se pare pun deplasată chestia happy Anyway, eu zic că poeziile luate de pe undeva de pe net nu exprimă nimic. Scrie ce simţi pentru persoanele respective, şi va fi ok.