| Raluca0558 a întrebat:

Hello TPU! Vreau sa-mi bag un pierce in limba, dar imi este frica pe viu. Fata cu care am vorbit sa-mi faca a zis ca este mai bine pe viu si dupa ce imi pune pierce-ul sa-mi dizolv in apa xilina. Este mai bine asa?
Multumesc anticipat! happy
Funda :*.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine nu ti-l pui, contribuie la ceva util cu banii nu pe o bucata de fier care nu iti aporta frumusetea necesara.

Răspuns utilizator avertizat
| AlleSss a răspuns:

Eu spun mai bine sa te mai interesezi si sa mai astepti. Iti dai seama ca va durea, nu?
Bafta!

| caracatyta a răspuns:

Sunt de acord cu Spetsnaz dar chiar daca vrei poti sa te duci la un salon specializat.