| XOXO_8633 a întrebat:

Hello TPU, vreau si eu niste statusuri nu vreau o tema anume sa fie diverse.plzzz[FUNDA]:*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| LoL a răspuns:

1.Daca toti ingerii din rai ar plange, atunci adu-ti aminte ca toata tristetea lor se compara cu tritetea mea de-atunci cand m-ai lasat, m-ai lasat balta doar cu un bilet pe care sria: "Inima mea bate pentru altcineva, nu ma voi mai inoarce la tine. Cu dragoste nemarginita.fostul tau iubit".
Atunci m-ai facut sa plang, sa incerc sa fug departe...departe...in pustiurile in care nimeni nu ma poate vedea si sa plang cu lacrimi de tristete pana cand tu te vei intoarce din nou la mine.
2. Daca persoana pe care o iubesti iti intoarce spatele, nu ii rasplati cu aceeasi moneda. asteapta ocazia de a vorbi din nou cu el si daca nu vrea sa vorbeaska nu il obliga.invata sa fi plin(a) DE BLANDETE, DE INTELEGERE, DE BUNATATE SI SPERANTA. invata ca dupa nori, ploaie si furtuna apare mereu soarele! Invata sa speri ca dupa tristete, agonie si durere, apare mereu FERICIREA!
3.Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule!

si acum, citeste de jos in sus
4.Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine
5.Sonmoroase profesoare,
Pe la clase se aduuna,
Se ascund dupa catedra
Noapte buna!

Si elevii toti suspina,
Catalogul negru tace,
Chiar si creta de pe tabla
Somu-si face.

Iese un elev la tabla,
Printre cifre sa se-ncurce,
Fie-ti zecele aproape,
Lasa proful sa se culce

Peste-a fizicii probleme,
Elevul sterge tabla luna
Totu-i vis si armonie,
Cand se suna
6.Bea suc de fructe,
Suc de fructe inseamna sanatate,
Sanatate inseamna sport,
Sport inseamna faima,
Faima inseamna bani,
Banii inseamna femei,
Femei inseamna dragoste,
Dragostea inseamna SIDA,
SIDA inseamna moarte,
Deci nu mai bea suc de fructe!
7. Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci pe geam, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!
8. Opriti planeta... vreau sa cobor
9.Ma uit la luna te vad pe tine ma uit la soare te vad pe tine ma uit in departare te vad pe tine DA` da-te dracu din fata mea odata!
10. iubirea este ca o floare te pisi pe ea si creste mare
11.munca nu a omorat pe nimeni da dc sa risc?
12.In Caz de Al III-lea Razboi Mondial femeile ar primi pusti(arme) iar barbatii pustoaice(fete)!
13! 6 adevaruri in viata :
1) nu poti sa iti atingi toti dintii cu limba.
2) toti idiotii incearca dupa ce citesc asta.
3) primul adevar e o minciuna.
4) zambesti acum pentru ca esti un idiot.
5) vei trimite mai departe unui alt idiot.
6) inca mai ai un zambet pe fata
14.Stau pe scaun ma gandesc tata crede ca citesc dar gandinduma la tine s-a rup scaunul cu mine
15.Voi radeti de mine ca sunt diferit, eu rad de voi ca suntei toti la fel.
16.zambeshte.maine s-ar putea sa fii stirb
17.te-am intalnit in cimitir
aveai p piept un trandafir
pe petala lui scria
te iubesc nu ma uita
18.M-am indragostit de tine
Nici nu stiu ce e cu mine
Esti in tot ceea ce fac
Oare pot sa-ti fiu pe plac?
Nu sunt deloc fitoasa.
As putea spune...copilaroasa
Cu felul meu de a fi...
Ca te iubesc nici nu vei sti
Cand ma voi maturiza
Cu siguranta vei afla dorinta mea
(Te iubesc)
19.invata sa iubesti cand inima ti-e franta. invata sa iubesti cand mintea ti-e pierduta. sa mergi cu capul sus cand soarta ti-este cruda sa stii s-ajuti p altii cand nimeni nu te ajuta...
20.Nu dispera cind soarta te apasa
Si nici nu plinge de-al tau destin
Caci dupa un chin viata-i mai frumoasa
Cum dupa ploaie ceru-i mai senin.
21.Da-mi o poza cu tine ca sa pot sa-i arat la mosul ce sa-mi aduca de Craciun
cam atatea status noi stiu deci sper ca te am ajutat funditapuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes?

1 răspuns:
| Dash a răspuns:

Hei, am ceva ciudat in calculator.ah era poza ta