| Eli_7365 a întrebat:

Hello TPU. vreau si eu statusuri. funda pentru cele mai multe :*:*:*

Răspuns Câştigător
| Deea_3807 a răspuns:

♥ Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

♥Nu exista replica atat de usturatoare ca dispretul tacut,chiar daca uneori,inima iti moare.

Totul trece,asa se spune.Dar nimic nu trece fara sa lase urme!

♥Zambeshte chiar daca ai sa cazi Chiar daca soarele apune si azi

~[*Dacaa`soont subiekt d Barfa`Tu cretinoo esTy oo tarfa`]

Lumea spune ca nu poti zbura. e o minciuna, nu crede in ea !

Pentru tine as prinde ploaia din cer !

SenZatsSia`e uniCaa`,do0za dE risSc e miCca`.ViCiul mEu impliCaa`d0ar placeRe si DependEntsSa psihiCaa`

Ca indragostitii la inceput, iti aduci aminte cum era ? Inca de cand ne'am cunoscut, loc de cuvinte nu era : x

As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…

Adevarul,pur si simplu,este rareori pur si nu este niciodata simplu ...

I'll be right beside you , every step you're takin'

I dream of you , and it feels like I`m flying ... I think of you when I`m smiling ... I`m lost into your eyes ;x"

;x Iti place cum te privesc ;x iti place cand iti zambesc ;x"

Pastrez doua minti intr'una Copilul din mine se tine de sotii'ntruna Invincibili impreuna, invizibil dar nu'i pierd urma Pe el al pastrez intodeauna!
"•Inca o seara incepe gratios . Parfum in aer . Nimeni nu sta jos . Pahare pline . Agitatie . Si fetele fac senzatie! •" ;D/

Sunt un exemplu rar.Gata sa dispar.Dar mai tin un an fraierii pe
jarO ard in mod bizar ca bomba in buzunar Cu stilul meu murdar

• Pr0fita d` fiekre clipa.ca`n fiekre paradis exista cate`o ispita

Am ganduri interzise . Dar mie imi sunt permise si in realitate nu doar in vise.Nu mai sunt aceea care eram acum zabesc atunci plangeam

Esti atat de dulce atunci cand zambesti , cand razi , cand plangi , cand ma certi , cand ma alinti , cand ma iubesti !

Sarutul tau inca il mai simt pe buze =p~, ma faci sa plutesc atunci cand imi zambesti, lasa-ma sa fiu langa tine, atunci cand te trezesti !

Priveste-ma , tine-ma de mana , tine-ma in brate >:d< si apoi, SARUTA-MA:*

Ma culc cu tine-n gand si tot cu tine-n gand ma si trezesc! Lasa-ma sa te iubesc asa cum si visez…

Daca as fi o pisicuta as iubi un motanel dar asa sunt o fetita si iubesc un baietel…

Esti frumos, dragutz, chipes… dulce ca mierea dar ma deranjeaza faptul ca nu pot fi langa tine…

Gura ta alaturi de a mea se transforma intr-un sarut! Un sarut
de-al tau e un vis , un vis pe care eu il iubesc!

Mama` ce cOpila`.Ce tupeu`.C ochi c piciOare :O Te.am baGath` in pat` si-apOi la reanimare Buzele MeLe` Ochii mei deschisi i-am lasat`.Pt. mne baby ai cazut in pakt :-xX DeLiCiOuS`!

Fetele aU inCepUt sa faKaa ce vOOr ! tOtul e show.`! Sii baietii vOOr din nOu`!

Si akasã a ei 0o sTiu de faTãã cuminTee’ ca’ j0oakã binee teatRu si pe aman2 ii minTee’!

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa! Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!

Cand stateai cu mine,te simteai bine,acum stai cu ei,si uiti de ochii mei!

Vine cate`o tarfa la mine si-mi zice cam asa :"Fata sa stii ca mie mi-ai placut dintodeauna" Sa moara mata?! Date`dracu`...Se vede dupa fata ta ca ai zambetu acru!

Si o pisica devine tigroaica daca traieste in jungla

Nu`ti face griji iubirea mea! Ca niciodata nu te voi lasa Cu tine am sa stau mereu esti fericirea sufletului meu

Cum te iubesc azi te iubesc si maine.si poimaine ani de zile!O sa impart cu tine si rele si bune!

Doresc barbatu` . Care ma doreshte ` . Iubesc barbatu` Care mah iubeste ` Q suflet bun ` Shi cu vb`e bune ` Q el m`ash ducee ` La capat de lumee

Imi` permiTT sa`h viseZ ca Poth` Sa`h ajung DepaarTe . :]. CaaCi gRopIlee asthee Frate`.The `trezzescC la RealiTTate

Are Mobilitateeee . Se Lasa Pe Spateeee. Aolo Frate. Le Stie Pe Toate !

Shi dc snt copila ce?Shi dc vb mult si prost ce?Shi dc te ubex ce? orikm u nu vei intzelege

E al dracu sentiment, fii atent la piept ce strangi Ca daca azi esti fericit, maine s-ar putea sa plangi

O privire si te-a dat gata!Ti-a luat mintile ti s-a pus pata!

Si ti-a intors lumea pe dos cand ai scanat`o frumos.De sus pana jos Si-am spus "ooooh" =p~

O sa imi fie greu, dar trec peste !

Mai bine pleci si ne oprim . O să doară mai putin.

Cum să te uit când esti parte din fiecare vis ?

Same shit.Different day, It's all about you bitch!Can I ask you why?!

IUBIREA e ca o clepsidra, umple INIMA si goleste creierul… "

Y will always love the false image i had of you…

Indiferenta este cea mai puternica forta din univers. Ea face tot ce atinge lipsit de sens. Iubirea si ura nu au nicio sansa impotriva ei.

Dragostea este o intersectie cu sens giratoriu. Te-nvarti in jurul aceleiasi inimi pana ramai fara lacrimi.

Ii ignoram pe cei ce ne adora.Si ii adoram pe cei ce ne ignora,Ii ranim pe cei ce ne iubesc.Si ii iubim pe cei ce ne ranesc!

Intre tine si el se afla un zid. Este un zid peste care nu poti trece… care ramane acolo…intre voi 2… pentru totdeauna! Zidul asta poate fi reprezentat prin: ura, gelozie, inselare, distanta sau… iubire…

Cel mai trist lucru este ca uneori sufletul ti-l ia tocmai acela ce nu are nevoie de el
Azi te urasc ,Si te iubesc!Si chiar te urasc, fiindca te iubesc!;x.Si simt asHa ,din viNa ta.Aceleash`sentimente ce schImba viatsZa mea ! *

Poate a fost o greseala facuta de mine dar fara intentie...sincer nam realizat ca tiam dat prea multa atentie

Schumpule esti un dulce. Dar mintea nu te duce

Sentimentul nu dispare ca vacantsa de vara.Une0ri e mai n0civ ca fumul tras dintr.0 tsigara . :-X""

Te Iubesc …e putin

2. Te ador … E infim

3. Amandoua . e sublim

Nimeni nu ti se pare perfect pana nu te indragostesti

Sji daca sunt O cOpila, ce? Sji daca ma enervez repede, ce? Sji daca vorbeSc mult sji prOst ce? Sji daca te iubeSc, ce? Oricum tu nu vei intSelege

Si ti-am promis ca nu te mai mint Ca tot ce simt iti spun Ti-am promis ca intr-o zi O sa ma tin de promisiuni .

Copilul din mine te adora…

si cu toate astea te iubesc golanul meu... :X

Imi amintesc fara sa vreau de lucrui care m`au schimbat...

n-ai cum sa ma intelegi. nu m inteleg nici eu . sunt un nimeni , da. sunt un nimeni pentru. 99,99% din univers . de ce? nu stiu , dar jur ca-mi place

Da!am crezut in ochii tai sinceri.Si Da!m-am ars.Si Da!te iubesc.Si Da!imi pare rau!Dar Nu!nu regret nimic!

Cand ingerii vor blestema pamantul, diavolii se vor inchina si muntii se vor muta din loc, atunci eu te voi uita...Tzine atat minte...

Vreauu s` nuu te bag in seama, s` te ign0r, dar nuu p0t! e ca sh cum i`as spune inimii mele: "Nu mai bate! St0p!

Te las sa fi un vagabont… Nu baiat de casa, sa ducem impreuna o viata frumoasa Daca as putea,te-as schimba… Dar am nevoie de un vagabont in viata mea

Sa zambesc nu mai pot.urasc viata.urasc tot.te iubesc.dar imi e greu

Mi`e dor de.nu conteaza!orgoliul meu nu se mai pateaza

Calca`ti pe orgoliu si raspunde`mi la intrebare: • Daca te-as calca si eu pe inima . ce zici,doare ?

Incearca sa zambesti fato,urmeaza'mi sfatul!E cazul sa fii fericita,toate trec,o sa vina altu` !

Bineinteles ca nu`i clar.oricum te iubessssc ;x. Ador sa am imaginea ta in minte...Fredonand acelasi nume ce ma lasa fara cuvinte .;x

Cel Mai Dureros Mod De A`ti Fi Dor De Cineva E Sa Stai Chiar Langa El, Stiind Ca Nu Il Poti Avea...
Oamenii spun ca iubirea e magie.dar magia e doar iluzie

Este o brusca bucurie inexplicabila si o durere de nesuportat:-J . Nebunia Ps m'a prins iar )

Esti riscul pe care mi'l asum [ ].

Am crezut in ochi sinceri si,da,m`am ars.Am vazut in oameni ce nu vroiam sa vad vreodataIubirea si ura cum lovesc ambele deodata!

. de astazi tine minte . nu mai sunt cuminte . tu mi.ai intors viata pe dos
Si UnEoRi vReAU sA Te uiT ...DoAR Ca aTuNcI cAnD mA UiT La tInE ...InCeP sA UiT pE LoC fApTuL Ca TrEbUiE sA uIt dE tINe.

diamantul? nu defineste STRALUCIREA! si chiar nu am nevoie de un Rolex ca sa stiu cat e ceasul.sa nu uitam ca exista oameni atat de saraci incat nu au nimic altceva decat bani...
Daca nu ejti tu .ti-am spus mereu , va fi ALTU`! Inainte sa fi tu . ghici ce ? A fost ALTU` !
Te Iubea Fraiere ! Chiar Te’a Iubit Candva ;x Priveste’o Dar Stai Departe , Acum Nu Te Mai Vrea !E Mult Prea Tarziu Pentru Regrete ,TOt Ce’si dOreste e Sa pOata Sa Te Uite
.• `•. ` Si n am sa uit. Cu ea am fost mereu si mi-a fost aproape cand dadeam de greu ! .• `•

unii spun ca suntem prea tineri sa iubim… ca nu stim ce inseamna dragostea, dar o inima batrana nu ar rezista la atata suferinta…

Te iubesc din tot sufletul meu si oricat de greu va fi voi rezista

Multumesc de participare. Iti zic PA! Felicitari! Ai iesit din viata mea

Te iubesc dar las` ca imi trece!

Cel mai greu lucru este sa ai cuvinte in suflet pe care nu le poti pronunta!

Da...mi-am ascultat inima si am facut ce mi-a spus ea...A fost cea mai mare greseala din viata mea !

Bineinteles ca nu`i clar.oricum te iubessssc ;x. Ador sa am imaginea ta in minte...Fredonand acelasi nume ce ma lasa fara cuvinte .;x

Cel Mai Dureros Mod De A`ti Fi Dor De Cineva E Sa Stai Chiar Langa El, Stiind Ca Nu Il Poti Avea...

Friends are forever, boys are wathever

n-ai cum sa ma intelegi. nu m inteleg nici eu . sunt un nimeni , da. sunt un nimeni pentru. 99,99% din univers . de ce? nu stiu , dar jur ca-mi place

Da!am crezut in ochii tai sinceri.Si Da!m-am ars.Si Da!te iubesc.Si Da!imi pare rau!Dar Nu!nu regret nimic!

Cand ingerii vor blestema pamantul, diavolii se vor inchina si muntii se vor muta din loc, atunci eu te voi uita...Tzine atat minte...

Vreauu s` nuu te bag in seama, s` te ign0r, dar nuu p0t! e ca sh cum i`as spune inimii mele: "Nu mai bate! St0p!

Te las sa fi un vagabont… Nu baiat de casa, sa ducem impreuna o viata frumoasa Daca as putea,te-as schimba… Dar am nevoie de un vagabont in viata mea

Daca ma cobor la mintea ta dau de petrol!

Mai bine ros de lanturi … decat de remuscari …

Cel mai rau… ma doare faptul ca ma doare…

Copilul din mine te adora…

si cu toate astea te iubesc golanul meu... :X

Imi amintesc fara sa vreau de lucrui care m`au schimbat...

Aiurea mint ca nu`mi pasa, aiurea spun ca nu mai conteaza, aiurea ma prefac ca sunt bine...Ce greu e sa invingi cand lupt cu tine!

Razbunarea nu`mi aduce satisfactii insa indiferentsa`mea ti`o daruiesc cu multa dragoste. "

S-a trezit la realitate . A zis că vrea să se pună pe fapTe . : x

In viata nu trebuie sa compari nimic, ci doar sa traiesti clipa ca si cum ar fi ultima, si sa nu te mai gandesti la trecut...

Timpul a trecut. ne-am maturizat, ne-am schimbat. Pe zi ce trece mai mult ne-am apropiat. Azi unde e una e şi cealaltă!:X

Nu respect ce mi se impune sa sti, e foarte simplu e felul meu de a fi!

Sji daca sunt O cOpila, ce? Sji daca ma enervez repede, ce? Sji daca vorbeSc mult sji prOst ce? Sji daca te iubeSc, ce? Oricum tu nu vei intSelege

Si ti-am promis ca nu te mai mint Ca tot ce simt iti spun Ti-am promis ca intr-o zi O sa ma tin de promisiuni .

daca rOlul asta mi-a fost dat in acest jOc, O sa`l jOc.totul e scris, nu depinde de nOrOc ! daca eu sunt la pamant imi ramane sperata.zi Ce vrei ?! asa`mi traiesc eu viata !

Sentimentul nu dispare ca vacantsa de vara.Une0ri e mai n0civ ca fumul tras dintr.0 tsigara . :-X""

Te Iubesc …e putin

2. Te ador … E infim

3. Amandoua . e sublim

Nimeni nu ti se pare perfect pana nu te indragostesti

Trebuie să fii tare . Să demonstrezi că poţi. Să fii în centrul atenţiei şi mai presus de toţi.

Poate a fost o greseala facuta de mine dar fara intentie...sincer nam realizat ca tiam dat prea multa atentie

Schumpule esti un dulce. Dar mintea nu te duce

!Pt` kaa viataa nu e nicioadataa RoZ

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat

Mandria ti-a ramas cea mai mare avere,zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere.

Azi te urasc ,Si te iubesc!Si chiar te urasc, fiindca te iubesc!;x.Si simt asHa ,din viNa ta.Aceleash`sentimente ce schImba viatsZa mea ! *

Aiurea ma mint ca nu-mi pasa, Aiurea spun ca nu mai conteaza, Aiurea ma prefac ca sunt bine…Ce greu e sa invingi cand lupti cu tine…

I just need to be a little crazy!

Intre tine si el se afla un zid. Este un zid peste care nu poti trece… care ramane acolo…intre voi 2… pentru totdeauna! Zidul asta poate fi reprezentat prin: ura, gelozie, inselare, distanta sau… iubire…

Cel mai trist lucru este ca uneori sufletul ti-l ia tocmai acela ce nu are nevoie de el

FERICIREA nu e decat un vis… DUREREA e intotdeauna reala

M-ai "omorat" de-atatea ori ce as putea sa iti doresc decat sa mori! sau iti propun acum un truc: raman eu om si tu un porc

Am intrebari de pus, raspunsuri de dat, ganduri de ascuns, oameni de uitat…

Ii ignoram pe cei ce ne adora.Si ii adoram pe cei ce ne ignora,Ii ranim pe cei ce ne iubesc.Si ii iubim pe cei ce ne ranesc!

Si maine e o zi • Si maine vom zambi • Chiar daca ne e greu • Vom zambi mereu;x

MiNt, suNT faLSa, suNt egOiSta, iTi zambeSc desii imi esTi iNdifereNt, te ascult deSii putiN ma iNtereSeaza ce spui`te iNtreb desii nu ascult raSpuNsuRile taLe

Daca Curvele Shi Jmekheri Ar Fi Fosforescenti... Campulung Moldovenesc Ar Fi Las Vegas

COD ROSU! Inundatii in camera la mine plang dupa tine

Te privesc absent,te ignor atent,intri lent,in jocul meu dement!

E prea mult de po0vestit si Nu mai avem timp...Ne luam inima`n dinti si pro0fitam la MacSim.

Imi place vrajeala ta,dar nu intelege gresit!Daca ti-am zambit odata NU inseamna ca m`ai vrajit!Ba Da.Asta inseamna

.• `•. ` Si n am sa uit. Cu ea am fost mereu si mi-a fost aproape cand dadeam de greu ! .• `•

Visez cu ochii deschisi la o lume mai buna.Ramane doar visul ca lumea toata e nebuna.E un cosmar.In mintea mea altă lume`mi creez.Viata merge inainte dar continui sa visez

Baieti ca tine gasesc peste tot , poti sa pleci ... Ma doare`n cot , hai bye`bye ... Ramai cu bine . Vezi ca intreaba curvele de tine

""Am sa trec si peste asta Ce va fi, va fi Am sa strig iar 'Asta-i viata' E si maine o zi

Te Iubea Fraiere ! Chiar Te’a Iubit Candva ;x Priveste’o Dar Stai Departe , Acum Nu Te Mai Vrea !E Mult Prea Tarziu Pentru Regrete ,TOt Ce’si dOreste e Sa pOata Sa Te Uite

"Fa`ma nebuna.spune`mi ca visez prea mult.dar nu`mi spune ca n.am pentru ce sa lupt

Traiesc intr-o lume de vis . unde totul e permis!:-x

.Realitatea` e mult prea dura atunci cand dai de greu ! Visele` se spulbura aproape instantaneu`!

diamantul? nu defineste STRALUCIREA! si chiar nu am nevoie de un Rolex ca sa stiu cat e ceasul.sa nu uitam ca exista oameni atat de saraci incat nu au nimic altceva decat bani...
Daca nu ejti tu .ti-am spus mereu , va fi ALTU`! Inainte sa fi tu . ghici ce ? A fost ALTU` !

Vreau ceva doar pentru mine, ca stiu cum sa-mi mearga bine, daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic, si daca totusi am pierdut ceva, inseamna ca nu-mi trebuia

Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

Poate ca m`am schimbat.Poate m`am saturat.Poate nu vreau sa aud.Poate ca imi e de ajuns.Poate ce a fost s`a dus.

Si UnEoRi vReAU sA Te uiT ...DoAR Ca aTuNcI cAnD mA UiT La tInE ...InCeP sA UiT pE LoC fApTuL Ca TrEbUiE sA uIt dE tINe.

Vreau sa stii ca mi se rupe de ce faci, de ce zici de ce vrei, ma-ntelegi, sau macar incerci sa-ntelegi, ca mi se rupe de ce spui, ce faci in orice fel, spune-mi daca ma-ntelegi, sa ti-o spun altfel!

Stii ca nu poti sa pacalesti pe nimeni, dar in fine. sunt ca si Smiley, oficial imi merge bine .

. de astazi tine minte . nu mai sunt cuminte . tu mi.ai intors viata pe dos

invizibil dar nu´i pierd urma .Pe el il pastrez intotdeauna

Sunt confuza.Nu mai stiu cum e bine.Nu mai vreau sa stiu cum e bine.Nu vreau sa inteleg de ce e bine.Cand a fost bine defapt?
Stiu am un talent nativ,sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ

Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu:X

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate

Nu mai sunt fetita pe care o stiai u mai demult...Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

Vreau ceva doar pentru mine,ca stiu cum sa-mi mearga bine,daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

orice minut,e un inceput,viata merge inainte indiferent de ce ai facut,poate ai gresit, poate ai mintit,ti-am mai spus,ne vedem acolo sus

Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importantza,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA

Multzi imi gasesc defecte impresii in cap,zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat

Nu incerca sa ma judeci dupa aparantze,Sau dupa vorbe scoase de niste zdrentze

Am invatat sa iubesc tot ce era al meu,Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!

Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta,Zambeste celor pe carere ai iubesti,sa simta dragostea ta,Iar daca vreodata cei pe care ai iubesti te vor trada,zambeste sa simta indiferenta ta

Intodeauna fetele au iubit cu inima, dar qum baietzii nu au reushit sa treaca dincolo d forme, s`au hotarat si fetele sa nu mai treaca dincolo d portofele

Chiar de-ar fii greu , tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme,tot as glumi!,pentru ca stii,viata e grea si lumea e rea,Cum as putea sa rezist,daca nu m`as purta asa?

Barfa'i pentru prosti,deci lasa'i sa vb lasa'i sa se agite stii ca nu conteaza,in lumea printeselor nu exista rautate

Nu sunt fitoasa nici alintata dar stii ceva nu ma lua drept papusha ta!Am sa'ti mai dau inca o sansa dar intr'o alta viata,cat despre mine:nimic din ce misca nu ma misca

iubesc doar ceea ce apreciez,protejez doar ceea ce imi e mai scump,si ajung mereu unde imi propun

imi place sa cred ca nu am pierdut nimic,si daca totusi am pierdut ceva,inseamna ca nu-mi trebuia!

majoritatea cred ca am numai impresii in cap,mi s`au intamplat prea multe in viata asta de rahat,si nimeni nu a fost langa mine atunci cand am avut nevoie

Inca am suflet de copil care refuza sa creasca ,Mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta

FAC CE TREBUIE SA FAC SA'MI FIE MAI BINE,NUMAI EU STIU,O SA FIU EXACT ASA CUM O SA FIU,VIATA MI'O TRAIESC DUPA REGULILE MELE,NU AM TIMP DE SFATURI SAU ALTE VORBE RELE

poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da , insa aparentele inseala,inainte de a ma "eticheta" ,gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala

inainte sa plec am suflat aburi peste imaginea ta,si am scris cu degetul DISPARI

De cate ori vad visele cum se sfarsesc ,de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima!

zambeste si toata lumea va zambi cu tine,razi si vor crede toti ca te droghezi

Vrei sa ma schimbi ? Schimba`te tu primul,Tu eshty doar personajul,Eu fac tot filmul

prezint realitatea exact asa cum este ea, Divertisment pentru tine, mod de viata pentru mine

Parfumul meu in bluza ta sh stilul meu in mintea ta,vei cauta PRIVIREA MEA in fiecare EA din viata ta

Ai crezut ca faci ce vrei Dar ai scazut in ochii mei Daca te purtai discret Te consideram destept

Nu stau in atentia ta Ca are cine sa ma bage in seama! Paharele sus Sampania sa curga Respect pentru fetele Care Au stiut sa faca Fraierii sa planga!

Diamantul? nu defineste STRALUCIREA!si chiar nu am nevoie de un Rolex ca sa stiu cat e ceasul,sa nu uitam ca exista oameni atat de saraci incat nu au nimic altceva decat bani!

Nu mai iert minciuni,nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X

si poti sa tipi,ca nu te aud,si poti sa plangi,ca nu te vad,si poti sa pleci,ca nu te caut,si poti sa mori,ca nu imi pasa!

sunt doar o fata cat se poate de obisnuita :X care nu are absolut nimic special , Are zile in care parul ii sta ca naiba ,si zile in care arata extraordinar :X

Vrei bani?Banii n-o sa cada din cer!Vrei prieteni?Invata sa vorbesti sincer!Vrei respect?Invata sa respecti,sa oferi!Trebuie sa meriti tot ce ai!Sa castigi nu sa ceri!

Uneori ai nevoie d un prieten sa iti spuna acele cuvinte magice " Nu plange !Capul sus sunt alaturi de tine !Dar nu exista acel prietenTe ridici singur si pleci!

Ma vrei inapoi?Eu nu,Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut

cand plangi nimeni nu`ti vede lacrima,de multe ori cand esti trist nimeni nu-ti simte durerea,de multe ori cand razi nimeni nu se uita la zambetul tau.In schimb cand gresesti toata lumea te vede.

nu prefera frumusetea care este in zadar ,ci prefera caracetru care este atat de rar :X

A fost greu si stiu ca am avut dreptate cand voi m`ati criticat! am tinut capul sus si am mers mai departe,Nu ma intereseaza ce crezi despre mine,Inainte sa spui ceva ,UIta'te la tine

Si n-am uitat, cat am plans defapt, cat am regretat, am realizat ca tot ce-i bine nu tzine mereu cu tine, retine,dar nu uita ca intr-un final orice rau e ucis de`un bine!

Vreau sa stii ca mi se rupe de ce faci, de ce zici de ce vrei, ma'ntelegi,sau macar incerci sa-ntelegi, ca mi s rupe de ce spui, ce faci in orice fel,spune-mi daca ma-ntelegi, sa ti-o spun altfel!

incearca sa induri tradarea prietenilor ipocriti,incearca sa vezi ceea ce este cu adevarat frumos si sa incerci s lasi in urma ta o lume un pic mai buna

vorbele nu isi au rostul acum,o sa vina si randul tau

Am prieteni ft multi,care-mi sunt dusmani tacuti!Cine e destept sa-nvetze,prietenii au multe fetze!

Sunt inofensiva,dar gandul meu e criminal!

Prietenia este un ocean pe care multi ar vrea sa-l traverseze, insa majoritatea se inneaca inainte de a ajunge la celalat mal

Fi intodeauna cine esti si daca acest lucru nu e de ajuns pentru cineva ,acel cineva nu e de ajuns pentru tine

Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul,apare cineva si schimba totul!

Vreau sa ma trezesc Si sa te vad plangand in somn Vreau sa te vad ca suferi Si eu sa rad pana adorm

Pentru toate lucrurile pe care le-ai ratat, ai câştigat altceva, şi pentru tot ceea ce câştigi, pierzi altceva!

N-o sa uit ceea ce sunt,o sa ajung ceea ce visez,o sa iubesc ce imi place,o sa uit ceea ce ma doare,n-o sa uit ceea ce mi se greseste,o sa fiu buna cu cine merita si rea cu cine trebuie

Ar trebui sa inveti sa apreciezi ce ai langa tine, Ar trebui sa ma respecti,stii bine.Nu vreau sa te oblig sa stai langa mine.Dar daca tot o faci,fa-ma sa ma simt bine!

Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…

Se spune ca nu ai cum sa fi mai prost decat in ziua in care te-ai nascut, dar unii sfideaza aceasta lege constant.

Nu sunt complet inutila,cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii

Eu nu sufar de nebunie ,ma bucur de ea in fiecare minut.

Banii nu fac fericirea,o cumpara gata facuta.

Am trecut peste ce a fost mai greu.Si nu mi-a pasat ca la bine ati fost cu mine si ca m-ati lasat la greu Am trecut peste asta inca o data.Dar acum snt o alta fata!

Eu,imi traiesc viata asa cum stiu si asa cum pot.il iubesc,da nu pot spune ca fara el nu as putea traii deloc

Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !

Lacrimi nu o sa mai curga pe obrazul meu . da-i in mortii masii pe cei care mi-au vrut rau !

Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! dar,nu te-ai gandit . ptr.` mine mai existi oare?

Sa taci cand vorbesc eu ! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replik mea ![

Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele in minte

Prefer sa fiu o SCORPIE decat ca tine o alta COPIE !
regrete , lacrimi sau pareri , azi ai ucis ziua de ieri , si ai ingropat ziua de maine !

cand nu o sa mai fiu,poate ca atunci o sa'ti dai seama ce'ai avut.

As vrea sa cred vrajala ta,Dar tot ce-mi spui e BLA BLA BLA. Decat sa ma tot vrajesti.Mai bine ar fi sa-mi spui ca ma iubesti

Nu am nevoie d un BAIAT sa ma simt bine,nu am nevoie de un paznic in jurul meu, am nevoie doar d LIBERTATE si d a putea fi EU.
Vreau să te fac să mă vrei. Să mă priveşti. Să mă atingi. Să nu poţi trăi fără suflarea mea. Dragule... durerea ta e plăcerea mea!
Este o brusca bucurie inexplicabila si o durere de nesuportat:-J . Nebunia Ps m'a prins iar )

Esti riscul pe care mi'l asum [ ].

Am crezut in ochi sinceri si,da,m`am ars.Am vazut in oameni ce nu vroiam sa vad vreodataIubirea si ura cum lovesc ambele deodata!

Mama mea cand mi-a dat viata ingerii si-au luat vacanta,Dumnezeu a primit semn ca s-a nascu un fenomen

Oamenii spun ca iubirea e magie.dar magia e doar iluzie

Si nu stii cat ma chinui.ma chinui dar nu pot.la suferinta mea chiar nu exista antidot

Sa zambesc nu mai pot.urasc viata.urasc tot.te iubesc.dar imi e greu

Mi`e dor de.nu conteaza!orgoliul meu nu se mai pateaza

Calca`ti pe orgoliu si raspunde`mi la intrebare: • Daca te-as calca si eu pe inima . ce zici,doare ?

Incearca sa zambesti fato,urmeaza'mi sfatul!E cazul sa fii fericita,toate trec,o sa vina altu` !

Daca as fi copil mama mi-ar spune ca totul va fi bine, daca as fi copil mi-as lua jucarie si as uita totul, daca as fi copil o gluma m-ar binedispune, dar nu sunt, azi toate astea ma streseaza, as vrea sa mai fiu macar acum putin copil?

Toti suntem in vizita in acest moment si loc. Suntem doar in trecere. Am venit sa observam, sa crestem , sa iubim si sa ne intoarcem acasa

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow
E atat de frig … lacrimile mi-au inghetat si nu mai pot sa zambesc … traiesc un vis demult apus si nu-mi mai revin la viata …

Let the rain wash away all the pain of yesterday

Asta-i momentu-n care dai tot din tine,
Serpi cu venin venind spre tine-n serpentine,
Aceleasi sterpe tine,terne-n vine,eterne,-n fine,
Temeri,crime-ncep,sa incline din temelie!

Niciodata nu a fost usor...acum e greu

Am intrebari de pus ,raspunsuri de dat ,ganduri de ascuns, oameni de uitat!

Totul e ca o lume de cristal,iar eu sunt doar un ciob de sticla

Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca

Dorul e focul in care ard sperantele, dorintele, durerile, iar cenusa ce ramane reprezinta amintirile.

Imi injectez adrenalina , imi sting setea cu morfina am tigara trasa prin ulei , ma termina , simturile se dezbina mi-e pofta de ketamina

problema ta ?!e shy problema mea:X
dai uh de belea?! dau shy eu de belea:X
uh eshty sora mea,asa a fost mereu:X
cat timp sntem impreuna,nimic nu e greu!

Nici nu vreau sa fim surori,pentru ca surorile se cearta:X,dar noi fiind cele mai bune prietene niciodata:X:X!

Prietenia noastra nu e chiar perfecta dar ma intelege sh imi suporta toate "prostioarele" mele o iubesc:X:X

Exista aceea persoana care te schimba atat de mult.incat iti este imposibil sa iti mai aduci aminte cum erai inainte ca ea sa intre in viata ta

Ea mi`e ca 0 s0ra, ne intalnim la sc0ala la aceiasi 0ra.Avem idei fixe, radem dup` culise, iar cand c0rtina a cazut, veselia a`nceput \\ /

La scoala ti se da o lectie,apoi un test...In viata,ti se da un test care te invata o lectie.

ACELASi DRUM DAR ALTA ZI

Genius by Birth Evil by Choice

OH SHIT!Again I am in LOVE!

I’m not sure.

My Life, My Rules So, Keep Ypur Nose Aut Of My Business!

Today Isn’t Just Another Day. Today I’ll Create Something Beautiful.

Life Is A Game
Life Goes On

I Have Nothing To Lose…

My Worst Enemy Is My Herat Beacause It’s Of Mine But Beats For You.

When I Was Born Devil Said"OHH Shit!Competition!"

Loving You Was My Favorite Mistake.

I’m Not Crazy.I’m Just Creatively Insane!

I’ll Come Back…

Love Is The Slowest Form Of Suicide

I’m Not Weird I’m Just Limited Edition

I Quit…

You Are My One In 6 Billion.

2 + 2 = 5 i don’t care

Promise Me That No Matter Where This World Takes Us We Will Be Always Best Friends!

Your Attitude Can „Hurt Me" But Mine Can Even Kill You!

Tell the devil I said "hey" when you get back to where you're from!

I would die for ya baby!

If I will tell you I like you,it would be a lie.I love you with all my spirit

Am zambit,m-am indragostit,am iubit,am regretat,am suferit...Asta inseamna ca am trait...

Am zambit,m-am indragostit,am iubit,am regretat,am suferit...luate-ar dreq ca nu meritai!

Dar eu ma voi gandi la ei mereu... doi ochi caprui ce i-am iubit doar eu

Vad pe tavan un mare curcubeu ;;] , M-am ratacit iin universul meuu` ;x , Oricat de aiurea ti-ar parea , Viata-i frumoasa cand stii sa profiti de ea:]!`

Viata nu-i roz [-x ! Eu o vopsesc în verde :]! Am pierdut tot ! Deci nu mai am ce pierde =] ! Nu beau de supãrare ! Eu beau de sete ! Sunt la poarta Iadului si tai bilete!

No one cares nobody's wrong,no one see I'm not so strong,everytime I hope I'm dreaming,I'm touching you,but you can't feel,I scream at you,but you can't hear!

The world is painted in black and white

Jigneste-ma pentru a-mi da forta de a te ucide

Aspir…….la o viata mai buna…

unii spun ca suntem prea tineri sa iubim… ca nu stim ce inseamna dragostea, dar o inima batrana nu ar rezista la atata suferinta…

Te iubesc din tot sufletul meu si oricat de greu va fi voi rezista

Multumesc de participare. Iti zic PA! Felicitari! Ai iesit din viata mea

Te iubesc dar las` ca imi trece!

Cel mai greu lucru este sa ai cuvinte in suflet pe care nu le poti pronunta!

Da...mi-am ascultat inima si am facut ce mi-a spus ea...A fost cea mai mare greseala din viata mea !

Cand viata te ia la misto, clic aici www.cimitir.ro

Memories: 700 great times, 600 laughs, 500 smiles, 400 great memories, 300 jokes, 200 great times, 100 secrets, 1 reason

Traiesc intr'oO lume de vis,in care thotu e permis.

ºAzi ´ open y0ur`º eyes ;;] ´, ºexact ca`nº filme b-) ´ . Caº daca ´ nu te vedeº nimeni ´ Tuº p0tsi ´ sa vezi ´ pe 0ricineº =p~

Ea? Ea este fata care candva adora sa stranga raze de soare intr-un borcan si in zilele ploioase sa le arunce prin jurul ei.

Lumea asta te distruge, te induce in eroare, fura tot si apoi fuge, te raneste si te doare!

Sunt doar o fata cat se poate de obisnuita :X,care nu are absolut nimic special . Are zile in care parul ii sta ca naiba ,si zile in care arata extraordinar :X

Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replik mea !

[♥] Avem o miee de vise .[♥].
♥ > Daca mama nu ne-a facut surori a stiut de ce.pentru ca Dumnezeu ne-a facut cele mai bune prietene!> ♥

Nenorocita La Propriu, Nebuna La Figurat, Irascibila Cateodata, Ironica De Placere, Ipocrita De La Mama Natura

Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile.""Va iubesC

Ce fac e pura fictiune !

Am trecut prin foc inca o data. ca sa ajung acum sa merg pe apa.

[εїз] Lumea spune ca nu poti zbura.E o minciuna, nu crede in ea !

E greu cand iti repeti in gand"capu sus tre sa zambesti" Si subconstientul iti dicteaza „cand plangi sa nu te mai opresti „.

Si nu-mi cere explicatii ca oricum n-ai intelege.Sunt momente peste care trec si le neg.Si de ce tot nu pot sterge prezentul dar incerc.Sa uit ganduri,inghit in sec vorbele spuse din orgoliu.

Ambitia te ajuta, Dar orgoliul te distruge Inima ti-o frange Durerea tot o vei duce.

Cateodata ne grabim```` Cateodata cadem```` s asteptam s ne ridicam,,,,,,,,,,,,```````

unii pot sa uite ce ai facut pentru ei. . .ce le-ai spus. . . dar niciodata ce i`ai facut sa simta

Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau!

Ceea Ce esti Tu,eu Pot fi Oricand,Dar ce Sunt Eu,tu Nu Vei putea Fi Niciodata

A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.

Daca m-as gandi, dac-as lua-o-n serios, De-as avea 9 vieti si-un stil de viata dubios, mi-as trai vietile din plin fara regulamente – 8 le-as irosi – 1 ash pastra-o pentru sentimente.

Stii….nu te tine sa te indragostesti de mine…

Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?

Vrei sa conduci lumea alaturi de mine?

Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat!

Un duh mi-a promis 3 dorinte. Eu i-am spus ca nu vreau 3 nici macar doua ci una singura: Mi-as dori sa te am pe tine!

Iubirea ta e singurul gand pentru care exist. Nu uita ca pentru tine traiesc. Si stii de ce? Doar ca sa te iubesc .

Ce sa scriu?…nu incap decat 160 de caractere…oare de cate ori pot scrie TE IUBESC ?

Picioarele tale sunt obosite?Pt ca ai alergat prin mintea mea toata ziua….

Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine .dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine…

Inima mea a luat'o razna, striga sperand s'auzi. Si chiar nu'nseamna ca nu plang daca n'am obrajii uzi.

Daca le dai prea mult atentie esti o zdreantza, ia atitudine fetitzo si scuipa`i in fata

Lacrimi nu o sa mai curga pe obrazul meu . da-i in mortsii masii pe cei care mi-au vrut rau !

Sa taci cand vorbesc eu ! Nu`mi place sa mintsi atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replik mea !

Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele in minte

Te iubesc dar nu iti pasa, mie dor de tine dar nu te intereseaza, te doare'n p**a, deci lasa

Am trecut peste ce a fost mai greu.Si nu mi-a pasat ca la bine atsi fost cu mine si ca m-ati lasat la greu Am trecut peste asta ink odata.Dar acum snt o alta fata!

Vorbeste-ma pe la spate...critica ta imi hraneste orgoliul...invidia ta ma face sa merg mai departe

Ii place indiferenta...dar loveste-o/l ca priviri ciudate...o sa apara dependenta .si vei vedea ca-o/l dai pe spate /.:*:*:*

"Cine ma cunoaste stie care'i adevarul, 100 de intrebari tu esti urmatorul.

"Aici am vrut sa scriu.Aici am scris.Acum radeti.Radeti v'am zis.

Te Iubesc!Te simti?Da BuZz!

I wanna do bad things with you!

Somewhere there's someone who dreams of you smile...

Everytime I Close My Eyes, I Wish I Will See You When I Open It…

A Tear Is Made Of 1% Water and 99% Feelings…

My Worst Enemy Is My Heart Because It’s Of Mine But Beats For You.

Born For Party.Forced To Work.

Dragostea inseamna diferenta dintre el si ea, dintre ceea ce auzi si ceea ce simti

Nu te iubesc pentru cã m-am sãturat,Sã te caut, sã te gasesc, si iar sã te pierd.Nu te iubesc, pentru cã-mi esti drag,Nu te iubesc pentru cã te iubesc prea mult

Eu nu`s tren sa merg pe sine ,puse de un nu stiu cine! ;]
FeRiCiReA e StArEA MeA NaTuRaLa.

~vReaU ;x cE`i aL mEu` sA fiE aL meu~,~ NimeNi sA nu iuBeaScaa cE iuBesC eU ;x~

Asa e sh va fi mereuu`, 0 fata buna langa un baiat rauu` :X

Nimeni n-o sa iti explice ce e Dragostea...Asta singur intr-o zi de vara-o vei afla.

I want just the impossible!

You want a piece of me!Hey,boy, nothing is for free!

Good girl , bad intetions!

Nu sunt perfecta … nici nu vreau … nici nu pot!Nu vreau sa fac frumos cand stiu ca n.are rost!Sunt incapatanata si imi place asa cum sunt si daca nu.ti place eu n.am sa plang.

Te pot ucide cu cuvinte, Te pot face sa-ti iesi din minte… Te pot ucide cu o singura privire Si, în acelasi timp, sa râd fara oprire….

I see angles in the sky, I’ve seen snow falling in July, I’ve seen things you can only imagine to see or do, but I haven’t seen anything sweeter than you

Am nevoie de tineeeeee !

"Lumea spune ca nu poti zbura.E o minciuna, nu crede in ea !

Crezi ca totu`i roz , da totu`i intunecat,Nu mereu viata are culoarea in care esti imbracat

As vrea sa iubesc marea,dar marea nu iubeste. As vrea sa iubesc pamantu, dar pamantul e rece si plin de intuneric.As vrea sa iubesc oamenii,dar oamenii sut rai. As vrea sa te iubesc pe tine, dar nu stiu daca ma iubesti.

did u belive that i will love you, u wouldn't belive that you will love me,

The two of us tonight we can make it last
nice, A lil crazy but not too wild, The kinda girl that’ll make you smile

There is only one happiness in life: to love and be loved.

I never forget u!

Poti sa ai tot ce'ti doresti , secretul e sa stii ce sa alegi !

Creez o noua dimensiune.In lumea mea un singur lucru conteaza

Sunt genu de om care considera ca a pirdut numai lucruri ce nu I'au trebuit' !

I am dreaming of you
:X [~_~] See the world in a pink way [~_~] :X

Te gandesti,Aberezi,Trezeste'te,prea frumos visezi.

Vreau o viata nouaa!Si de restuuu` caramele!

Cel mai bun motiv sa mergi la scoala: prietenii.

[♥]Am capul printre norì , daR de aici este o panorama supebaaaa. [♥]

Traiesc intr'oO lume de vis,in care thotu e permis.

ºAzi ´ open y0ur`º eyes ;;] ´, ºexact ca`nº filme b-) ´ . Caº daca ´ nu te vedeº nimeni ´ Tuº p0tsi ´ sa vezi ´ pe 0ricineº =p~

Ea? Ea este fata care candva adora sa stranga raze de soare intr-un borcan si in zilele ploioase sa le arunce prin jurul ei.

Lumea asta te distruge, te induce in eroare, fura tot si apoi fuge, te raneste si te doare!

Sunt doar o fata cat se poate de obisnuita :X,care nu are absolut nimic special . Are zile in care parul ii sta ca naiba ,si zile in care arata extraordinar :X

Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replik mea !

[♥] Avem o miee de vise .[♥].
♥ > Daca mama nu ne-a facut surori a stiut de ce.pentru ca Dumnezeu ne-a facut cele mai bune prietene!> ♥

Nenorocita La Propriu, Nebuna La Figurat, Irascibila Cateodata, Ironica De Placere, Ipocrita De La Mama Natura

Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile.""Va iubesC

Ce fac e pura fictiune !

Am trecut prin foc inca o data. ca sa ajung acum sa merg pe apa.

[εїз] Lumea spune ca nu poti zbura.E o minciuna, nu crede in ea !

E greu cand iti repeti in gand"capu sus tre sa zambesti" Si subconstientul iti dicteaza „cand plangi sa nu te mai opresti „.

Si nu-mi cere explicatii ca oricum n-ai intelege.Sunt momente peste care trec si le neg.Si de ce tot nu pot sterge prezentul dar incerc.Sa uit ganduri,inghit in sec vorbele spuse din orgoliu.

Ambitia te ajuta, Dar orgoliul te distruge Inima ti-o frange Durerea tot o vei duce.

Cateodata ne grabim```` Cateodata cadem```` s asteptam s ne ridicam,,,,,,,,,,,,```````

unii pot sa uite ce ai facut pentru ei. . .ce le-ai spus. . . dar niciodata ce i`ai facut sa simta

Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau!

Ceea Ce esti Tu,eu Pot fi Oricand,Dar ce Sunt Eu,tu Nu Vei putea Fi Niciodata

A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.

Daca m-as gandi, dac-as lua-o-n serios, De-as avea 9 vieti si-un stil de viata dubios, mi-as trai vietile din plin fara regulamente – 8 le-as irosi – 1 ash pastra-o pentru sentimente.
Nu Ma Supar Ca Vorbesti Asa De Mult.Atata Timp Cat Tu Nu Te Superi Ca Eu Nu Te Ascult

Regret ca esti departe / si nu te pot vedea / dar te am mereu aproape / in inimiora mea.TbX!:X

Cand ma gandesc,ca te gandesti,ca ma gandesc la tine,gandestete ca ma gandesc,ca te gandesti la mine.

O lacrima am varsat.pentru tine.o lacrima ce pe obraz a curs usor.si s-a prefacut intr-un vis de-amor.TbX!:X

Vreauu s` nuu te bag in seama, s` te ign0r, dar nuu p0t! e ca sh cum i`as spune inimii mele: "Nu mai bate! St0p!

Ai FoSt FrUkTuL InTeRzIs DiN KrE Am GuStAt . acum FaRa TiNe ToTuL E schimbaT.

Vreauu sa`tsi mai spun 0 data "t`iubesc" desi stiuu ca t0t e0 m` ranesk.

Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.

As vrea sa fiu o stea. o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca. Te iubesc, printesa mea.

Dragostea incepe cu o gluma si se termina cu un suspin. Iubirea incepe cu un zambet si se termina cu un regret.

Ma culc cu tine-n gand si tot cu tine-n gand ma si trezesc! Lasa-ma sa te iubesc asa cum si visez!

Incepusem sa cred ca imi va merge bine, incepusem sa cred ca vei venii langa mine, incepusem sa cred ca incep o noua viata, dar tu nu ai vrut, lasandu`mi inima GHEATA.

Daca nu ai PIERDUT nimic, fii FERICIT
Daca ai pierdut putin, fii FERICIT ca nu mai ai PIERDUT mult,
Daca ai PIERDUT mult, fii FERICIT ca nu ai PIERDUT totul,
Daca ai PIERDUT totul, fii FERICIT ca nu mai ai ce pierde.

Omul nu are decat 3 evenimente importante in viata sa: nasterea, viata si moartea.el nu-si da seama cand se naste.simte durerea dinaintea mortii.iar viata.depinde de el insusi cum o descrie.
Foaie ferde solzi de peste uite prostu cum citeste Foaie verde debihor dnd ca dau ignore In padurea cu alune aveau casa 2 pitici vine pupaza si spune dnd ca nu-s aici . Ma uit pe cer vad stele .iar tu esti una dintre ele Am InVatAt Ca DuReAzA aNi Sa CaStIgI iNcReDeRe
Si Ca DoAr In CatEVa SeCuNdE pOtI sA o PiErzi Va veni o data vremea cand in urma vei privi ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune caAsa a fost o data! Sa nu ma intrebi iubitul meu

In lipsa ta daca mi-e greu

Sa nu ma-ntrebi daca iubesc

Sa nu ma-ntrebi daca traiesc

Sa nu ma-ntrebi daca mi-e dor

Sa nu ma-ntrebi de vreau sa mor

Sa nu ma-ntrebi daca mai pling

Sa nu ma-ntrebi ce am in gand

Sa nu ma-ntrebi ce-i frumusetea

Si suferinta si tristetea

Sa nu ma-ntrebi ce-i fericirea

Nici daca am cunoscut iubirea

Sa nu ma-ntrebi daca zambesc

In jur de pot sa mai privesc

Sa nu ma-ntrebi daca ma doare

Nici daca vad pe cer ca-i soare

Fara sa-ntrebi am sa-ti raspund

Frumosul meu cu suflet bland

La orce-ai vrut sau vrei sa sti

Raspunsuri,inger vei primi

In lipsa ta mi-e greu iubire

Iubesc,traiesc an amintire

De chipul tau ami este dor

Eu fara tine vreau sa mor

In noapte lacrima-mi ascund

De dragul tau iubire pling

Cu tine-n gand adorm cu greu

In vis apari mereu mereu

Cei frumusetea?chipul tau

Cei suferinta?dorul meu

Cei tristetea?viata mea

De-ar fi s-o pierd nu mi-ar pasa

Ca am putut sa te cunosc

Sa te ating suflet frumos

Si am putut sa-ti simt iubirea

Si am aflat ce-i fericirea

Daca zimbesc o fac prin lacrimi

Daca privesc nu-s ochii mei

Ca nu mai am lumina inger

De cand te-ai departat de ei

Nu stiu,nu vad daca e soare

Nimic acum nu are rost

Secunda fara tine doare

A fost frumos,frumos. a fost! Cerul plange cu lacrimi de sange ca ai luat-o pe ea si m-ai uitat pe mine!cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru ma-i lasat sa plec Am InVatAt Ca DuReAzA aNi Sa CaStIgI iNcReDeRe
Si Ca DoAr In CatEVa SeCuNdE pOtI sA o PiErzi Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare .imi va fi dor.
imi va fi rece.
dar timpul nu va vindeca.
ci doar va trece. Pamantul e acoperit de cioburi...
Dc?
S-au rupt portile cerului,au cazut ingeri si s-au spart in mii de bucati!
Dc?
Pentru ca distanta de la cer la pamant e prea mare chiar si pentru ingeri.
Dc?
Pentru ca nimic nu e destul de aproape
Dc?
Ca sa speri mereu.ca sa nu fii multumit niciodata
Dc?
Pentru ca realitatea nu e niciodata la fel de frumoasa ca visele pe kre til eai facut
Dc?
Pentru ca lumea nu e imperfect ci rea pur si simplu.
Dc?
N-ai intelege
Dc?
Pentru ca cei buni nu inteleg raul lumea a devenit rea din cauza celor rai A fost de ajuns o singura samanta de rautate ca ea sa se intinda pe tot pamantul
Dc?
Pentru ca rautatea e o buruiana,creste peste tot fara sa aiba nevoie de ajutor si nu moare niciodata.
Dc?
Pentru ca numai in povesti binele invinge raul
Dc?
Pentru ca imaginatia e sg loc in in kre oamenii buni inving raul.oamenii buni nu inceteaza niciodata sa viseze
Dc?
Pentru ca altfel ar muri.
Dc
Costiinta victoriei finale
a raului ucide

Da.DC
Nu stiu,nu stiu nimic.ma invart printre ganduri, amestec caut cu disperare ceva.dar nu stiu ce gasesc .gasesc totul dar e nimic.ma nasc si mor in fiecare clipa.vreau totul.dar nu stiu ce vreau.nu inteleg si dc vreau.stau pe loc dar alunec in gol.o parte din sufletul meu trebui sa se nask ink.o parte a murit.sunt satula de tot.e prea mult,dar nimic numi ajunge,numi ajung eu mie.la un moment dat unui de ce?i se raspunde nu stiu
Tu cum esti?
Eu?
Da.Te afli printre oamenii buni sau rai?
Eu.eu incerc sa ajung printre cei rai.
Dc?
Ca sa nu mai doare
Ce?NIMIC...TOTUL. am o viata de trait si in lacrimi am iubit am plecat si tine minte nu iubi fara cuvinte dnd.bunika la pc.nu da buzz ca se sperie Nu te deranja . sa ma deranjezi DND -Ultimul care ma deranjat este inca dat disparut foaie verde puishor, tu dai BUZZ eu dau ignor ! DND MA DAU CU SANIA IN CONGELATOR tastatura in reparatii. sper sa-ti placa !
♥I wish that I could fly . Into the sky . So very high . Just like a dragonfly .
♥Eu nu tin cont de ce crezi tu sau ce e`n capul tau !
♥Cand am probleme mai ales . Zic "Mai da'le'n mortii lor" .
♥De obicei nu crezi pana nu vezi cu ochii tai daca se poate . Ca visele devin realitate !
♥It`s to late to apologize .
♥Pot sa gandesc cu voce tare . Ca nimeni nu ma vede . Nimeni nu ma aude . Sunt o oarecare .
♥Un prieten adevarat te prinde de mana si iti atinge inima .
♥Cand imi numar prietenii,pe mada o pun de 2 ori .
♥Si poti sa`mi iei ce vrei . Cand am langa mine toti prietenii mei !
♥Siii peste toate o sa trecem cu capu` sus . Pentru ca surorile asta si-au propus .
♥Doar in visul meu gasesc lumea perfecta .
♥Intamplator,oricine poate iubi
♥Cand iubesti pe cineva, simti nevoia sa-ti fie aproape
♥Sunt eu,tu si restu' lumii . Tine minte nu conteaza ce abereaza unii .
♥Nu exista fericire de care sa-ti amintesti,fara tristete
♥Orice iti poti imagina,este real !
♥Visele intotdeauna inving realitatea daca le acorzi o sansa
♥Fiecare are varsta pe care o simte .
♥Lumea in care traim . Este complicat de simpla .
♥Imi spui ca nu mai sunt la fel . Ca m`am schimbat . De fapt.n`ai ajuns sa ma cunosti cu adevarat .
♥O vezi doar cand vrea . De`aia esti nebun dupa ea.
♥Zii ce vrei,tu stii,eu asa`mi traiesc viata !
♥Sunt cine vreau să fiu şi fuck ce vreau ! Fără ruşine imi iau ce-mi convine
♥Say hello to my little gun .
♥Pot fi orice`ti doresti . Atata timp cat ma iubesti
♥Zici ca nu se mai poate . Ca le'ai vazut pe toate . Poate ar trebui sa cauti fericirea'n alta parte .
♥Diferita . Nu pot fi comparata . Nici cu toti banii din lume nu pot fi cumparata .
♥Nu stii ce gandeste si nu stii daca are rabdare . Daca e genu` de fata care ar face o favoare
♥Poate ca ar fi o idee sa nu mai stai sa pierzi timpu` in continuare . Da` cand faci un pas in fata ea dispare .
♥Si o pisica devine tigroaica daca traieste in jungla
♥În mine se mai vorbeşte şi azi despre tine !
♥Mie nu`mi strica vremea starile cum vi se`ntampla voua !
♥Sunt multe ca ea . Dar nu toate stralucesc
♥Si'ti vezi de treburi. Ca oricum viata merge'n suturi .
♥Ai cazut,te-ai ridicat inveti noi moduri sa te scuturi !
O prietenie adevarata inseamna o prietenie in care cele doua persoane sa aiba incredere una in cealalta...daca una dintre ele se indoieste de cealalta inseamna ca acea prietenie este una falsa

O prietenie falsa duce la durere nesfarsita:asa ca prietenii trebuie alesi cu multa chibzuintza.

O prietenie incepe cu un zambet,traieste printr.o lacrima si se termina cu un sarut

Prietenul adevărat, este acela ce-ți întinde mina, nu pentru o zi ci pentru totdeauna, cu prietenie...

Pt mine esti un prieten adev , pentru altii esti doar un coleg.pentru altii poate chiar un dusman.dar.in adancul sufletului simt ca.ca.intre noi 2 exista ceva mai mult decat o simpla prietenie este Iubirea:Xte iubesc din tot sufletul:X

Sa porti mereu in gandSa porti o vesnicieAcest cuvant frumosNumit PRIETENIE.

Noi vorbim de parca ne-am certa`. Sa mor`!

Cand spui "Ce mm faci ?! Pe unde esti ?!"

Inseamna ca` vorbesti cu un prieten pe care il iubesti` ! #

`. Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe . Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte . Te Iubesc Si Punct! .

Noii`2`am`facuut`un`legamant` Cat`voom`traii`pe`pamanth` Nimenii`sa`nu`ne`desparthaa` Nikiodataa`nikiodata

"Ne leaga de prea mult timp prea multe n'ai cum sa le stergi dar incepi sa uiti tot ce'a fost mai frumos si gresesti

Ai fost alaturi cand imi era mai greu.Ai fost aproape de suflethul meu. Ai fost aproape la rau si la bine Ai fost aproape mereu lnga mne:X

Pentru ca putem ! [love struck]" Sentimentele nu pot fi puse pe balanta. Nu ne poate desparti nici o distranta love struck. Chiar daca avem in fata un drum acoperit cu noroi. Mergem inainte cum stim noi batting eyelashes ! blushing

"Avem povestea speciala din viata asta banala, gramu de suspans pentru a iesi din impas!

Impreuna trecem peste tot.Ca o prietenie trece si prin foc ! ;x

Putem spune ca ne stim dintodeauna ! In momentele grele ne-am atins una alteia mana !

Adevarata prietenie este ca un trandafir. Nu ne dam seama de frumusetea sa pana cand nu se pierde.

Prietenia este… tipul de dragoste pe care ne închipuim că o trăiesc îngerii.

Un prieten este cineva care are aceeasi dusmani ca si tine. –

Prietenia este inchisoarea sufletului de buna voie in trup strain.

Nu-mi spune cum sa-mi aleg pretenii. Ma pricep la asta. Ca dovada, te-am ales pe tine.

Nu e sora mea pe bune dar ma bucur ca am gasit-o printre atata lume.:X

Dumnezeu ne-a facut prietene pentru ca mamicile noastre nu ne-au putut face surori.

Un prieten adevarat iti vede prime lacrima,pe a doua o sterge iar pe a treia o opreste.

Tin la tine pentru ca stii sa ignori slabiciunile si ratacirile mele si ma sustii cu fermitate, sa dau ce-i mai bun din mine.

Am cea mai buna prietena din intreaga lume imparte cu mine si rele si bune. Parca ar fi cu mine din acelasi sange. Pentru mine plange :X

Tu stii Cand am o suparare ,tu stii cand ceva ma doare, tu ai ramas cand nu aveam nimic m-ai ajutat sa ma ridic.

True friends are hard to find, harder to leave and impossible to forget.

Uneori stau si ma gandesc Doamne

Nu stiu cum sa ii multumesc, cum,

Sa-i mutumesc pentru tot ce a facut,

Mi-a dat curaj sa devin cine acum sunt,

Ca m-a intarit: ''Fata mergi inainte,

O sa ai parte si de fapte nu doar de cuvinte!"

Orice ar fi voi fi aici mereu,

Stii bine te poti baza ai sprijinu' meu,

Mi-ai dat Doamne tot ce-i mai frumos.nu se putea.

Mi-ai dat speranta s-o traiesc si-o traiesc prin ea

Mi-a fost alaturi zile bune si nopti grele

Cand plangeam din despartiri sau barfe rele

De mici copii ea mereu ma apara,

Acum ca e mare e ca si mama mea.

Ma alinta,ma rasfata cat se poate

Si-mi da si pumni sa ma trezesc la realitate

Refr.:

Cazi . Te ridici .Tot ce-ti zici e RABDARE

Plangi . Te distrugi . Vrei sa fugi . Si te doare

Dai tot ce ai si ce n-ai . Totusi pare (ie) ca nu te descurci .sa le pui lumea la picioare

Acum vad a venit si randul meu,

Sa am grija de ea,asa cum a facut ea mereu

Si nu pot Doamne mainile imi sunt legate

Nu pot sa fac sa o trezesc la realitate

Sa pot sa spun ca viata nu e nedreapta

Sa uite tot ce-a fost ca-i fata desteapta

Ca merita tot ce e mai bun

Trecutul e trecut viitorul conteaza acum

Daca as putea i-as da parte din mine

Vreau sa o vad zambind, urland de fericire

Se spune ca putem s-o luam de la capat,

Sa dau peste amintiri asa doar in treacat

Ca astazi cazi,te ridici,maine-ti trece

Sa-i amintesc ca unde-s doi puterea creste

Ca impreuna trecem peste tot

Ca o prietenie trece si prin FOC

Refr:

Cazi.Te ridici.Tot ce zici e RABDARE

Plangi. Te distrugi . Vrei sa fugi . Si te doare

Dai tot ce ai si ce n-ai.Totusi pare (ie) ca nu te descurci . sa le pui lumea la

pici'oareee

Ai fost cu mine, cu mine ai tras mereu. Si aici nu ma refer la bine, ma refer la greu!

problema ta ?!e shy problema mea:X

dai uh de belea?! dau shy eu de belea:X

uh eshty sora mea,asa a fost mereu:X

cat timp sntem impreuna,nimic nu e greu!

Pooate Semanam dar Nui Sora Mea Pe Bune:X

Ma Ajutta Imi Da Sfaturri Bunee.E ce am mai scump pe lumelove struck

Oricand putem spune ca:"ne stim dintotdeauna!" In momente grele ne-am intins una`alteia mana !love struck

Am o Prietena p`cAre Stiu ca Ma pOt baZalove struck

Sh orice Ar fi,Ea e dOar a Meah!:X

Peste tOate o Sa trecem Cu kpu Sus!:X

Ne Avem una` p Alta si Asta`i Mai pResusSs!:X

Si ce daca e lumea rea ma ajuta 'sora' mea si la rau da` si la bine nu se desparte de mne!:X!

Nu`mi Spuneti km Sa`mi Aleg Prietenii;x...Ma Pricep La Astha... Ca dOvada v-am Ales p`vOi:X
Prietenia este încercarea prin care se măsoară un om.

2. Prietenia înseamnă un suflet în două trupuri.

3. Prietenia este o haină valoroasă care se curăţă când se murdăreşte, nu se aruncă la prima pată.

4. Prietenia este… tipul de dragoste pe care ne închipuim că o trăiesc îngerii.

5. Prietenia este umbra serii, care se înteţeşte odată cu apusul soarelui vieţii.

6. Prietenia este închisoarea sufletului de bună voie în trup străin
Noii`2`am`facuut`un`legamant` Cat`voom`traii`pe`pamanth` Nimenii`sa`nu`ne`desparthaa` Nikiodataa`nikiodata
o iUbesc pentru K e de mik prietena mea.
O iubesc pentru ca ma inVatat sa zambesc.
penTru cand lacrimile imi Stergia
pentru cand impreuna ne distram...
te iubesc surioara mea
Daca as putea i-as da parte din mine
Vreau sa o vad zambind urland de fericire
Sa spuna ca putem sa o luam de la capat
Sa dau peste amintiri asa doar in treacat
Astazi cazi,te ridici,maine-ti trece
Iti amintesc ca unde-s 2 puterea creste
Ca impreuna trecem peste tot,
Ca o prietenie trece si prin FOC
Friends are forever. Boys are whatever
< cu tine `n` fiekaree zii` pana` kand `moartea ne `va despartiii`!
Ptr. K exista uneori si prieteni adevarati
La` bIne~ shy L~a rau`! e Ea e cu MinE~ meReu`!>>. THe yUbesk`! >

.Acum a venit` si randu` meu` am` grija` d ea asa cum a facut ea mereu`.
Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe . Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte . Te Iubesc Si Punct
TOt ce`am vazut]`[tOt ce`am facut]`[tOt ce`am simtit]`[a fOst pentru ca te-am iubit]`
Si daca el nu`o sa`mi mai zica noapte buna.si nici pe strada nu`o sa`mi mai zica buna.am prietene sa`mi zica FATA,ESTI DE O 1000 DE ORI MAI BUNA
Uneori stau si ma gandesc Doamne
Nu stiu cum sa ii multumesc, cum,
Sa-i mutumesc pentru tot ce a facut,
Mi-a dat curaj sa devin cine acum sunt.
Desi am trecut prin multe suntem inca *PRIETENE* pentru ca nu pOti sa cazi cand tii pe cineva de *MANA*! ♥Te iubesc♥
Ce s`ar intampla cu mine Fara surioara mea?! As face noptile zile Daca n`ar fi ea. Te ador

Nu poti fi indiferenta si in acelasi timp sa pui la status asta. Arata exact contrariul.
Dar, daca tot vrei.
"Stiu am un talent nativ,sa folosesc un zambet fin pe post de sedativwinking

Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu:X

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate

Nu mai sunt fetita pe care o stiai u mai demult...Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

Vreau ceva doar pentru mine,ca stiu cum sa-mi mearga bine,daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

orice minut,e un inceput,viata merge inainte indiferent de ce ai facut,poate ai gresit, poate ai mintit,ti-am mai spus,ne vedem acolo sus

Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importantza,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA love struck

Multzi imi gasesc defecte impresii in cap,zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat

Nu incerca sa ma judeci dupa aparantze,Sau dupa vorbe scoase de niste zdrentzelove struck

Am invatat sa iubesc tot ce era al meu,Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!

Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta,Zambeste celor pe carere ai iubesti,sa simta dragostea ta,Iar daca vreodata cei pe care ai iubesti te vor trada,zambeste sa simta indiferenta ta

Intodeauna fetele au iubit cu inima, dar qum baietzii nu au reushit sa treaca dincolo d forme, s`au hotarat si fetele sa nu mai treaca dincolo d portofele love struck

Chiar de-ar fii greu , tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme,tot as glumi!,pentru ca stii,viata e grea si lumea e rea,Cum as putea sa rezist,daca nu m`as purta asa?

Barfa'i pentru prosti,deci lasa'i sa vb lasa'i sa se agiteoh go on stii ca nu conteaza,in lumea printeselor nu exista rautatebatting eyelashes

Nu sunt fitoasa nici alintata dar stii ceva nu ma lua drept papusha ta!Am sa'ti mai dau inca o sansa dar intr'o alta viatalaughing,cat despre mine:nimic din ce misca nu ma misca

iubesc doar ceea ce apreciez,protejez doar ceea ce imi e mai scump,si ajung mereu unde imi propun winking

imi place sa cred ca nu am pierdut nimic,si daca totusi am pierdut ceva,inseamna ca nu-mi trebuia!

majoritatea cred ca am numai impresii in cap,mi s`au intamplat prea multe in viata asta de rahat,si nimeni nu a fost langa mine atunci cand am avut nevoie

Inca am suflet de copil care refuza sa creasca ,Mi-e egal cu 0 tot ce spune lumea asta proasta

FAC CE TREBUIE SA FAC SA'MI FIE MAI BINE,NUMAI EU STIU,O SA FIU EXACT ASA CUM O SA FIU,VIATA MI'O TRAIESC DUPA REGULILE MELE,NU AM TIMP DE SFATURI SAU ALTE VORBE RELE

poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da , insa aparentele inseala,inainte de a ma "eticheta" ,gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala winking

inainte sa plec am suflat aburi peste imaginea ta,si am scris cu degetul DISPARI

De cate ori vad visele cum se sfarsesc ,de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima!

zambeste si toata lumea va zambi cu tine,razi si vor crede toti ca te droghezi

Vrei sa ma schimbi ? Schimba`te tu primul,Tu eshty doar personajul,Eu fac tot filmul

prezint realitatea exact asa cum este ea, Divertisment pentru tine, mod de viata pentru mine

Parfumul meu in bluza ta sh stilul meu in mintea ta,vei cauta PRIVIREA MEA in fiecare EA din viata tawinking

Ai crezut ca faci ce vrei Dar ai scazut in ochii mei Daca te purtai discret Te consideram destept

Nu stau in atentia ta Ca are cine sa ma bage in seama! Paharele sus Sampania sa curga Respect pentru fetele Care Au stiut sa faca Fraierii sa planga!

Diamantul? nu defineste STRALUCIREA!si chiar nu am nevoie de un Rolex ca sa stiu cat e ceasul,sa nu uitam ca exista oameni atat de saraci incat nu au nimic altceva decat bani!

Nu mai iert minciuni,nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X

si poti sa tipi,ca nu te aud,si poti sa plangi,ca nu te vad,si poti sa pleci,ca nu te caut,si poti sa mori,ca nu imi pasa!

sunt doar o fata cat se poate de obisnuita :X care nu are absolut nimic special , Are zile in care parul ii sta ca naiba ,si zile in care arata extraordinar :X

Vrei bani?Banii n-o sa cada din cer!Vrei prieteni?Invata sa vorbesti sincer!Vrei respect?Invata sa respecti,sa oferi!Trebuie sa meriti tot ce ai!Sa castigi nu sa ceri!

Uneori ai nevoie d un prieten sa iti spuna acele cuvinte magice " Nu plange !Capul sus sunt alaturi de tine !Dar nu exista acel prietenTe ridici singur si pleci!

Ma vrei inapoi?Eu nu,Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut

cand plangi nimeni nu`ti vede lacrima,de multe ori cand esti trist nimeni nu-ti simte durerea,de multe ori cand razi nimeni nu se uita la zambetul tau.In schimb cand gresesti toata lumea te vede.

nu prefera frumusetea care este in zadar ,ci prefera caracetru care este atat de rar :X

A fost greu si stiu ca am avut dreptate cand voi m`ati criticat! am tinut capul sus si am mers mai departe,Nu ma intereseaza ce crezi despre mine,Inainte sa spui ceva ,UIta'te la tine

Si n-am uitat, cat am plans defapt, cat am regretat, am realizat ca tot ce-i bine nu tzine mereu cu tine, retine,dar nu uita ca intr-un final orice rau e ucis de`un bine!

Vreau sa stii ca mi se rupe de ce faci, de ce zici de ce vrei, ma'ntelegi,sau macar incerci sa-ntelegi, ca mi s rupe de ce spui, ce faci in orice fel,spune-mi daca ma-ntelegi, sa ti-o spun altfel!

incearca sa induri tradarea prietenilor ipocriti,incearca sa vezi ceea ce este cu adevarat frumos si sa incerci s lasi in urma ta o lume un pic mai buna

vorbele nu isi au rostul acum,o sa vina si randul tau

Am prieteni ft multi,care-mi sunt dusmani tacuti!Cine e destept sa-nvetze,prietenii au multe fetze!

Sunt inofensiva,dar gandul meu e criminal!

Prietenia este un ocean pe care multi ar vrea sa-l traverseze, insa majoritatea se inneaca inainte de a ajunge la celalat mal

Fi intodeauna cine esti si daca acest lucru nu e de ajuns pentru cineva ,acel cineva nu e de ajuns pentru tine

Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul,apare cineva si schimba totul!

Vreau sa ma trezesc Si sa te vad plangand in somn Vreau sa te vad ca suferi Si eu sa rad pana adormwinking

Pentru toate lucrurile pe care le-ai ratat, ai câştigat altceva, şi pentru tot ceea ce câştigi, pierzi altceva!

N-o sa uit ceea ce sunt,o sa ajung ceea ce visez,o sa iubesc ce imi place,o sa uit ceea ce ma doare,n-o sa uit ceea ce mi se greseste,o sa fiu buna cu cine merita si rea cu cine trebuie

Ar trebui sa inveti sa apreciezi ce ai langa tine, Ar trebui sa ma respecti,stii bine.Nu vreau sa te oblig sa stai langa mine.Dar daca tot o faci,fa-ma sa ma simt bine!

Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…

Se spune ca nu ai cum sa fi mai prost decat in ziua in care te-ai nascut, dar unii sfideaza aceasta lege constant.

Nu sunt complet inutila,cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii

Eu nu sufar de nebunie ,ma bucur de ea in fiecare minut.

Banii nu fac fericirea,o cumpara gata facuta.

Am trecut peste ce a fost mai greu.Si nu mi-a pasat ca la bine ati fost cu mine si ca m-ati lasat la greu Am trecut peste asta inca o data.Dar acum snt o alta fata!

Eu,imi traiesc viata asa cum stiu si asa cum pot.il iubesc,da nu pot spune ca fara el nu as putea traii deloc

Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !

Lacrimi nu o sa mai curga pe obrazul meu . da-i in mortii masii pe cei care mi-au vrut rau !

Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! dar,nu te-ai gandit . ptr.` mine mai existi oare?

Sa taci cand vorbesc eu ! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replik mea ![

Minti ieftin si prost,iti s

3 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Statusuri de dragoste 1 " Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi! "

Statusuri de dragoste 2 " Mi-as dori sa fiu raza de soare sa te pot privi mereu in ochi, sa fiu o picatura de ploaie care sa cada pe buzele tale sa te pot saruta macar pentru. o clipa si apoi sa ma preling pe coarda sensibila a inimii care se numeste DRAGOSTE ! TE IUBESC! "

Statusuri de dragoste 3 " Alfabetul inepe cu A… numaratoarea cu UNU… supararea cu o LACRIMA… dragostea cu tine INGERAS :X:X:X "

Statusuri de dragoste 4 " Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea ! Cu multa dragoste, Cineva…. "

Statusuri de dragoste 5 " Azi-noapte mi-am rugat ingerul sa te pazeasca. Dar a venit mai devreme. L-am intrebat de ce. A zambit si mi-a spus ca un inger nu pazeste alt inger! "

Statusuri de dragoste 6 " As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc… "

Statusuri de dragoste 7 " Pentru a trai am nevoie de batai de inima. Pt. asta,am nevoie de o inima. Pt. o inima am nevoie de fericire. Pt. fericire,am nevoie de tine… "

Statusuri de dragoste 8 " Oriunde ma uit vad privirea ta. Oriunde merg, simt atingerea ta. Nu am curaj sa inchid ochii, pentru ca stiu ca ai aparea in fata mea si nu i-as mai deschide… "

Statusuri de dragoste 9 " Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine… "

Statusuri de dragoste 10 " Ai aparut ca un abur si de atunci imi insotesti pasii precum aerul, nu am uitat primul sarut care inca ii mai simt amprenta lui… "

Statusuri de dragoste 11 " Sa iubesti nu e nimic , sa fii iubit e ceva , sa iubesti si sa fii iubit e TOTUL ! "

Statusuri de dragoste 12 " Iubire inseamna sa sculptezi in inima ta chipul celui iubit si ochii tai sa fie oglinda in care sa se reflecteze chipul celui iubit! "

Statusuri de dragoste 13 " Daca vrei soare, asteapta rasaritul; daca vrei curcubeul, asteapta ploaia; daca vrei zapada, asteapta iarna. Dar daca ma vrei langa tine, nu astepta, spune-mi! "

Statusuri de dragoste 14 " Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa iti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc… "

Statusuri de dragoste 15 " Dragostea adevarata e un "elixir" pe care odata gasit nu trebuie sa faci prostia si sa il consumi pe tot deodata, ci trebuie savurat in decursul unei vieti… "

Statusuri de dragoste 16 " Daca m-ai intreba cine sunt ti-as raspunde IUBIREA, daca m-ai intreba ce fac, ti-as spune IUBESC, daca m-ai intreba pe cine, as spune PE TINE! "

Statusuri de dragoste 17 "O simpla Aventura trece in doua luni… O dragostea la prima vedere trece in 2 ani…. O iubire iti schimba total viata… "

Statusuri de dragoste 18 " Pentru mine iubirea este singurul motiv pentru care mi-as dori sa traiesc o mie de ani… "

Statusuri de dragoste 19 " Esti atat de dulce atunci cand zambesti, cand razi, cand plangi, cand ma certi, cand ma alinti, cand ma iubesti! "

Statusuri de dragoste 20 " Sunt stele ce dispar in noapte, dar niciodata nu se sting, sunt departari ce par aproape si inimi tari care inving… "

Statusuri de dragoste 21 " Tu v-ei fi mereu langa mine, timpul ce trece v-a sta. Si rasaritul cu apusul. .poate se v-or saruta… "

Statusuri de dragoste 22 " Dragostea e speranta si fara speranta lumea nu ar exista… "

Statusuri de dragoste 23 " Sa ai curaj sa risti pentru adevarul din inima ta, dar sa nu te minti cand il asculti… "

Statusuri de dragoste 24 " Cauta in sufletul meu pacea, cauta iubirea, pasiunea, tandretea, cauta implinirea… Cauta si te vei regasi gasi acolo, foarte aproape de inima mea… "

Statusuri de dragoste 25 " Esti o bucata de raza rupta din soare si cazuta pe pamant pentru. a-mi lumina inima si sufletul pierdut in splendoarea frumusetii tale… "

Statusuri de dragoste 26 " Sa astepti mereu dragostea ca pe un fel de jertfa pe care nu ai cum s-o oferi, pentru ca de fapt asteptai o jertfa pe care sa o poti oferi ca pe o dragoste… "

Statusuri de dragoste 27 " Barbatii iti v-or spune multe, ca te iubesc si cum si cat, v-or spune mai frumos ca mine, dar nu te v-or iubi atat… "

Statusuri de dragoste 28 " Imi reamintesc clipa dulce, cand ai aparut in calea mea, ca o fantoma ce seduce, cu parul tau rosu ca focul si ochii tai albastri ca cerul senin de vara, imi reamintesc primul sarut care ne-a unit si zabetul tau dulce… Te iubesc! "

Statusuri de dragoste 29 " Din apa marilor as vrea sa impletesc Cuvantul dulce "TE IUBESC" Si tie sa ti-l daruiesc, ca esti tot ce imi doresc! "

Statusuri de dragoste 30 " Tu esti alintul meu de noapte buna, sarutul delicat al fulgilor de nea, mangaierea tandra a vantului de vara esti tot ce am si voi pastra iubirea ta adanc ascunsa in inima mea. Te iubesc! "

Statusuri de dragoste 31 " Iubeste caci numai iubind poti vedea frumusetile vietii astfel vei fi mai fericit si orice obstacol il vei trece mai usor… "

Statusuri de dragoste 32 " Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Potzi plange cand esti fericita, poti sa razi cand inima iti plange! "

Statusuri de dragoste 33 " Cat de mult te iubesc nu vei stii niciodata! Iti pot spune doar ca 59 de secunde din fiecare minut de-al meu ma gandesc la tine. E mult sau e putin? Cand vei stii raspunsul se va risipi si misterul! "

Statusuri de dragoste 34 " Sa iubesti inseamna sa doresti in fiecare clipa sa-i auzi glasul… rasul, sa iubesti inseamna sa tremuri de neliniste si sa tresari de bucurie, sa iubesti inseamna sa te oferi din toata fiinta ta celui care-ti tine loc de soare… "

Statusuri de dragoste 35 " Dragostea nu are nevoie de cuvinte… Se poate spunde Te Iubesc cu o singura privire… "

Statusuri de dragoste 36 " Un trandafir as vrea sa fiu, sa te sarut printre petale, somnul sa ti-l veghez pana tarziu, ca sa te simti si tu o floare… "

Statusuri de dragoste 37 " Iti multumesc pentru ca existi in viata mea si pentru ca ma ajuti sa inteleg ce inseamna sa iubesti si sa fii iubit… "

Statusuri de dragoste 38 " IUBIREA e frumoasa, IUBIREA e trista… chiar daca e frumoasa sau trista… IUBIREA exista… "

Statusuri de dragoste 39 " Te v-oi iubi si atunci cand marile vor seca… Te v-oi iubi si atunci cand stancile se v-or topi… Te v-oi iubi si atunci cand scurs nisipul vietii va fi! "

Statusuri de dragoste 40 " Esti iubitul mintii, inimii si trupului meu, esti printul fermecat al viselor mele romantice, incantarea si minunea sufletului meu! "

Statusuri de dragoste 41 " IUBIREA e ca o clepsidra, umple INIMA si goleste creierul… "

Statusuri de dragoste 42 " Eu ti am alergat prin vene, ti-am suflat cu dor prin gene, eu ti am upgradat sarutul, ti-am iubit necunoscutul, am fost zmeul tau mereu, sa ma tii in vant nu-i greu, n-ai stiut sa tragi de sfori, am cazut de mii de ori… "

Statusuri de dragoste 43 " As vrea sa-nnec mahnirea, Ce sufletu-mi apasa des, Sa las sa vina doar iubirea, Ce bantuie prin lanuri verzi… "

Statusuri de dragoste 44 " De ce te simt atat de departe si nu-ti aud de dor cuvintele, cand un sarut ne mai desparte, si cand splendoarea inca ti se mai simte… "

Statusuri de dragoste 45 " As vrea sa colorez padurea, Sa pot s-o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri… "

Statusuri de dragoste 46 " Daca vrei sa afli cat de mult ne iubim iesi afara in ploaie si intinde mainile, cate picaturi prinzi, atat ma iubesti, cate picaturi scapi, atat TE IUBESC ! "

Statusuri de dragoste 47 " Am nevoie de 5 minute din viata ta: in primul sa te sarut, in al 2-lea sa-ti spun ca mi-e dor de tine, in al 3-lea cat te iubesc iar ultimele doua sa ramai cu mine… "

Statusuri de dragoste 48 " Daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza. Stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza… "

Statusuri de dragoste 49 " Cat de MULT te iubesc … nu vei sti NICIODATA… ai patruns in inima mea fara sa-mi dau seama …astept sa vina ziua aceea cand totul va fi asa cum ne doream… "

Statusuri de dragoste 50 " Nu distrug visele… injectez sperantza :X ! "

Statusuri de dragoste 51 " Deabia astept sa ma trezesc… sa pot visa cu adevarat: X ! "

Statusuri de dragoste 52 " Visez doar la tine…. visez ca vei fi mereu langa mine. Oare visul meu se va implini? "

Statusuri de dragoste 53 " Sa amintesti e frumos, da sa fii amintit e mai frumos, eu nu iti cer sa ma amintesti da doar sa iti amintesti ca o sa imi aduc aminte de tine intotdeauna… "

Statusuri de dragoste 54 " Daca vrei sa-ti fie bine,atunci gandestete la mine! De vrei sa fi si fericita, gandestete clipa de clipa. Liniste de vrei sa ai, langa mine mereu sa stai… TE IUBESC! "

Statusuri de dragoste 55 " Tu esti viata mea, ziua nu are rost fara dragostea ta, cand te-am vazut am stiut ca dragostea inca o victima a mai facut! "

Statusuri de dragoste 56 " Iubirea e un cantec ce toti il canta des, dar nu la toti el are acelasi inteles… "

Statusuri de dragoste 57 " Noaptea e atat de rece si intunecata fara tine, nici o stea nu straluceste cand nu esti cu mine si mi-as dori atat de mult sa fii langa mine… Te iubesc ! "

Statusuri de dragoste 58 " M-ai acceptat asa cum sunt si acum esti o parte din sufletul meu. Te iubesc ! "

Statusuri de dragoste 59 " Nu pot sa-ti spun acum ce vreau .Nu pot acum eu nu mai stau. Un singur lucru ti-l rostesc. E acel simplu TE IUBESC ! "

Statusuri de dragoste 60 " Vreau sa stii ca zi de zi ma gandesc la tine,as vrea sa te sarut clipa de clipa si sa te am langa mine secunda de secunda… "

Statusuri de dragoste 61 " Peste ani voi pasi alaturi de tine in adancul padurilor verzi; pe tarmuri cu nisip; si cand sorocul vietii noastre pe pamant se va sfarsi si in ceruri iti voi da mana mea… "

Statusuri de dragoste 62 " Te iubesc la nesfarsit si tot ce imi doresc este sa te am langa mine mereu! Te iubesc dragostea mea! "

Statusuri de dragoste 63 " O briza, un val, o adiere, un nor ….un sarut magnific, o atingere, o mangaiere; toate se numesc iubire! Emotia este prezenta, tu esti departe, iar eu te visez! "

Statusuri de dragoste 64 " Iubirea e tot ce dorim, iar in final e tot ce-am avut. Daca exista un sens al vietii… atunci EA este sensul, daca nu… EA ar trebui sa fie… "

Statusuri de dragoste 65 " D-zeu ne-a dat 2 picioare sa mergem, 2 maini sa tinem, 2 ochi sa vedem, 2 urechi sa auzim, dar de ce ne-a dat o sg. inima? Pt. ca pe cealalta i-a dat-o altcuiva ca tu sa o gasesti… "

Statusuri de dragoste 66 " Surasul tau o raza de lumina in viata mea, parfumul tau, aerul pe care il respir, de n-ai fi tu ce rol ar mai avea viata, un vis ar fi amestecat cu ceata… TE IUBESC ! "

Statusuri de dragoste 67 " Toate zilele sunt nopti pana te vad, iar noptile stralucesc ca zilele cand te visez… "

Statusuri de dragoste 68 " Nu pot sa dorm si ingerasul mi-a spus sa ma gandesc la ceea cei mai frumos in viata mea. M-am gandit la tine pentru ca viata mea esti TU… "

Statusuri de dragoste 69 " Memories: 700 great times, 600 laughs, 500 smiles, 400 great memories, 300 jokes, 200 great times, 100 secrets, 1 reason :X "

Statusuri de dragoste 70 " Cine esti tu? Cum de ai aparut in viata mea? Atat de brusc, atat de profund, atat de placut… "

Statusuri de dragoste 71 " Esti totul pentru mine. Ai aparut in viata mea pe neasteptate, m-am indragostit de tine pe neasteptate. A meritat ! "

Statusuri de dragoste 72 " Mi-e frica sa merg cu masina atunci cand sunt cu tine. Pentru ca atunci cand sunt cu tine sunt beat de fericire si ar putea sa-mi ia permisul… "

Statusuri de dragoste 73 " Tu esti visul meu… unicul meu vis… as vrea sa te atrag in viltoarea pasiunii, sa te string asa de tare incit TU si EU sa devenim un singur suflet… "

Statusuri de dragoste 74 " Iubirea ta e singurul gand pentru care exist. Nu uita ca pentru tine traiesc. Si stii de ce? Doar ca sa TE IUBESC ! "

Statusuri de dragoste 75 " Look in to my eyes, if you see my hell you are lost, if you see my heaven you are the one… "

Statusuri de dragoste 76 " As vrea sa fiu o stea… o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca… te iubesc, printesa mea… "

Statusuri de dragoste 77 " Uita-te pe cer… daca ai numara toate stelele, ai afla de cate ori te iubesc… "

Statusuri de dragoste 78 " Daca as fi o planta as vrea sa fii apa mea, sa fii soarele meu, as vrea sa fii insasi viata pentru mine… te iubesc si te voi iubi mereu… "

Statusuri de dragoste 79 " Am sa-ti spun un cuvant care doare : IUBIRE, pentru el exista remediu prin : dragoste, incredere, devotament, sinceritate, suflet, iar pentru mine acest remediu esti tu . . . "

Statusuri de dragoste 80 " Dintre toate prietenele care le-am cunoscut tu esti cea pe care nu vreau sa o uit, si daca mor inaintea ta, voi ajunge in rai si te voi astepta… "

Statusuri de dragoste 81 " De ploaie te poti ascunde dar de dragoste n-ai unde, caci oriunde te-ai ascunde ea la inima patrunde… "

Statusuri de dragoste 82 " E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit… "

Statusuri de dragoste 83 " Ce sa scriu?… nu incap decat 160 de caractere… oare de cate ori pot scrie TE IUBESC ? "

Statusuri de dragoste 84 " When i`m with you i feel like i`m flying…u are all what i hope so many years…your love keep me alive…and if i don`t have it anymore then i will die ! "

Statusuri de dragoste 85 " Ai grija de zambetul tau, de buzele tale, de sufletu meu… Ai grija de inima mea… Ai grija de noi si de dragostea noastra… "

Statusuri de dragoste 86 " Nu pot sa respir cand nu esti langa mine, pentru ca tu esti aerul meu! "

Statusuri de dragoste 87 " S-ar putea sa adorm numai din dorinta de a-ti vedea chipul chiar si in vis… "

Statusuri de dragoste 88 " Daca as mai avea dreptul la o singura gura de aer mi-as tine respiratia pana ajung la tine sa iti spun ca te iubesc… chiar cu riscul de a muri… "

Statusuri de dragoste 89 " Ma trezesc cu gandul la tine… ma gandesc tota ziua la tine… adorm cu tine in gand… te visez… dar tot imi e dor de tine… Oare de ce? "

Statusuri de dragoste 90 " Sunt nopti cand vreau sa te-aud
Sunt zile in care-mi doresc
Sati spun cat te iubesc! "

Statusuri de dragoste 91 " Te iubesc la nebunie cubuletzul meu de zahar! "

Statusuri de dragoste 92 " Esti prima dragoste nebuna ce sufletul mi l-ai luat… mi-ai luat si sufletul cu tine cand te iubeam cu adevarat! "

Statusuri de dragoste 93 " As vrea acum sa ma trezesc cu un sarut, cu tine, sa sa-ti spun ca te iubesc, sa ma atingi pe mine, sa nu conteze vreun prieten ci numai tu si eu. TE IUBESC! "

Statusuri de dragoste 94 " Daca as fi avut cate o bucatica din tine, de fiecare data cand am adormit cu tine in gand, acum te-as fi avut langa mine… "

Statusuri de dragoste 95 " Ochii mei de un ocean mare vor sa te priveasca, buzele mele tanjesc dupa sarutarea ta, si inima mea cu un suflet mare vrea iubirea ta, ce zici imi poti oferi astea? "

Statusuri de dragoste 96 " Ma gandesc la tine asa cum se gandeste un copil la viata, te doresc asa cum doreste un insetat un strop de apa, mi-e dor de tine asa cum ii este dor omului de libertate… TE IUBESC ! "

Statusuri de dragoste 97 " Ar trebui sa te denunt pentru trafic de droguri! Dar nu o fac pentru ca sunt dependenta… si as murii fara o doza zilnica din sarutarile tale! "

Statusuri de dragoste 98 " Fii mereu un rasarit de soare cu chip de inger. Vreau ca focul din inima mea sa aprinda si focul din inima ta fiind mereu doua flacari pe acceasi lumanare… "

Statusuri de dragoste 99 " Mi-a fost dat sa iubesc de doua ori in viata: Prima oara te-am iubit pe tine, dar a fost o greseala… si a doua oara este ca inca imi iubesc greseala ! "

Statusuri de dragoste 100 " Prin umbra noptii eu incerc sa te privesc in luna, de dormi eu te-am trezit iubit-o sa iti zic noapte buna… NOAPTE BUNA ! "

Statusuri de dragoste 101 " Inima mea este ca un templu. Intri,te rogi si daca meriti ramai. Tu nici nu ai intrat, nici nu te-ai rugat si totusi ai ramas… oare de ce? "

Statusuri de dragoste 102 " M-ai facut sa cred in tine, in iubirea ta… m-ai facut sa, ma gandesc zi si noapte la tine… acelasi lucru-l fac si acum chiar daca tu ai plecat… Te astept… Vino… ! "

Statusuri de dragoste 103 " Ai inchis marea in ochi si soarele-n suflet,ca ma topesc de cate ori ma atingi, si ma-nfior de cate ori ma privesti, te iubesc si n-o sa renunt niciodata la tine… "

Statusuri de dragoste 104 " Spune-mi unde esti, sa stiu unde sa caut! Spune-mi ce visezi, sa stiu ce sa iti dau! Spune-mi pe cine doresti, sa stiu cine trebuie sa fiu! Spune-mi ca ma iubesti! "

Statusuri de dragoste 105 " Cand ma gandesc la infatisarea ta de ingeras buzele mi se umezesc gandindu-ma ca ti-as putea vorbi in soapta, spunandu-ti vorbe dulci… "

Statusuri de dragoste 106 " Daca pe cer ar fi o stea pentru fiecare minut in care ma gandesc la tine, ar fi lumina mereu ! "

Statusuri de dragoste 107 " Prima data cand te-am vazut mi-a fost frica sa te ating, prima data cand te-am atins mi-a fost frica sa te sarut, prima data cand te-am sarutat mi-a fost frica sa te iubesc, acum ca te iubesc mi-e frica sa nu te pierd… "

Statusuri de dragoste 108 " Te iubesc si te v-oi iubii mereu, esti sufletul din mine, esti viata mea si sper ca mereu sa fie asa…… "

Statusuri de dragoste 109 " Te iubesc ca pe propria-mi viata! Stii de ce?! Pentru ca tu esti viata mea…. "

Statusuri de dragoste 110 " A B C D E F G H I J K L M.mi-e dor de tine ! "

Statusuri de dragoste 111 "

T- tandra
E- eleganta
I- irezistibila
U- unica
B- blanda
E- eterna
S- scumpa
C- curajoasa…

Statusuri de dragoste 112 " De vei plange pentru mine zi-mi sa plang si eu…. De v-ei plange pentru alta iti doresc sa plangi mereu… "

Statusuri de dragoste 113 " Dragostea e ca o clepsidra, cand ti-se umple inima,ti se goleste creierul…. "

Statusuri de dragoste 114 " Cand te crezi singur…. gandeste-te ca…. persoana iubita te urmareste la fiecare pas… :X :X :X "

Statusuri de dragoste 115 " Cand un pictor orb v-a picta sunetul unei petale de trandafir cazand pe o podea de cristal atunci inseamna ca te va iubi mai mult decat mine… TE IUBESC ! "

Statusuri de dragoste 116 " Cine iubeste si tace, nici dracu n-are ce-i face… "

Statusuri de dragoste 117 " Iti vad lacrima pe obraz cum incet iti curge, zambeste pentru mine. Si ma jur pe viata mea ca voi face totul ca sa fie bine… "

Statusuri de dragoste 118 " Ca o ploaie in desert ai aparut… Am simtit ca ma pierd intr-un sarut… M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor… M-ai facut sa te ador… "

Statusuri de dragoste 119 " Fara tine ma sting… Ma hranesc doar cu nopti din trecut… Stelele plang in urma ta…Cum as putea sa uit… Cerul e trist… toate vb numai de noi… iar mie… mi-e dor de ochii tai… "

Statusuri de dragoste 120 " Dragostea se naste din priviri,creste pe buze si moare in lacrimi ! "

Statusuri de dragoste 121 " Ori e alba, ori e neagra… inima mea mereu se-ntreaba…. daca am facut bine cand m-am indragostit de tine… "

Statusuri de dragoste 122 " Iubirea inseamna sa dai cuiva sansa sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face… "

Statusuri de dragoste 123 " Dragostea este ca atunci cand nu vrei sa dormi pentru ca realitatea este cel mai frumos vis… "

Statusuri de dragoste 124 " Dragostea e ca vopseaua unei masini.se obtine treptata, din mai multe straturi iar dupa ce este aplicat si lacul se gaseaste cineva care sa o zgarie….

Statusuri de dragoste 125 " Aseamenea unui zambet se ascunde mii de lacrimi… "

Statusuri de dragoste 126 " Dragostea este singurul joc care se joaca in 2 si ambii casiga… "

Statusuri de dragoste 127 " In lume sunt 8 minuni… 7 dintre ele le stie toata lumea dar pe a 8-a o stiu doar eu… aceea esti tu…. iubirea mea ! "

Statusuri de dragoste 128 " Gura ta alaturi de a mea se transforma intr-un sarut! Un sarut
de-al tau e un vis , un vis pe care eu il iubesc! Te iubesc si te voi
iubi mereu , iubirea mea , dulcea mea iubire… "

Statusuri de dragoste 129 " Nu te speria!Sunt la spital!m Mi-au gasit ceva la inimaFii fara grija, operatzia nu a reusit.Nu te-au putut scoate din inima mea caci acolo vei ramane mereu!

Statusuri de dragoste 130 " Probabil poza mea din rama mi-ar sopti :"stii nu esti ce-mi doreams a fii "

Statusuri de dragoste 131 " Nu stii ce greu imi v-a fii…. daca ai sa pleci si nu o sa mai vii… "

Statusuri de dragoste 132 " Undeva, cineva se gandeste la zambetul tau si se bucura de prezenta ta in viata sa… "

Statusuri de dragoste 133 " Pentru tine dragostea a fost o gluma. si ai trait cu mine numai in minciuna… "

Statusuri de dragoste 134 " Numai langa tine viata mea e roz…. TE IUBESC ! "

Statusuri de dragoste 135 " Pentru ochii tai ti-as da si luna si marea, pentru ochii tai imi plange acum inima. As vrea langa ei sa fie doar c ne leaga p noi doi, langa ei sa fie doar dragostea mea si a ta… "

Statusuri de dragoste 136 " As vrea sa dorm pe parfumul trupului tau, sa ma topesc cand atingerea ta ma arde, iar sarutul meu sa soarba dulceata buzelor tale…TE IUBESC ! "

Statusuri de dragoste 137 " Pretuieste-i pe cei care sunt alaturi de tine cu adevarat, pentru. ca atunci cand ei nu vor mai fi, tristetea v-a mai castiga o
lupta……….iar u te vei inchide si mai mult in tine………nimic nu este pentru.
TOTDEAUNA ! "

Statusuri de dragoste 138 " Maine de as pierde tot, eu stiu ca in inima ta tot timpul voi avea un loc…"

Statusuri de dragoste 139 " Nu te iubesc pentru ceea ce esti, ci pentru ceea ce sunt atunci cand sunt cu tine… "

Statusuri de dragoste 140 " Sa iubim nebuneste tot ce straluceste pe acest pamant, fiindca alta viata nu ne este cunoscuta… "

Statusuri de dragoste 141 " Iubirea este singurul lucru care poate fi impartit la infinit fara sa se micsoreze… "

Statusuri de dragoste 142 " Toate neputintele se reduc la una: aceea de a iubi, aceea de a evada din propria tristete… "

Statusuri de dragoste 143 " Acela care nu se iubeste pe sine insusi nu stapaneste nimic pe lumea asta… "

Statusuri de dragoste 144 " Dragostea e ca vantul : nu o poti vedea , dar o poti simti… "

Statusuri de dragoste 145 " Aseara am visat trei stele…numai una era mai stralucitoare ca celalalte…una erai tu, alta eram eu, iar ultima era cea mai stralucitoare… dragostea ce ne unea…. "

Statusuri de dragoste 146 " Nimic nu e mai frumos decat IUBIREA …iar iubirea e mai presusus de orice ! "

Statusuri de dragoste 147 " I loved you once, I love you still, Always had and always will… "

Statusuri de dragoste 148 " In lumea mea care e o mare intrebare tu esti raspunsu fara ezitare….te stiu din cartile de basme si povesti….cat de tandru esti……prin felu in care iubesti stii ca ma innebunesti… "

Statusuri de dragoste 149 " Unii spun ca suntem prea tineri ca sa iubim….ca nu stim ce este DRAGOSTEA….dar o inima batrana nu ar rezista la atata suferintza… "

Statusuri de dragoste 150 " Oricate necazuri atrag la mine, peste toate trec daca te am pe tine.Tu esti viata mea.Langa tine uit de necazurile toate.Tu imi dai putere sa merg mai departe ! "

Statusuri de dragoste 151 " Te Iubesc si nu vreau sa te pierd… v-oi lupta sa recastig iubirea noastra pierduta candva… "

Statusuri de dragoste 152 " Nu pot sa dorm si ingerasul mi-a spus sa ma gandesc la ceea cei mai frumos in viata mea. M-am gandit la tine pentru ca viata mea esti TU…’MiSs-YoU’ "

Statusuri de dragoste 153 " Ce sa scriu?… nu incap decat 160 de caractere… oare de cate ori pot scrie TE IUBESC ? "

Statusuri de dragoste 154 " Intr-o zi ma vei intreba ce e mai important pentru mine:tu sau viata? Eu voi spune ca viata iar tu te vei supara dar fara sa-ti dai seama ca pentru mine tu esti viata ! "

Statusuri de dragoste 155 " As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei. Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pentru mine ! "

Statusuri de dragoste 156 " Intr-o noapte o stea m-a intrebat: De ce nu o lasi daca te face sa plangi? I-am raspuns: Stea tu ti-ai parasi cerul ? "

Statusuri de dragoste 157 " E greu sa iubesti, si va fi intotdeauna, dar adu-ti aminte ca cineva te iubeste si acela sunt EU "

Statusuri de dragoste 158 " Ziua in care te-ai nascut sigur era ploioasa, dar nu era ploaie… cerul plangea pentru ca pierduse cel mai frumos inger ! "

Statusuri de dragoste 159 " Azi-noapte mi-am rugat ingerul sa te pazeasca. Dar a venit mai devreme. L-am intrebat de ce. A zambit si mi-aspus ca un inger nu pazeste alt inger ! "

Statusuri de dragoste 160 " Saruta-ma si vei vedea stelele. Iubeste-ma si ti le voi da… "

Statusuri de dragoste 161 " Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreagadar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul ! "

Statusuri de dragoste 162 " Cand vine noaptea uita-te pe cer. Daca vezi o stea cazatoare pune-ti o dorinta. Ai increderese va indeplini pentru ca eu mi-am pus si te-am intalnit pe tine… "

Statusuri de dragoste 163 " Acum cand te iubesc te rog nu spune NU doar pentru tine mai traiesc. Te rog iubeste-ma si tu ! "

Statusuri de dragoste 164 " Inima-mi plange cu suspine fiindca tu nu esti langa mine. Stiu departarea este grea dar te rog nu ma uita ! "

Statusuri de dragoste 165 " Dorinta mea este sa-ti spun cat de mult te iubesc! Sa te vad in fiecare zi sa-ti stiu bucuriile si sa-ti alin necazurile… "

Statusuri de dragoste 167 " Tu ma faci sa rad, tu ma faci sa plang. tu ma faci sa simt ca traiesc, tu ma faci sa iubesc ! "

Statusuri de dragoste 168 " Tu de vei iubi pe altul… eu nu pot sa te opresc dar te rog sa iti fie mila de cuvantul TE IUBESC ! "

Statusuri de dragoste 169 " Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine… dar un singur lucru insa stiu, caci mi-e tare dor de tine… "

Statusuri de dragoste 170 " Traiesti fiindca traiesti! Iubesti fiindca traiesti… "

Statusuri de dragoste 171 " Dragostea e ca atunci cand calci pe cimentul moale…. chiar daca pleci , urmele iti raman acolo… "

Statusuri de dragoste 172 " Esti primu` meu gand inainte de a ma trezi si esti ultimu` meu gand inainte de a ma culca… "

Statusuri de dragoste 173 " Daca pe fiecare fulg de nea ar fi scris Te Iubesc si este ceea ce simt pentru tine ar trebui sa te uiti afara sa vezi ca a inceput sa ninga… "

Statusuri de dragoste 174 "Te iubesc pentru ca existi, te iubesc pentru ca ma faci sa rad, te iubesc pentru tot ceea ce esti tu, TE IUBESC pentru ca TE IUBESC ! "

Statusuri de dragoste 175 " Cate stele vor muri fara sa simt? Cata vreme va trece fara sa te ating? Cate strigate de dor se vor pierde-n vant? Cate zile voi trai cu tine-n gand ?! "

Statusuri de dragoste 176 " Daca ai fi o lacrima in ochi mei nu asi plange nici o data. Si chiar daca asi face-o asi lasa lacrimile sa coboare adanc in inima mea ca sa vezi cat de mult TE IUBESC ! "

Statusuri de dragoste 177 " Unde esti iubire sa ma atingi unde ma doare sa ma saruti sa-mi treaca sa te ating sa plang pe umarul tau unde esti cand am atata nevoie de tine? "

Statusuri de dragoste 178 " Iubirea…… ce rost are sa iubesti daca niciodata nu ai parte de ea ?! "

Statusuri de dragoste 179 " Mi-a fost dat sa iubesc de doua ori in viata: prima oara te-am iubit pe tine, dar a fost o greseala, si a doua oara este ca inca imi iubesc greseala… "

Statusuri de dragoste 180 " Cel mai trist lucru in lume, este acela, ca uneori sufletul ti-l ia tocmai acela care nu are nevoie de el… "

Statusuri de dragoste 181 " As vrea sa pot… sa-ti spun ce simt… dar n-am curaj… ca ma respingi… "

Statusuri de dragoste 182 " Tacerea ta ma infioara…[sad]…o vorba dulce de mi-ai spune as asezao la inimioara…[on the phone…sufletul sa imi rasune…[:*]… "

Statusuri de dragoste 183 " Esti frumos, dragutz, chipes… dulce ca mierea dar ma deranjeaza faptul ca nu pot fi langa tine… "

Statusuri de dragoste 184 " Daca as fi o pisicuta as iubi un motanel dar asa sunt o fetita si iubesc un baietel… "

Statusuri de dragoste 185 " S-a mai dus o zi din calendar, eu tot mai tin la tine, viata mea se invarte ca un zar de cand nu mai esti cu mine, nici nu stiu ce drum sa mai aleg amintirile vreau sa le sterg si astept un semn de ce nu vi cand eu te chem… "

Statusuri de dragoste 186 " Trec prin fata casei tale si as dori sa imi iesi in cale sa ma astepti ce mult as vrea cum ma asteptai candva, trec mereu pe strada ta poate poate te-oi vedea ma opresc si oftez un pic si apoi plec dezamagit…TE IUBESC "

Statusuri de dragoste 187 " Iubirea e o tiranie dulce, caci cel ce iubeste-iubeste de bunavoie ! "

Statusuri de dragoste 188 " Se spune ca vremea e frumoasa atunci cand in suflet e soare.Se spune ca ploaia e mai rece cand in suflet te doare.Se spune ca vantul nu bate atunci cand iubesti?! dar cand frunzele se misca, sa sti doar ca TE IUBESC ! "

Statusuri de dragoste 189 " Daca vei sta pe ganduri si te vei intreba, de ce traiesti un tainic glas iti v-a raspunde: sa lupti, sa speri si sa iubesti… "

Statusuri de dragoste 190 " Se lasa din nou tacerea in lumea mea… aceasta liniste parca ma asurzeste, iar tot ce ma mai tine in viata e speranta ca intr-o zi imi vei sopti ca ma ma iubesti… as putea trai asa o vesnicie… ! "

Statusuri de dragoste 191 " Orice drum parcurs, e mai frumos in doi… "

Statusuri de dragoste 192 " Plecat in cautarea drumului spre inima ta… "

Statusuri de dragoste 193 " Nu plange sa s-a terminat, zambeste ca s-a intamplat ! "

Statusuri de dragoste 194 " Daca sunt cu tine lacrimi nu mai sunt, Nu mai am de ce sa plang, Din sufletul meu esti tot ce am mai scump, Te iubesc atat de mult… "

Statusuri de dragoste 195 " O singura luna intr-o mare de zori, un singur soare peste-o mie de nori, mii de iluzii intr-o singura minte… 1000 de ganduri in 2 cuvinte ! "

Statusuri de dragoste 196 " Ai aparut in viata mea ca o puternica raza de soare ce mi-a adus in suflet caldura si gingasia nesfarsita, cu zambetul tau m-ai invatat sa cunosc blandetea pana atunci necunoscuta, sarutul tau mi-a daruit dulceata nemaintalnita, ochii tai senini mi-au aratat ca dragostea exista, iar tandretea si frumusetea sufletului tau mi-au cucerit inima… "

Statusuri de dragoste 197 " Esti un trandafir crescut in inima mea. Promit sa devin apa, aer, pamant ca sa nu te ofilesti, dar tu promiti sa infloresti doar pentru mine? TE IUBESC! "

Statusuri de dragoste 198 " Cand sinceritatea ochilor tai va parcurge aceste randuri, te rog opreste`te din tot ce te retine si gandestete la mine. TE IUBESC! "

Statusuri de dragoste 199 " Distanta ne desparte si totusi ne apropie? raman singura, aud doar bataile inimii care ma asurzesc, totul se topeste odata cu tristetea sufletului tau… "

Statusuri de dragoste 200 " Trandafir rosu inchis te iubeste cine-a scris, dar as vrea ca cititorul sa iubeasca scriitorul…"

Statusuri de dragoste 201 " As vrea sa colorez padurea, Sa pot s`o fac in mii de feluri, Sa pot sa intalnesc iubirea, Ce se coboara dinspre ceruri… "

Statusuri de dragoste 202 " Acum cand apa ne desparte Desfac pasii clatinati de clipe Ce ne mangaiau simturi ispitite

Statusuri de dragoste 203 " Daca vei sta pe gandurii si te vei intreba, de ce traiesti un tainic glas iti va raspune :sa lupti, sa speri si sa iubesti… "

Statusuri de dragoste 204 " As vrea sa fiu zapada ,sa ma topesc pe trupul tau,sa ma evapor si sa ajung in cerurii sa le spun ingerilor ca si si pe pamant exista raiul! "

Statusuri de dragoste 205 " Tu boca a lado de la mia se transforme en un beso! Un beso de ti es un sueno , un sueno que eu lo amo! Te quiero y te voy amar siempre, mi amor, mi dulce amor… (vers. spaniola)"

Statusuri de dragoste 206 " Se spune ca vremea e frumoasa atunci cand in suflet e soare.Se spune ca ploaia e mai rece cand in suflet te doare. Se spune ca vantul bate nu atunci cand iubesti?ar cand frunzele se misca, sa stii doar, ca, TE IUBESC! "

Statusuri de dragoste 207 " Daca ma iubesti de ce ma faci mereu sa plang? "

Statusuri de dragoste 208 " Cand ai plecat ai luat cu tine si sufletul meu… Intoarce-te ! "

Statusuri de dragoste 209 " Y will always love the false image i had of you… "

Statusuri de dragoste 210 " Nu arunca nici o vorba in vant, traieste intens fiecare cuvant… "

Statusuri de dragoste 211 " Chiar nu vad cum ar fii o noapte fara zi, chiar nu-mi imaginez cum as fii eu fara tine ! "

Statusuri de dragoste 212 " Dragostea e ca un fulg de nea, coboara usor si te face sa tremuri de placere, iar apoi se pierde si se topeste… "

Statusuri de dragoste 213 " A day without you is a lost day… "

Statusuri de dragoste 214 " O lacrima am varsat pentru tine, o lacrima ce pe obraz a curs usor, si s-a prefacut intr-un vis de-amor "

Statusuri de dragoste 215 " Distanta ne desparte si totusi ne apropie? raman singura, aud doar bataile inimii care ma asurzesc, totul se topeste odata cu tristetea sufletului tau… "

Statusuri de dragoste 216 " Esti lacrima ce aluneca pe obraz si mi se sparge in palma… esti IUBIREA! "

Statusuri de dragoste 217 " Ma culc cu tine-n gand si tot cu tine-n gand ma si trezesc! Lasa-ma sa te iubesc asa cum si visez… "

Statusuri de dragoste 218 " Dimineata e o alta senzatie, o alta vreme, o alta ora, la care eu te-as saruta fara oprire… "

Statusuri de dragoste 219 " Noaptea e lumea noastra luna e stapana Universului, iar stelele ne privesc atunci cand ne sarutam… "

Statusuri de dragoste 220 " Ai aparut in viata mea ca o puternica raza de soare ce mi-a adus in suflet caldura si gingasia nesfarsita, cu zambetul tau m-ai invatat sa cunosc blandetea pana atunci necunoscuta, sarutul tau mi-a daruit dulceata nemaintalnita, ochii tai senini mi-au aratat ca dragostea exista, iar tandretea si frumusetea sufletului tau mi-au cucerit inima… "

Statusuri de dragoste 221 " Iubirea este o stofa a naturii, brodata de sentimente… "

Statusuri de dragoste 222 " Strig la cer si fug departe, strig continuu si ma pierd in noapte, acolo unde tu ma astepti sa ne iubim ca doi nebuni ! "

Statusuri de dragoste 223 " O inima am, un singur suflet si o petala de trandafir, tie iti apartin toate trei… "

Statusuri de dragoste 224 " Daca vreodata Luna nu-ti va fi aproape, daca Soarele va disparea, sa stii ca a mai ramas ceva: Iubirea mea, care niciodata nu te va lasa ! "

Statusuri de dragoste 225 " Visez si nu ma mai pot opri, oare cum te-am cunoscut? Cum m-ai facut sa ma indragostesc de tine? TE IUBESC ! "

Statusuri de dragoste 226 " Dragoste si iubire, doar atat e in sufletul meu, si sunt numai pentru tine :X :X :X :X :X "

Statusuri de dragoste 227 " Pe malul Marii Negre statea un copilas si-mi spunea de tine ca esti un ingeras. TE IUBESC ! "

Statusuri de dragoste 228 " Pentru mine, noaptea e ziua mea… iar tu esti regina noptii mele "

Statusuri de dragoste 229 " Priveste-ma, tine-ma de mana, tine-ma in brate si apoi, SARUTA-MA "

Statusuri de dragoste 230 " Ceea ce-ti scriu acum nu sunt cuvinte, sunt bucati de suflet si minte, caci dragostea nu se scrie se simte… "

Statusuri de dragoste 240 " Hotaraste-te o data, ce tot stai sa te gandesti? Crezi ca ai sa faci o crima daca-mi spui ca ma iubesti ? :X "

Statusuri de dragoste 241 " Daca norii varsa lacrimi si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput… "

Statusuri de dragoste 242 " Dragostea e o sageata ce iti face rani de foc… supara cel ce iubeste… cel iubit isi bate joc ! "

Statusuri de dragoste 243 " Alfabetul incepe cu litera ‘a’, numaratoarea cu ‘1′, tristetea incepe cu o lacrima, bucuria cu un zambet, iar fericirea mea incepe cu tine… "

Statusuri de dragoste 244 " Din tot ceea ce-ti daruieste viata, pastreaza intotdeauna ceea ce iubesti cu adevarat si atunci vei sti ca inseamna fericirea… "

Statusuri de dragoste 245 " Am plans, am suferit, am pierdut atatea, totul pentru o cauza nobila : IUBIREA dintre noi doi… "

Statusuri de dragoste 246 " Daca drumul catre tine ar fi asternut cu foc eu as trece printre flacari si n`as regreta deloc ! "

»Statusuri de dragoste 247 " De-as fi apa n-as mai avea nevoie de lacrimi, de-as fi foc n-as mai avea nevoie de caldura, de-ai fi doar al meu n-as mai avea nevoie de nimic ! "

Statusuri de dragoste 248 " Mi te-ai lipit de suflet ca timbrul de scrisoare si nu te pot desprinde caci inima ma doare… "

Statusuri de dragoste 249 " Prin umbra noptii eu incerc sa te privesc in luna, de dormi eu te-am trezit iubit-o sa iti zic noapte buna… "

Statusuri de dragoste 250 " As vrea sa fiu o stea… o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca. Te iubesc, printesa mea "

Statusuri de dragoste 251 " M-am uitat in portofel si era gol, m-am uitat in buzunar si am gasit doar cateva monede, m-am uitat in inima si te-am gasit pe tine. Abia atunci am realizat cat de bogat sunt… [americanu`] "

Statusuri de dragoste 252 " N-ai fi crezut ca o sa te iubesc, n-ai fi crezut ca ma vei iubi, dar acum suntem impreuna si nimeni si nimic nu ne va desparti ! "

Statusuri de dragoste 253 " Cand cineva va putea scrie cu un cub de gheata pe soare inseamna ca te va iubi mai mult ca mine… "

Statusuri de dragoste 254 " Daca ma urasti trage in mine cu arcul, dar ai grija sa nu ma nimeresti in inima pentru ca acolo te afli tu… "

Statusuri de dragoste 255 " I-am cerut lui Dumnezeu o floare si mi-a dat o gradina. I-am cerut un pahar de apa si mi-a dat un ocean. I-am mai cerut un inger si mi te-a dat pe tine… "

Statusuri de dragoste 256 " Cand iubesti esti cel mai fericit om din lume, cel mai trist lucru este sa suferi din iubire ! "

Statusuri de dragoste 257 " Dumnezeu a creat niste ingerasi si i-a pus sa se joace, dar unul era asa de dulce si de dragut incat ceilalti l-au aruncat pe pamant. Ups !? Te-ai lovit? "

Statusuri de dragoste 258 " Sarutul tau inca il mai simt pe buze, ma faci sa plutesc atunci cand imi zambesti, lasa-ma sa fiu langa tine, atunci cand te trezesti ! "

Statusuri de dragoste 259 " In rai fara tine e moarte e gheata, Si in iad linga tine e bine e viata ! ! "

| alexutza_1615 a răspuns:

Hai nu pune botu`, esti copil? Daca ti-am zis c`o sa vin, o sa vin. ;;

Ma amuza baieteii care se vaita ca au suferit din dragoste ,Si ca nenorocita dracului ce a îndraznit sa le faca.V-a ranit orgoliul, baaah, nu sentimentele!"""

Baieti ca tine gasesc peste tot , poti sa pleci ... Ma doare`n cot , hai bye`bye ... Ramai cu bine . Vezi ca intreaba curvele de tine

"Si nu-mi spune "soro" daca nu esti fica lu`mama.Sunt putini cei care ma cunosc.ma stiu o gramada.Unii stiu de ce-s in stare,restul nu vor sa creada!""

as ierta-o dar poate gresesc as suna-o dar nu indraznesc ...vorbele spuse la cearta m-au ranit ink odata

""Am sa trec si peste asta Ce va fi, va fi Am sa strig iar 'Asta-i viata' E si maine o zi

Sentimentele au cazut acum peste trupul meu:X.Mai ales cand am simtit din plin sarutul tau :*. In brate sa te strang

Te Iubea Fraiere ! Chiar Te’a Iubit Candva ;x Priveste’o Dar Stai Departe , Acum Nu Te Mai Vrea !E Mult Prea Tarziu Pentru Regrete ,TOt Ce’si dOreste e Sa pOata Sa Te Uite

Chiar daca uneori greseste Si nu crede in Tine.Ea te iubeste Prostule! si Tine la Tine!

"Fa`ma nebuna.spune`mi ca visez prea mult.dar nu`mi spune ca n.am pentru ce sa lupt

Traiesc intr-o lume de vis . unde totul e permis!:-x

Instantaneu' prin portofel poza mea ai cautat'o . Dar ai uitat ca din lipsa de spatiu candva ai aruncat'o.

.Realitatea` e mult prea dura atunci cand dai de greu ! Visele` se spulbura aproape instantaneu`! happy

Spune`i -STOP- cand te streseaza . Explica`i ca exagereaza . nu`ntzelege? abereaza? Spune`i -PA- si se calmeaza

PahareLe sus shamPania sa Curgha :X RespecT penTru FeteLe Care Iau FaquT Pe Fraieri Sa PlanGa

Spui K`i pushToaik si nu`tSi plaje aJa .dar Aja cum e ea. ti-a furat inima?;>

ImpReSii dE daMA cNd loMEA ma AclAma . Tu vRei Un fiLm ERoTIKk.hee hee Dar o Sa IaSa o DRaMA!happy

diamantul? nu defineste STRALUCIREA! si chiar nu am nevoie de un Rolex ca sa stiu cat e ceasul.sa nu uitam ca exista oameni atat de saraci incat nu au nimic altceva decat bani...

Si o sa fie bine` chiar dk mai avem pr0bleme` . iti`spun stai linistit`. ` . ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme`. ! [love struck]

•Sunt lucruri pe care ar trebui sa le invete fiecare persoana: `Sa iubesti. `Sa razi. `Sa razi din nou. `Sa asculti sh sa inveti. `Sa spui "te rog" si "multumesc". `Sa ai opinii. `Sa le respecti pe ale celorlalti. `Sa fii sincer. `Sa fii prieten. `Sa fii tu insuti.•

Itsi place chiar daca` nuu`tsi gasesti unele cuvinte . Itsi place cum itsi spun asa, s` fi cuminte!

nu voi mai privi in trecut indiferent de cat ma doare.de acum in colo ii calc pe toti in picioare,in fata mea nu vor mai avea valoare,decat cateva persoane.

revino-ti in fire!E-o linie extrem de subtire intre indiferenta si nesimtire

PoTSi doaR Sa zambestifrumoS Shi`i intorci minTSile pe doS.acum Se procedeaZa mai perverS.zambestielegant ca o Barbie Shi estipe intereS.

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat.

Vreau ceva doar pentru mine, ca stiu cum sa-mi mearga bine, daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic, si daca totusi am pierdut ceva, inseamna ca nu-mi trebuia

Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

Ma vrei inapoi? Eu nu, iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m-ai facut sa plang. Am mai crescut
Am ales sa traiesc discret in fata ta.Nu ai nevoie sa sti ce se intampla cu viata mea.

Poate ca m`am schimbat.Poate m`am saturat.Poate nu vreau sa aud.Poate ca imi e de ajuns.Poate ce a fost s`a dus.

Atunci cand vei vrea sa o incanti cu vorbe frumoase,sa`ti aduci aminte ca ea nu mai crede in povesti.

Spui punct`. Dar Nu se termina Niciodata`! Pentru ca Te atrage ca nici O alta fata`!

Si când te vad întâmplator imi aduc aminte de tot ce a fost ,dar uitându-ma înapoi îmi zic: "Chiar n-are niciun rost !

Degeaba te holbezi la mine ca nu-mi pasa de tine.

mi-aduc amintee` cat de mult ma iubea...Si`si zicea`.:Fratee`. nu pot trai fara ea`.

El n-a uitat-o caci nu poate,dar e in zadar orice acum,el o viseaza-n orice noapte.

Mereu vei cauta la ea.Tot ce adorai la mine cândva.

Si intr-o zi vei cauta privirea mea in fiecare "ea" din viata ta.

Din dorinta de a fi destul de buna pentru tine,am devenit mult prea buna pentru tine.

Mereu imi ceri sa am rabdare.Stii ce scumpule? Ramai cu fanele tale!

Si UnEoRi vReAU sA Te uiT ...DoAR Ca aTuNcI cAnD mA UiT La tInE ...InCeP sA UiT pE LoC fApTuL Ca TrEbUiE sA uIt dE tINe.

Degeaba imi spui ca ma iubesti cand tu nu imi dovedesti.Asa ca mai bine taci din gura si gaseste alta minciuna.

Te va privi de sus.caci pentru ea esti DUS,de-acum o vei visa. Dar nu o vei avea.

Ai pierdut ce avea'i mai de pret , ai pierdut iubirea mea si odata ca ea si increderea! .Oricum se intoarcee roata baiatu meu ai sa suferi cum am suferit si eu.

Iti amintesti?-iti placea sa ma vezi razand.Eu tot cu zambetu`am ramas tu tot cu mine`n gand.

Crezi ca ma faci geloasa?Nea`h nu imi pasa, ramai cu nasoala ta.Te pupa amica ta`.

O sa iti aduci aminte de 1000 de ori ca ai avut odata o papusa.

Sper ca este ceea ce cauti

Vreau sa stii ca mi se rupe de ce faci, de ce zici de ce vrei, ma-ntelegi, sau macar incerci sa-ntelegi, ca mi se rupe de ce spui, ce faci in orice fel, spune-mi daca ma-ntelegi, sa ti-o spun altfel!
Nu mai te gandi la el ,ca -ti pierzi timpul! Orice usa inchisa inseamna Va veni o zi in care imi vei spune: acum sunt pentru tine, nu pentru alta… iar eu cu lacrimi in ochi iti voi raspunde: ai fost pentru mine, acum fii pentru alta…

Stii ca nu poti sa pacalesti pe nimeni, dar in fine. sunt ca si Smiley, oficial imi merge bine .

O fata buna poate sa devina repede rea asa ca date`n sange sh nu te mai baga atat in viatsa mea >:p

Nenorocita la propriu,nebuna la figurat, irascibila cateodata, ironica de placere, ipocrita de la mama natura, perversa de cand ma stiu.

Zambeste iar si priveste putin . Orice pahar jumate gol mereu e si jumate plin

Spune`i -STOP- cand te streseaza . Explica`i ca exagereaza . nu`ntzelege? abereaza? Spune`i -PA- si se calmeaza

Dar stii ca ea poate s`aduca o schimbare:X pe drumu vietzii tale:X sa`tzi mai spele inima:X Ea.Nu`i ca restu.Ea`i Pur si simpLu Ea:X

Vorbeste mult , e stresanta , e zbuciumata , râde întruna si fara motiv,dar prin felul ei de a fi te face s.o adori ...

C ' te uiti mah asa ? Obisnuiestte-te ca d aCum nu mai sntt` a Ta !

XHTML: Poti folosi aceste etichete:

Ploua...

Da` stiu c`au fost prea multe ploi

Shi ne-am promis ca daca unu` cade, cadem amandoi

Pre multe ploi, chiar n`am vrut sa mangai alt chip

Da` cu amintirea ta`n piept, nu pot fi fericit. .
Hai zambeste, vreau sa te vad fericit Vreau sa stiu ca esti constient Dc nu ai ascultat tu? acum nu? mai pot face nimic pentru tine iar prieteni tai unde sunt acum?

stiu ca este greu sa mai rekpeti increderea in cineva dupa ce ai fost ferit probabil dar ai multe sperante de a fii iubit ca adevarat intr-o zi

Spui cuvinte fara rost

Si nu le inteleg

Spui doar vorbe fara sens

Si nu stiu ce sa cred

In iubire nu sunt legi

E mai simplu decat crezi

Te prefaci ca nu intelegi

Si te faci ca nu ma vezi

sa stii nu mai imi pasa ca pleci astazi d acasaa ai mai plect d atatea ori sh t.ai intors din zori in zori.

. de astazi tine minte . nu mai sunt cuminte . tu mi.ai intors viata pe dos

Nu UiTa Ca Tu SaRuTzI GuRa MeA Nu GURa LuMiI~ [

Cand o vei imbratisa te va durea. Pentru ca in ochii ei se va reflecta doar imaginea mea., stai linistit nu ma ranesti... Chiar ma amuza sa realizez cat de putin GANDESTI !

E un fel de antrenamet Mi se apre evident Nu te grabi (ahh)... Misca-te incet [ ]
cat esti de iubit

OaMenIi Se DiStiNG Prin ceEA Ce aRaTa Si se deoSebesc PRin CeEA cE AskUnD

o privire nu este decat o ratacire venita pe moment, neinspirat, si zugravita-n minte ca sa doara intentionat

Cand zambesti imediat ma pierd de tot...dar nui nimic,lasaa...ma doare'n kothh.

Nu e nevoie sa ma placa toata lumea. la fel cum nici eu nu plac pe toata lumea !

Un zâmbet nu costä nimic , dar ofera multe.

E atat d dulce cand o strangi la piept E asa frumoasa cand tu ii zambesti Atat de fericita cand ii spui ca o iubesti

Da, iubitu'. stii bine ca eu iti pot indeplini toate dorintele.

Apoi a venit ea si te'a iubit cu ochii ei frumosi de fata rea...

Cand sunt buna...sunt prea buna!Cand sunt scorpie sunt PERFECTA!

Vreau imperfectiunea.Vr sa t incrunti cnd nu te bag in seama.Vr sa t superi, s ma certi si s ma ierti. Vr s spun prostii si s ma saruti zambind.

invizibil dar nu´i pierd urma .Pe el il pastrez intotdeauna . [

se comporta natural si copilareste d asta`lumea o iubeste

Sunt confuza.Nu mai stiu cum e bine.Nu mai vreau sa stiu cum e bine.Nu vreau sa inteleg de ce e bine.Cand a fost bine defapt?

Cine te'a facut sa visezi cand nici macar nu dormeai? Vroiam sa zic ca EU.in caz ca nu stiai

A inceput sa zambeasca mai des. Iar ei intorc capul plini de interes. Ce a fost sau nu in trecut. Acum ea a uitat de mult...

Ti'ai placut viata...Ti'ai facut viata.da ai pierdut persoana care te iubea si tragea cu tine...in schimb ai castigat multe tarfe

Te'ai intrebat vreodata cate ai putea sa pierzi.Daca ma dai la o parte si nu ai sa ma mai vezi ?

am treqt prin viata ta , uita`ma de vei putea !

Este o brusca bucurie inexplicabila si o durere de nesuportat:-J . Nebunia Ps m'a prins iar )

Intr`o lume mica si murdara asa cum o stii!

Esti riscul pe care mi'l asum [ ].

M-am schimbat si pot visa acum...Nu mai vreau sa cer...Voi obtzine oricum.;x

Mi`e dor de tine uneori...iar dorul asta de uneori se intinde pe zile intregi...

N-a trebuit nici macar sa te caut.Pur si simplu te-am gasit A fost asa de simplu inkt pare complicat ca mi-a iesit.

In mine se mai vorbeste si azi despre tine.[

Ma sufoc. Deschid larg ferestrele. Aerul de afara da buzna in camera si’mi mangaie fruntea, dar nu izbuteste sa’mi racoreasca sufletul incendiat

Zambetul meu ca de copil [nu] se razbuna .

Inima demult iti apartine tie, tu ai transformat drama noastra-n comedie.

bucurie tristete minciuna adevar un strigat un murmur o taina si atat

I`ash spune lucruri si secrete pe care nimeni nu le-ar mai stii.

Iubeshte iubirea ce o ai zi de zi.

Cateodata.unele lucruri mai bine raman nespuse. doar te iubesc :X

Pastrez clipele in care ma faci sa zambesc...Si zambesc pentru ca sunt cu tine.

Telefonul vibreaza.un mesaj de la el ` Un mesaj de "noapte buna pui,sa fii cumintsel"

Ai grija de zambetul meu ...

Urasc atunci cand trebuie sa te las sa pleci ...

Eu mereu am ceva de comentat si el stie cel mai bine ))))

Vino sa ne aruncam in capcana cu vise

.Terapie Ku Balonashe:X

Zâmbetul este fericirea care se afla chiar sub nasul tau.:X::X

Nu incerca sa-i minti ca EA e doar o oarecare, Ca ei stiu ca amintirea ei inca te doare !

cand nu stie ce simte.greseshte.si minte.da`i dragostea ta! atunci are cea mai mare nevoie de ea

. ai privit`o in ochi ultima oara .te ruga sa nu o uitsi.

Stiu sa zambesc timid sa vrei sa ma mai vezi o data :X

Am crezut in ochi sinceri si,da,m`am ars.Am vazut in oameni ce nu vroiam sa vad vreodataIubirea si ura cum lovesc ambele deodata!

Imi mai zboara pe la urechi un "Buna. Stii, ne'ar sta bine impreuna". Dar eu ma pierd din ce in ce mai mult prin lumea asta nebuna.

Eram in stare. intr-n zambet sa gasesc raspuns la orice intrebare .

^_^In intuneric tu esti lumina care imi da viata… singura mea sperantza… sg’ul meu motiv care ma mai tine la suprafata…^_^ :X

O `PrIeTeNa` este cea care te cunoaste asa cum esti.intelege ce ai fost...accepta ce ai devenit...si te ajuta sa cresti in continuare ! ¦ Te iubesc

locuiesc pe tarâmul inghetzat.tarâmul copiilor fericiti si idioti.

Desi cateodata simti ca porti lumea pe umeri

Intrebandu-te mereu de ce esti singur si suferi

Desi uneori te simti sufocat de griji

Si solitar in universul tau n-ai cum sa le strigi,

Nu uita ! Pentru tine sunt aici

Toti prietenii tai la greu uniti si puternici

Pregatiti sa-ti sara-n ajutor de fiecare data

Cand iti spui dezamagit "N-am pe umarul cui sa plang!"

Important e sa-i gasesti,

S-ar putea sa ii privesti

Tine minte ca printre ei ne aflam si noi

Probleme voastre sau ale noastre se vor imparti la doi

Vom fi langa voi cand va va apasa vreun gand

Chiar si-atunci cand ne vor prinde diminetile razand

Statusuri expresii
* Orice sar intampla el pe mine m iubeste eu sunt fetita lui si fara mine innebuneste Stiu e o aventura goala la el in inima doar eu sunt campioana
* PiSSy "Sa faci diferenta intre alte fete si fata ta Sa stii ca toate te vor, dar ele nu te iubesc ca ? EA! ( Nimeni nu-i perfect! Dar ea te vrea )

Statusuri de dragoste
* pe cine vad mereu in visul meu, doar pe tine te vad si nu glumesc cu cine vreau sa fiu mereu doar cu tine vreau ca te iubesc

* O IuBiRe AdeVaRaTa Nu Se UiTa nIcIoDaTa

Statusuri DND-busy
* //)) //\// //)) - ma dau cu sania in congelator

* Nu deranja cand stii ca o sa`ti intre un cartof p gura iar pe nas 2 cepe in loc de nari asa ca DnD.NoRoCuL Ti`l FacI SinGur/a;x

Statusuri de sarbatori
* Sarbatori fericite alaturi de cei dragi, sa aveti parte de multa caldura in suflet si in casa, bucurie in inima si multa sanatate si putere de munca La multi ani!

* Visele nu ti le dau, nu mi le poti lua, sa visez e lumea mea

Statusuri haioase
* nu beau nu fumez, ah bagamiash pl iar mi-a cazut tigara in bere

* daca esti tlililingo O sa castigi la superbingo

Statusuri mass-uri
* Viata e o sansa nu o lasa se se piarda! Viata e o frumusete admir-o! Viata este un vis transforma-l in realitate!"

* NU uita ca tot ce conteaza in viata asta e fericirea ta Multi rad de tine ca plangi si suferi dup iubirea pierduta dar oare ei stiu ca Dumnezeu incearca pe cei mai buni?

Statusuri citate
* Nu putem fi prieteni, daca nu suntem dispusi sa ne iertam unii altora micile defecte, si micile greseli
* Cand dragostea vorbeste, vocile tuturor zeilor par a fi adormite in armonia raiului- William Shakespeare [...]

Statusuri versuri
* OChIi mAry GUrYts`A Mik TrAsAturi D PApuSHik.CorP DraGuTSz` FrumOS LuCRAt FuND FInuTS[] UshOR BoMBaT~[:X]~

* Toate zilele sunt nopti pana te vad, iar noptile stralucesc ca zillele cand te visez

Statusuri triste
* m-aI UiTat INtr-o CLiPa Nu Te-a dUrUt DeLok Eu SUfAr iN NesTiRe sI TraIesk Din AmInTiRe
* Eu il bex pe prostutz si asta nu realizeaza

Statusuri noi
* Orice sar intampla el pe mine m iubeste eu sunt fetita lui si fara mine innebuneste Stiu e o aventura goala la el in inima doar eu sunt campioana [...]

* PiSSy "Sa faci diferenta intre alte fete si fata ta.Sa stii ca toate te vor, dar ele nu te iubesc ca ? EA! ( Nimeni nu-i perfect! Dar ea te vrea ) [...]

De prietenie:

1.Ce s`ar intampla cu mine Fara suriOara mea?! As face nOptile zile Daca n`ar fi ea. Te adOr [ ]

2.Nu tOate lucrurile ne vOr merge bine.dar vOm trece peste tOate amandOua.tu si cu mine.;x;x;x

3.Atunci cand cazi;-s.eu.O sa t ajut sa t ridici.cand simtzi ca iti e greu.vOi fi mereu aici.cand tOata lumea.te va respinge.eu :.vOi fi aprOape d suflethul tau >;d

4.Spune`mi mie ce prObleme ai ca te inteleg. sh eO am trecut prin multe pOate reusesc sa leg O intamplare de alta sh sa realizez ca nOi am fOst facute ca sa traim aman2;xX

5.As vrea sa tina capul sus tOate prietenele mele ,Sa stie ca la greu o sa fiu si eu cu ele!
Altele

6.Spun tot ce-mi da prin cap.Chiar cand ai vrea sa tac

7.Spun tot ce-mi da prin cap.Chiar cand ai vrea sa tac

8.Durerea te-a maturizat, te-a pus pe gânduri.Te-a înva?at sa cite?ti printre zâmbete ?i rânduri?tergi o lacrima dar nu po?i sa ?tergi amintiri.

9.o vezi?nu e trista,chiar deloc.zambste suav,are privirea de foc.E dulce si o iubesti stii bine.dar ea, deja nu se mai gandeste la tine

1o. NiciodaTa Nu SpuNe Niciodatha` Nici IntotdeauNa`Dar Spune`i ca il Iubesjti Ca NiciodaTa Si Pentru totdeauNa

11"[]Undeva te pastrez mereu in inima mea,Sti ca nu te pot uitaa,Am sperat ca-mi vei da toata dragostea ta,Dar eu un te pot avea[]"

12.____[Nu`mi spune mie ca suferi]____[Si ca treci printr`O pasa trista]____[Daca`ti plange inima dupa mine,]____[Inghite`O batista!]____
si crezand ca-si pierde mintile si-a spus : m-am indragostit de-o amintire..." este dintr-o melodie care mie imi place f mult
Citeste si nu uita.Ia aminte vorba mea!
Pe tine te place,dar candva o iubea pe papusha lui.;x

Am spus.o si o voi spune mereu. Fereste.te de ziua in care o sa am tupeu!

E prea tarziu pentru mine sa mai fiu cea de ieri, cand tu acum esti nicaieri! Dupa cate ne.am zis, m-am ascuns intr-un vis. Acolo totul e asa cum mi-ai promis.

Asculta.ti inima si zambeste! Iti spune cel mai frumos lucru pentru ca ea iubeste! Asta ai vrea si tu sa auzi,dar...de ce nu crezi? Stii iubirea se simte, nu ai cum sa o vezi!

``````````~~~~~Ma barfesti si-mi zambesti stai linistita nu ma jignesti chiar ma amuzi sa realizez cat de putin gandesti~~~~~``````````

daca nu ai grija de ea o sa o pierzi si atunci o sa afli ca o iubesti cu adevarat

Sunt foarte multe lucruri in viata care imi atrag privirea,dar putine lucruri care imi atrag inima

Nu mai sunt fetitza ce o stiai u mai demult...poate nu ai observat...dar de la o vreme am mai crescut

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!

cate s`au spus.cate s`au dus.nu` ma mai doare.orice zi`n plus...sunt mai sus .restu`?doar vorbe goale !

.Shi imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine !

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul

Mai bine lasa Fa`te ca nu`tzi pasa!

Shi chiar daca va semana fizic ca ea, sa fii sigur ca nu va v0rbi la fel si nu va avea acelasi caracter ca ea!

.In ambitzia mea vorbeshte ca ea, nu stie ce sa mai zic, crede ca ma oftik, "ia da`i fata mea de jurat de cine are drag, pentru cine a facut noptsile zile,pentru mine sau pentru tine?"

.Dak vrei sa mai spui ceva ...SPUNE ! si daca vrei sa pleci .Pleak pe bune .

.[.stii? Orice S`ar Intampla EA mereu Va Lupta]

Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereu

MinTe-Ma dAr MinTe-Ma FrUmos...Dak tOt o FaCi Fa-O peRicuLoS EsTi Un sCumP DAR ieFtin La vRajEaLa SI eStI FRUMOS dOaR pE DinAFaRA"

Te uiti nebunule nui asa ai vrea sa fie ca mine tarfa tha?stiu acum am pe altul degeaba iti pare rau nu m ai esti printul meu

Stiuuu, Am SambuRe De dRac...Spun Tot Ce`mi Trece pRin Cap...ChiaR Cand Ai vRea Tu Sa tac*

Nu Prea Ma Mai Intereseaza...Devin InDiferenta.Sh ma Simt Super Asa. \:d/. !

`Voi JucA DuR ... ChIaR ` Dak ` MhA vA DuReA ...

Zambeste mereu,chiar daca ti'e greu.Chiar daca te doare,zambeste!Fi tare!

Si poti sa tipi, ca nu te-aud. Si poti sa plângi, ca nu te vad. Si poti sa pleci, ca nu te caut. Si poti sa faci ce vrei, ca nu-mi mai pasa . . ?

Cine vrea bate din palme ;x Cine nu.pleaca si doarme ;x !

Cand iubesc cu adevarat pe cineva, imi place sa aud lumea barfindu-l ! :-x

Iubeste`O, nu`mi pasa, pastreaz`O de tOt . Iar pe mine, priveste`ma si linge'te pe bOt!

"Nu Ma Crezi In Stare ? ... Nicio Problema , Nu Ma Cred Nici Eu... Dar Fereste`te De Ziua`n Care o Sa Prind Tupeu! ."

As vrea peste 2` 3 ani sa`mi apari in cale:-X. Sii sa'mi spui: "Aveai dreptate cu vorbele alea ale tale ! :

Gata!Spun stop...M-am saturat sa plang!De azi sunt alta...Zambesc si gata!

Ce crezi mah ca Ma Faci GeloaSa? . Nu Fraiere Nu ma intereseaza . Nu'mi Pasa Nici de tine Nici de EA . EsTy Chiar pRoSt Daca cReZi Asa . Haiii Te Pwpa Amika Ta!

Si daca el nu o sa-mi mai zica "Noapte buna!" . Si daca nici pe strada nu o sa-mi mai zica "Buna!" . Am prietene care ma suna sa-mi spuna: "Fataa, esti de 1000 de ori mai buna!

Sunt asa cum sunt.Cum nimeni n`ar vrea sa fie .Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferita`!:X

Sunt eu mica,da`s a dracu`,nu stii ce ma duce capu !

Vreau sa nu te bag in seama, sa te ignor, dar nu pot.E ca si cum i-as zice inimi: Nu mai bate. Stop ! ?

Are `acel cva`!E genul`de fata` care te`vrea.Dar` n`are nevoie de tine`!

Nu mai e Ea! Fetitza ce tacea! Astazi iti spun PA, ieri poate imi pasa ! ;x

E atat de dulce.Prin felul in care te seduce.E unica.E speciala.Nu e ca o stea.E chiar o stea!Ce te lumineaza cum vrea ea:*

Barfele taLe ma Lasa rece`, La pr0stie NIMENI nu te`ntrece`!

Si astazi e o zi in care vreau sa zambesc ... O zi in care nu regret nimic ... Doar imi doresc

Nu-mi pasa mie ce zice lumea ! Lumea e proasta si o sa fie intotdeauna !

mi-am readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut !

Acum =nimic

Auu` f0st m0mente`n kre nuu`mi mai d0ream nimic ! Cazusem sh simtseam ca nuu` mai p0t s` ma ridik, da p0t s` trek peste t0ate !

TU sa Taci Cand Vorbesc eu! Nu` mi Place Sa Mintzi Cand Mint Shi eu! Nu`mi Spune PA ... E Replica Mea.

•`Nu Arunca NiciO Vorba In Vant . Traieste Intens Fiecare Cuvant`!•

E o poveste fara nume si fara autor . Scris cu parfum de aripi albe care se zbat in zbor =x .

~~~Suficient de matura sa inteleg ce vrei.si suficient de copila sa ma prefac ca nu imi dau seama~~~

.eu sunt eu. fata aia care stie ce vrea. Nu am pe nimeni si mi`e bine asa. Imi place viata nu ma poti judeca. #

`Asta e d0ar 0 zi,doar 0 zi din sute,e d0ar o alta zi in care viata te ****!

# Stii ? Vad viata ca pe un joc . Sunt pasionata mereu de primul loc !

• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viatsa mea •

[ sentimentele nu` au preTz ! . au val0are , cuL0are` ` . cva atat` de simpLu nu` m0are ! ` ].

Vreau sa stii ca de azi...devin indiferenta,devin mult mai rea,devin fata perfecta

Spune stop ! Cnd te streseaza explikai ca exagereaza ... nu intelege? abereaza? spunei` pa` si se kalmeaza !

Nu am nevOie sa mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc aCum !

Pregatita sa tin si sa mentin capul sus am nevoie doar de muzica si de nimic in plus.

De Azi Am Un Singur Scop ! Sa Pun Fericirea Mea Pe Primul Loc !

As vrea sa fiu cum o sa fiu Asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele Ca sa stiu macar ca sunt greselile mele…!

Sa ai parte de iubire Si de tot ce ai visat Si de multa fericire Hai Pa-Pa:* Eu am plecat

Vreau tot sau nimic, nu ma complic, sti ce zic ? E primu fum si primu` loc in Rai pe care l`am prins!

Ai crezut ca esti UNIC ca te voi iubi mereu.dar acum esti un nimic,esti un NIMENI, dragul meu!

Chiar as plange pentru tine.Dar imi curge rimelul`!

Va veni timpul sa vorbim din nou. Eu o sa rad de multe. Tie o sa'ti para rau.

Nu imi lipseste nimic în viata asta...deci nu mai cedez pentru nimeni...Nu o sa mai las de la mine decat atunci cand o sa stiu ca o sa imi fie mie bine !

Nu sunt deloc modesta, si ma pis pe tine

Nu ma cunosti deci nu vorbi de mne

Nu poti sa ma suporti asta e doar treaba ta|

dar si asa

Mai da`te`n pl mea!*

"Cand imi trageai un zambet sictir spunandu`mi " Hai ma lasi ? " Acum roata se intoarce fraiere Tu esti prostuu` care ma iubeste eu sunt nesimtita care` te amageste

Sunt ce dOreSti`, ce` priveSti , Dar ce Nu pOtzi` avea __ Hei , c regeti aCu' mai mult ? SanSele kre le'ai avut sau c ai pierdut? b-)

Ai mintit prea mult,cine`e crezi c`o sa te creada? Degeaba esti frumos,ea nu vrea sa te mai vada. : -J

~"Imi spui vorbe goale...vrei sa ma vrajesti...STOP BABY ! Yo nu mai cred in povesti"

PisSi` Nu te`ai saturath sa`mi spui vorbea goale ? Mie deja sincer mi s`a :] Luat` de minciunile Tale

. trebuie sa`mi pese mai mult d mine . cateodata sa faci rau , aduce bine "

* Priveste-ma atent ,Si poate cu regret. ! M-ai vazut cu el ,si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca vOi suferii?!Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii !

* Poate ca n-ar fi fOst asHa ,Daca tu nu ai fi vrut alTceva!Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar * Acum e ranDul tau sa plangi, eu nu mai pOt sa tac. *

* Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *

* Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?!Asta` i dOar parerea ta ! *

1.Sunt o diva de pus in rama

Nu ca altele o panarama

2.Fara mine nu e bine

Fara mine e vai de tine

3.Bine arat,bine ma port

Nu`s pushtoaik de export

4.Am talent si arat bine

Mor baietii dupa mine

5.Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!

6.De cand sunt mik sunt frumoasa si versate….Dak te tine…hai pune-te cu mine….si ai sa vezzi ca ai sa te feresti(de mine)

– Fetele fitoase. Puteti sa vedeti cateva si sa va alegeti pe care o puteti pune la status:

-Cine se culca fitoasa, se trezeste si mai fitoasa…

-Sunt usor de agatat si cad repede la pat…doar in visele tale!

-Sunt perfect sanatoasa…mi-au spus vocile.

-Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.

-Care e culmea smecheriei? Sa-ti pui statusuri de fata fitoasa…

-Aproximativ 95% din sfaturile pe care le primesc nu au nici o valoare, dar se merita sa le aud pentru acel 5 la suta care merita toata atentia.

-Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente.

-Macar eu pot tine dieta, tu nu!

-Poate ne casatorim pe mess

-Bai, sunt smechera, nu te pune cu mine!

-Am nevoie de tine…….te vreau…offline.

- M-a facut mama perfecta Nu ca altele defecta , Ca baietii le spun "PA" . Si ele plang toata viata

- Ai plecat ? Ma doare-n pla . . Ne`ntalnim ? Nici n`o sa`ti zic "buna" !

-Da ! Am fite . Dar tu n`ai tupeu . Nici nu mi-ai zis un "Te iubesc" dar stai linistit . Nu`mi mai trebuie Am pe alt cineva . Si il cunosc . Nu e ca tine , un prost!

- De azi azi iti spun "PA" . Si nu mai existi in viata mea Stiu ca daca te uiti la mine Nu o sa iti para deloc bine Nu m`ai iubit . ti-ai dat seama ca ai fost un nesimtit !

- Te mai iubesc ? NU! Cand vezi mersul meu de scena , pozitiile proprii Apoi vezi si tarfele . Dau copy

Crezi ca totu`i roz.da` de fapt totu` e intunekt.nu mereu viata are culoarea in care esti imbracat."

Ce te face sa crezi ca el era "The One"? N'ai gresit cu nimic, ia'o ca p'o lectzie. Nu'tzi jura ca n'o sa mai iubesti. O sa fie altul, poate tu o sa'l ranesti! !"

Te uiti la mine spui Frumoasa.Te uiti la poza mea spui of doamne ce BonoacasmugTe uiti pe tel si spui. Ce prost am fost ca am lasato sa'mi scape

| megamind a răspuns:

Spersanuitiiamultsacitestistatusulacesta Valeu! Valeu! Mia scapat basca in veceu