| Alexandra_3484 a întrebat:

Hello! Urgent! Am avut acum ceva timp un laptop cu care imi faceam poze, iar acum il am din nou, dar problema este ca nu mai stiu unde sa dau sa imi fac poze(Laptopu meu se numeste Acer Extensa). Scuzati`mi logica asta`seara.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ITistii a răspuns:

Ne-ar trebui modelul exact ca sa dam instructiuni mai precise. Ideea e ca trebuie sa iti activezi camera web de pe laptop, fie driverele de la ea nu sunt instalate cum trebuie, fie se porneste printr-o combinatie de taste (spre exemplu, la laptopurile fujitsu asa se porneste camera) si momentan e inchisa. Speram sa iti fi fost de folos:d

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat