| oanawww45 a întrebat:

Hello!happy(funda) Vreau sa devin fotomodel sau manechin imi puteti spune ce pasi as putea urma? Si sunt din timisoara imi poate supune cineva, va rog, o agentie de modeling buna care sa accepte si adolescentele? Multumesc mult! happy

1 răspuns:
| Valystef a răspuns:

Buna, dupa parerea mea ar trebui sa te mai interesezi in orasele mari, de pilda la Bucuresti, acolo ai mai multe oportunitati. Daca iti place mult modeling-ul si crezi ca ai inclinatie nu renunta.