| TheBlackCrystal a întrebat:

Hello! Vreau sa stiu daca ma cosiderati urata pentru ca pe mine nu m'a placut nimeni niciodata si vreau sa stiu parerea voastra.Nimeni nu mi-a zis ca sunt urata dar ma simt respinsa cateodata...

Răspuns Câştigător
| Savy a răspuns:

Esti pe cat de urata te vezi. Ce spunem noi e rahat in ploaie, tu ramai la fel de urata sau de frumoasa (nu te-am vazut, nu stiu). Cat despre "frumusetea vine din interior": da-o incolo de treaba, asta e vorba unei dudui grase si urate care statea singura in casa si incerca sa se consoleze singura, in timp ce-si mangaia cele 12 pisici.

1 răspuns:
| BloodyBlade a răspuns:

NU! nimeni nu este urat si daca nu te-a placut nimeni pana acum e pierderea lor o sa te placa multi de acum in colo trebuie mereu sa fii optimista incearca sa fii tu insasi cu cei dragi si toate vor veni de la sine! bafta! sper ca te-am ajutat!big grin