| blonda_6663 a întrebat:

Hello! vreau sa stiu daca se pot descarca de pe net tastaturi virtuale (free si nelimitat) de tipul celei google. si sa mearga chiar daca merge si tastatura la laptop.

Răspuns Câştigător
| SRB a răspuns:

Pai are si windowsul integrat o tastatura virtuala ca cea de la google o gasesti asa: start/all programs/accessories/accessibility/Virtual Keyboard, daca iti e frica de keylogger o poti folosi pe asta sau mai gasesti tastaturi virtuale in antivirusurile Kaspersky si Panda versiunile 2010 si 2011.