| ioanaLorry a întrebat:

Hello! Vreau si eu sa imi gasesc o prietena(BFF sau ceva de genul nu iubit)cu care sa vorbesc despre problemele mele,si alte chestii ca moda, stiti voi lucruri de fete, ma simt singura in ultimul timp, si am nevoie de mai multe persoane langa mine.Deci exista site-uri pe net pentru asa ceva.Sau daca sunteti voi interesati lasati id-ul aici sau printr-un mesaj.Mentionez ca am 14 ani! si sunt fata:*happy

4 răspunsuri:
| marciana a răspuns:

Salut.Si eu sunt fata si am tot 14 ani.Pot sa-ti dau id-ul meu, daca vrei, din moment ce nu stiu site-uri unde iti poti face prieteni, in afara de Facebook.

| ioanaLorry explică (pentru marciana):

Da add :ioana. lorry (pe mess)

| marciana a răspuns (pentru ioanaLorry):

Bine sa dai accept.

| Dobrin_Anemone_1987 a răspuns:

Buna si eu ma simt singura si am 14 ani si ma plictisesc... daca vrei sa fim BFF poti sa imi scrii pe Whatsapp la nr 0728663614...