| ioanaLorry a întrebat:

Hello! Vreau si eu sa imi gasesc o prietena(BFF sau ceva de genul nu iubit)cu care sa vorbesc despre problemele mele,si alte chestii ca moda,stiti voi lucruri de fete, ma simt singura in ultimul timp, si am nevoie de mai multe persoane langa mine.Deci exista site-uri pe net pentru asa ceva.Sau daca sunteti voi interesati lasati id-ul aici sau printr-un mesaj.Mentionez ca am 14 ani! si sunt fata:*

Răspuns Câştigător
| ElectronicSound a răspuns:

Euuu, vreau eu. mihaela. iftodi@yahoo.com

| ElectronicSound a răspuns (pentru ElectronicSound):

Mihaela.iftodi@yahoo.com. scuze cam scris mesaju de 2 ori dar credeam ca nu l-am publicat.

3 răspunsuri:
| ElectronicSound a răspuns:

Eeeu, eu vreau. ai facebook/? lasa-mi tu te rog messul.

| ioanaLorry explică:

Am uitat sa adaug:Sa vb pe mess sau pe facebook, skipe etc...