| deea2sabau a întrebat:

Helloo :* am nevoie de sfaturile voastre. Acuma o luna am cunoscut un baiat e dintr-un sat apropiat cu mine. Inca din prima zi am vorbit de parca ne cunosteam de-o viata. Vorbeam seara cu orele la telefon pentru ca ziua mergea la munca laughing. Ne-am vazut de multe ori, ne intelegeam ft bine, doar ca eu nu sunt genu sa-mi pun sentimentele pe tava si tot timpul imi spunea ca nu-mi pasa de el, dar ce-i drept ca m-am atasat de el. Duminica am avut o nunta comuna si nici macar n-a venit la mine sa ma salute si noi cu o seara inainte am vorbit. Nu pot sa inteleg ce s-a intamplat? Inca sunt socata... De sambata n-am vorbit deloc. Vreau sa-i sterg nr, tot! nu mai vreau sa am nici o legatura cu el... voi ce ziceti? Mi-e asa de greu, imi lipseste

1 răspuns:
| bmliohndu a răspuns:

Parere mea e ca esti o fata orgolioasa care tot timpul asteapta ca celalalt s afaca primul pas si tot timpul el sa te caute pe tine.Ei bine ar trebui sa lasi acest orgoliu si sa ii dai mesaj sa il intrebi ce s a intamplat sa vezi cum o sa se rezolve tot :*