| Alicce a întrebat:

Am si eu o nelamurire. si vreau parerea voastra. Ma intelegeam bine cu un baiat, nu ne cunosteam iar intr. o sambata seara in oras ne.am intalnit si ne.am sarutat, toata seara am fost impreuna. duminica am vorbit pe mess si a zis ca mai bine clarificam totul fata. n fata iar luni a venit la mine [fiind din alt oras apropiat] si m-a intrebat daca a contat a zis ca pentru el da, am zis ca si pentru mine. marti a venit iar. doar ca nu stiu cand e cu mine e bine. dar cand mai e cineva in jur e distant pe mess iar vorbeste normal ca si cum nu stiu. imi da impresia ca nu ar fi nimic intre noi pe fb nu a zis nimic, sa ne schimbam starea sau ceva. dar cand suntem doar noi 2 live e altfel ma priveste asa dragut si imi zambeste :X. credeti ca ma grabesc eu sau ce ar trebui sa fac? straight face

Răspuns Câştigător
| AcrossTheSky a răspuns:

Nu,sa stii ca unii baieti vor sa pastreze secret faptul ca-i palce de tine big grin."eu nu ma indragostesc" iluzii.toti baietii se indragostesc la un moment.dar ei nu vor sa o arate.
dar se vede ca amandoi va placeti mult love struck.si e asa de dragut cum ai vorbit despre el big grin. vorbeste cu el si asa te vei lamuri, asa am afcut si eu :*
mult succes :*:*
vacanta placuta smug

3 răspunsuri:
| CandyTetris a răspuns:

E putin cam devreme sa schimati statusuile si sa faceti cunostinta cu familiile s.a.Si el fiindca baiat,are nevoie de mai mult timp decat o fata, probabil vrea inca sa testeze terenul(cat esti de serioasa, cum o sa mearga relatia dintre voi). Lasa-i macar 2-3 saptamani si apoi ai sa vezi ca schimba el statusul fara sa-i zici nimic.Hope I helped.happy

| Alicce explică:

Multumesc mult :* Doar ca. acum parca iar sa intamplt ceva straight face Azi de exemplu nu a vorbit cu mine thinking Oricum m.am gandit si am zis ca nu il stresez. Daca vrea o sa intre el pe mine pe mess, daca nu asta ee rolling eyes >big grin

| Alicce explică:

Sunt cam derutata :-