| maryellen91 a întrebat:

Care este cel mai de groaza film pe care l-ati vazut vreodata(sa faci pe tine de frica)am vazut foarte multe si nu m-au impresionat asa mult

10 răspunsuri:
| moschus a răspuns:

Insidious te sperii la el, funda?

| deeutzy a răspuns:

Shutter cred tongue dar nua fost chiar asa sa fac pe mine... tinand cont ca eu ma uit la filme de groaza doar seara ca atunci sunt mai palpitante :Xlove struck
si the ring desii...samara este personaj foarte "utilizat" deci aproape expirat tongue

| kingalex99 a răspuns:

Uita-te la asasinul tacut si apoi o sa vezi u acolo vilm daca te-am ajutat funda si vot plzz

| Tacii a răspuns:

Papusa chucky sau orphan(orphan e mai super)

| Cristinne_3572 a răspuns:

The exorcism of emily rose sau Paranormal Activity si Paranormal Activity2

| anavic a răspuns:

Pai un film care mie mi-a placut a fost zapada mortii( Dead snow-2009).Nu stiu daca l-ai vazut. E de groaza, groaza.

| Korsicanu a răspuns:

Silent Hillwinking Toata seriabig grin Si resident evil!

| Diaηa a răspuns:

Paranormal activity, the grudge 1, 2 si 3, scream 2 s 3, orphan, The ring 1 si 2 si daca vrei groaza absoluta uite-te la exorcistul

| Agelina a răspuns:

The exorcism of Emily Rose...
Il poti vizione pe www. SPAM
Succes! :-*

| Pinky826 a răspuns:

Drag me to hell, Exorcism of Emmily Rose.