| CatMeadow a întrebat:

Hellp eu! :(( nu stiu ce sa ma fac! am o criza adolescentina.deci eu am parul :)) lol nu radeti am parul lung da faza e ca acum ca vine vara as vrea sa ma tund. am gasit o freza mortala! deci e beton. o ador!
http://1.bp.blogspot.com/......BGa-in.jpg
http://1.bp.blogspot.com/....../gain3.jpg
http://1.bp.blogspot.com/....../gain2.jpg
lol:) deci asta ar fi freza! spuneti voi ca nu e mortala! da faza e ca mi-a luat foarte mult pana sa-mi cresc parul vreo 3 ani.si mi cam greu. nu ma lasa inima sal tai... ce sa fac=))... ajutati-ma! nu stiu,. lol na noh.:( argumentati rasp:)) lol

4 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

@xxalexutzaxx gen Justin Bieber? laughing Ori esti proasta ori nu mai stii cum arata Justin acum! happy

| thegreatgatsby a răspuns:

Tunsoarea e super, imi place happy
Spunele parintilor tai ca oricum nu o sa ai parul lung toata viata. E viata ta tunde-te cum vrei si daca nu o sa-ti stea bine, vei invata din greseala asta.

| AliiB a răspuns:

Mie sincer nu imi place. E gen Justin Bieber. laughing
Mai bine tunde-te altfel daca nu vrei ca lumea sa te confunde cu JB.

| Andreea028131 a răspuns:

Eu iti recomand sa nu te tunzi pentru ca iti va parea foarte rau dupa aceea. Eu am avut un par de vreo 40 de cm si mi-am lasat capul pe mana cui nu trebuia sa acum il am pana la umeri. Si vreau sa iti zic ca mi-a parut foarte rau dupa el. Parul lung e mai feminin...dar tu stii. Daca crezi ca nu iti va parea rau dupa el si vei mai avea rabdare inca pe atat sa iti cresca la loc, atunci poti sa il tunzi.