| ioana_7606 a întrebat:

Heloo TPU!
Imi puteti da si mie idei, cum sa ma imbrac joi la scoala?! Chiar nu stiu numai am idei, tinand cont ca va fi cald thinking

Ms!

Răspuns Câştigător
| LawwraD a răspuns:

Niste jeansi, un tricou frumos, la moda, o bluza de trening si niste bascheti daca vrei sport. Daca vrei sa fii mai rafinata ca sa zic asa, niste jeansi strimti, o camasa mai lejera, neagra sau alta culoare, si niste opincute cu o jacheta subtire.happy

4 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Salopeta =p~.

| me_3408 a răspuns:

Conteaza ce haine ai in dulap happy

| DenisPericolPublic a răspuns:

POI. poti sa nu-ti iei nimic. BAnuiesc ca la tine in scoala nici nu mai exista vreo urma de uniforma. atunci ia-ti un "blug si un tricou".

| pink10 a răspuns:

Heibatting eyelashes

pai un tricou si niste blugi... sau o rochita cu tenesi si ceva peste...pantaloni scurti peste colanti si un tricou thinking