| AiDuTzA a întrebat:

Hello happy! sambata merg cu iubitu'love struck si cu inca 2 prieteni(si ei sunt impreuna laughing ) la pizzabig grin din pacateeeesad nu stiu cu ce sa ma imbrac si cum sa ma machiez!crying (tinand cont ca e cald... dar nici chiarlaughing ) funditalove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| Katheriina a răspuns:

Buna:) Eu as zice sa te imbraci cu blugi deschisi la culoare, un tricou mulat [colorat], si o esarfa subtire de preferabil cu flori, sau sa fie de culoare bleu sau culoarea pe care o vei avea si la papuci. Pentru incaltaminte iti recomand :http://www.google.ro/......tp?/imgres daca esti micuta de statura, iar daca nu ai ceva cu toc, iti recomand niste tenisi! Iar in ceea ce priveste machiajul, iti recomand un rimel, dar ai grija sa nu exagerezi, pudra, si un gloss. Sper ca te'am ajutat.;;) fundita?

5 răspunsuri:
| AiDuTzA explică:

Creataa: da...m-ai ajutat foarte multkisslove struck imi lasi id-u' tau?big grin
floritzu12345: scuteste-ma cu raspunsuri din astea date la sictiryawn

| Katheriina a răspuns:

Sper ca ti'am fost de mare folosbig hug

| Zøєy a răspuns:

Fi normala...Asa cum esti in fiecare ziwinking Dar incearca culori deschise la haine si la machiaj ceva care se atraga atentie.

| keepup a răspuns:

Incearca sa nu te fortezi prea mult. Fii mai mult tu. Eu as alege o fusta alba sau o culoare mai vie si niste jampieri colorati, niste basketi o bluza simpla si poate o vestuta peste. Nuprea da gresbig grin, si daca ai si niste bretele e genialtongue.

| floritzu12345 a răspuns:

Du-te si tu imbracata in negru