| MrRava13 a întrebat:

HELP! Am un coleg care are Xbox 360 slim si ne-am zis decat sa dam banii pe jocuri mai bine le luam d epe internet. dar am inteles ca xbox-ul trebuie modat sau nu stiu ce. vreo solutie ceva?

2 răspunsuri:
| bogdisuperstar a răspuns:

1. Trebuie sa t-il modezi. Daca nu ai experienta du-te la cineva, pentru ca nu costa mai mult de 50 de lei...
2. Nu poti downloada de pe net pentru avem aceasta A.C.T.A. si poti fi amendat sau bagat la puscarie intre 5-10 ani... Te sfatuiesc sa ti le iei la mana a doua si sa nu faci piraterie!

| MrRava13 explică (pentru bogdisuperstar):

Despre modat nu stiu prea multe dar stiu destule despre Acta => pana in iulia pot sa imi fac de cap (numai atunci se va hotari legea)