| LoveMusic a întrebat:

Help! Am Windows Media Player (programul de ascultat muzica, de vazut filme, sau eventual de facere a unui CD). Astazi, am vrut sa ascult muzica, normal aici, pentru ca "Winamp-ul", dar asta-i alta poveste oh go on.Deci,sa trecem la subiect.Cum am spus, vroiam sa ascult muzica. Mi-am pus muzica si in timp ce ascultam, din curiozitate :d acolo unde apare lista cu melodiile am apasat pe sageata de sus si mi-a disparut.Acum pot asculta melodiile numai in ordine.Nu mai suport ~x(! Va rog, Help! Promit! Dau funda! :X

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Deschide folder-ul unde ai muzica, tine apasat click dreapta si selecteaza cu mouse-ul toate melodiile, apoi dai "open with" si alegi windows media player.
In alta ordine de idei, pentru a asculta muzica iti recomand AIMP. E un program cum e winamp-ul numai ca mult mai fain si mai bine gandit decat winamp-ul. Il poti lua de-aici daca vrei: http://www.aimp2.us/aimpl.php dai click unde scrie download, acolo mai jos mic cu portocaliu. :) Bafta!

2 răspunsuri:
| LoveMusic explică:

Winamp-ul se blocheaza big grin s-a sters si a ramas doar winamp-ul. sorry :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta cu bs player