| diana_8914 a întrebat:

Help! astazi, 31 ianuatie 2012...laughing am si eu o intrebare! A aparut noul numar din revista BRAVO cu cei din lala band pe coperta? p. s. fara carte. si cat timp mai am la dispozitie sa o cumpar?happy thanx:*

Răspuns Câştigător
| MariaPink9 a răspuns:

Cred ca a aparut. avea ieri o colega revista thinking poti sa o cumperi azi, sigur mai gasesti.hee hee

1 răspuns:
| CopilașTembel a răspuns:

Du-te si cumpara-ti mai repede, eu am mers la trei librari si nu mai aveau, noroc ca am gasit la a patra tongue.