| Millis a întrebat:

Salut, a aparut noul numar bravo. Vreau sa va intreb daca acest numar este si simplu la 2 lei sau doar cu carte? http://bravonet.ro/blog/a-aparut-noul-numar-bravo-nu-l-r atati-2/2012/04/24/

Răspuns Câştigător
| misuh a răspuns:

Te duci in piață si te întreabă dacă vrei sau nu carte. Zici că nu vrei si ți-o dă cu 2 lei.

| Millis explică (pentru misuh):

Din pacate am fost, si am aflat ca e asa : este revista diferita fara carte si diferita cu carte, si nu mi-a dato aia cu carte fara... excrocii rolling on the floor.

1 răspuns: