| Corina0901 a întrebat:

Help. buna TPU.caut si eu statusuri pentru messenger. dau funditakisshelppppp.plsz.Fundoilaughinglaughing

Răspuns Câştigător
| Sweet111 a răspuns:

Ea a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat
Si a fost mereu cand toti pe la spate m-au acuzat
Ea m-a ajutat incet incet sa devin ce sunt acum
Si tot ea mi-a aratat care este cel mai bun drum

si ce daca e lumea rea ma ajuta sora mea si la rau da` si la bine nu se desparte de mine

nu sunt singura in ploaie si vant. am cei mai buni prietenei de pe pamant.

• Si poti sa`mi iei ce vreei • Cand am langa mine toti prietenii mei

Pentru ca Ea nu m`a lasat niciodata la greu :* •"

Esti locu'n care intotdeauna m-am intors • Tu ma aduci la normal cand sunt intoarsa pe dos •

Ea mi`e ca 0 sora, ne intalnim la scoala la aceiasi ora. Avem idei fixe, radem dup` culise, iar cand cortina a cazut, veselia a`nceput

Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe. Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte. Te Iubesc Si Punct!

Încă mai aud vocea tare care îmi dădea sfaturi. Care îmi spunea : Fată eşti cea mai bună soră ever.; x

"ღ[As vrea sa tina capul sus si sa stie ca la greu o sa fiu cu ea. Nu lasam lantul strâns dintre noi sa rugineasca. Nu se baga intre noi vreun baiat sau vreo proasta!]"
Statusuri de despartire:
Poate ca pentru. lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume
Am intalnit un inger, mi-a soptit sperante, l-am privit orbind, m-a atins visand, l-am parasit plangand.
Mult mai multi barbati si-ar parasi nevastele, daca ar stii sa isi faca bagajele
Nu merita sa plangi pentru nimeni! Iar cel care merita, nu te va face sa plangi.
Ocaziile nu sunt pierdute, altcineva le va lua pe cele pe care tu le-ai omis
Am mai pierdut inca o clipa, inca un an, inca o viata degeaba. te-am pierdut pe tine!
Statusuri de dragoste:
Inainte sa plec vreau sa stii ceva:. arunca pozele cu mine si sa nu’ti fie dor.ca n-are de cine
Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
Prea tarziu pentru regrete…pentru lacrimi …Viata merge inainte, cu sau fara prea multe cuvinte!
Am o vorba de la tata. intr-o zi se-ntoarce roata
Am o tehnika speciala. stiu exact cum sa te bag an boala. sa te’nec an parfum si sa ma vezi printre baloane de sapun
Nu-mi pasa ca ma sting ujor asteptamnd.nisip purtat.de vant.doar lacrimi mi-ai lasat si un suflet pierdut.sa-mi tsina de urat.
Statusuri de fericire:
Alergam dupa fericire pana departe, fie pe mare, fie pe uscat; dar fericirea e aici, aproape.
Fiintele umane cele mai fericite nu poseda mare lucru, ele sunt.
Secretul fericirii nu este sa faci ceea ce iti place, ci sa-ti placa ceea ce trebuie sa faci.
Fericirea e ceva ce nu se atinge niciodata. dar pentru cautarea ei merita sa alergi toata viata.
Cand altii te cred fericit si tu crezi ca nu esti, ia-te dupa ei!
Fericirea apartine celor care stiu sa o faca sa astepte.
Deplina fericire consta in a face pe altii fericiti
Statusuri de sarbatori:
In cateva clipe, se va sfarsi tot ce a fost rau … totul se va spulbera si se va pierde in noapte … de ziua ta totul va reinvia! La multi ani!
Iepurasul ti-a adus in dar o inima curata si un suflet de care sa ai grija. Paste fericit alaturi de cei dragi!
La multi ani in noul an si toate relele sa se transforme numai in fericire si totul sa fie incropit de iubire!
Cu toata stima si respectul meu, iti doresc un sincer "La multi ani" si sa ne traiesti 1000 de ani!
Nimic nu se compara cu aceasta varsta frumoasa … ai 18 ani, esti major si deja ti se spune om in toata firea! La multi ani si sa ramai mereu copil!
Tot ce iti doresti … sa fii fericit(a) si ai parte numai de fericire, odata cu traditionalul "La multi ani"
Anul ce vine sa ne aduca pe toti impreuna … sa fim mai uniti ca niciodata si dragostea sa fie sentimentul ce ne va lega mereu
Statusuri de tristete:
Am invatat sa plang cu zambetul pe buze…
Totul e ca o lume de cristal, iar eu sunt doar un ciob de sticla…
Singura, fata in fata cu noptzile si cuvintele.te iubesc:X.
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te kca altii ar da orice sa traiasca…
Eu il bex pe prostut si asta nu realizeaza
Caut cu o torta stinsa… raspunsuri inghetate pe veci…
Am invatat ca dureaza ani sa castigi incredere si doar cateva secunde sa o pierzi.
Ne nastem goi, uzi si flaminzi. De abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc…
Cand vezi ca iti zambeste o femeie mai bine IMPUSCATE pentru ca ea nu merita zambetul tau
Dragostea e un munte pe care il urci rizind si il cobori plingind.
Sper ca acum ajung.
Fundita plizz
pa pa wave