| Alessandra_6898 a întrebat:

Buna TPU.Caut si eu "Statusuri de indiferenta". Dar pls fara lincuri. Ceva original si nou!love struck[FUNDA]

Răspuns Câştigător
| Ioanaaa22 a răspuns:

1.Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza

2.Nu ma-ntreba ce gandesc, Nu ma-ntreba ce doresc, Nu ma-ntreba de ce rad, pur si simplu Imi e bine.
3. Vreau ceva doar pentru mine, ca stiu cum sa-mi mearga bine, daca ma intreb de tine... du-te tare cat te tine!
4.zambeste si toata lumea va zambi cu tine, razi si vor crede toti ca te droghezi
5.Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

Fundita`batting eyelashes?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*Nu-mi pasa daca m-ai parasit.Sunt indiferenta la raspunsurile tale.Acum pot face ce vreau fara sa fi tu in urma meawave
*Am ramas La fel de inocenta. Diferenta e ca acum NU imi mai este frica de APARENTE.nu-mi mai pasa De nimeni!
*Nu ma mai cauta. uita d emine...nu t eintoarce...acum mie mai bine:X