| Lora1 a întrebat:

HELP! FUNDA! azi este ziua mea...si dau o petrecere dar nu stiu ce melodii sa bag...cine imi spune mai multe melodii de petrecere ii dau funda! nu vreau melodii lente

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In youtube ai o groaza de melodii, iti faci un cont si bagi cateva piese care crezi ca se potrivesc in atmosfera publicului.

| m97 a răspuns:

Delia-Wuella Wuella; Lucky Man Project feat Raluka-Dancefloor; Mandinga-Colours; Nicky Minaj-Starships. Sper ca ti-am fost de ajutor.Petrecere placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand La multi ani!
Poti intra pe kissfm.ro si apoi dai LIVE *sus in coltul din stanga * si ascultati muzica noua de pe kiss.
De pe youtube nu cred ca este cea mai buna idee pentru ca trebuie mereu sa stai la calculator sa schimbi melodiile.
Eu iti dau cateva idei de melodii frumoase si noi : connect-r -vara nu dorm, flo rida -wild ones, inna- tu si eu, roxette- listen to your heart, smiley -dead man walking, Randi - Anybody.
Cred ca astfel de melodii merg la petrecere.
Distractie placuta!

| CrissBoom a răspuns:

Buna! La multi ani! Depinde ce gen de muzica asculti, daca esti pe heavy rock poti incerca ceva de la Red Hot Chili Peppers, iar daca esti mai hard, Bullet For My Valentine. Daca esti pe pop, ai putea incerca David Guetta, Smiley, Gotye, Loreen, si mai gasesti tu. Petrecere frumoasa!