| anonim_4396 a întrebat:

Help! imi trebuia putin spatiu in c pentru a-mi instala un joc(desii nu il instalez in c), dar ori kate programe am dezinstalats, tot atata memorie imi apare... am sters si din recycle bin dar degeaba. va rog ajutati-ma:-s >mersi (nu-mi spune-ti sa dau la control panel. si remove ca aia am facut) mersibig grin

3 răspunsuri:
| geo691 a răspuns:

Intra in c program file si sterge de acolo toate foldarele cu programele si jocurile care le-ai dezinstalat mai intra si la utente si uitate prin foldare si ce nu iti trebuie sterge dai click drepta pe C proprietati cleen up disc, daca mai ai alt cont de utilizator dezactiveazal

| xo9ox a răspuns:

Poate tu stergi programe de 1-2 mbhappy

| AbysWallker a răspuns:

Sa ii dai clean disc... sa duci pc sa il reinstaleze