| Yakuza21 a întrebat:

Help meeeeeee... se apropie majoratul iubitei mele si nu am idee ce cadou sa ii fac, dar nu prfumuri, bijuterii, ceva de plus sau ceva personalizat pentru ca i-am mai luat big grin sunt de 1 an si ceva cu ea si tt nu stiu ce sa ii iau. dau fundita

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Ia-i o carte; prin librariile Humanitas vei gasi niste cartulii mici, foarte frumos ilustrate si cu destinatii speciale.Pentru iubita ta ai putea lua una cu cele mai frumoase versuri de dragoste.La multi ani!

3 răspunsuri:
| zeenath a răspuns:

Cand are majoratul? La multi ani pentru ea! poate as putea sa te ajut eu cu o sticla de vin sau sampanie si doua pahare personalizate!;) intra pe blogul meu : www.angelahaq.blogspot.com;)

| bomboniktadulcik a răspuns:

Ai putea so inviti acasa la tine acolo inainte sa ajunga ea ii pregatesti o cine romantica de la usa la masa sa fie un drum trasat din petale de la flori si ii ei o rochita neagra mulata sau o fusta sexy(scurta si cat mai simpla)succes... dai fundita?

| sorina33 a răspuns:

Un cadou mai special: O invitatie la un curs de confectionare de bijuterii. Detalii gasesti pe site-ul www.smart-bijou.com